Jump to content
GIGN Forum

GIGN kraapj


Leo~
 Share

Recommended Posts

smiliez.de_2125.gif Tad taa.... Shii tiesiibu ieguushana man skiet ka ir tiiraakaa nirgaashanaas! Grib lai te raxta referaatus sauc par ZIVS KUNGIEM! Bet taa vien liekas, ka ir jeegas kautko te raxtiit par tiesiibaam, tad ja esi jau diezgan labi paziistams ar kaadu adminu! Vari speeleet cik labi gribi, vari raxtiit cik labu pieteikumu vien gribi, bet taadaa nojauta ka vinji tik seez un nirdz... Re veel viens luudz tiesiibas, hmm referaats labs bet nedabuus taapat neko! smiliez.de_2125.gif pazistams ar kaadu GIGN!

Kaa jums tas liekas? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Saproti Leo.. nu jau ir daudz par daudz adminu, tapeec peedeejaa laikaa tiesiibas dabuu reti kurais - pat iisteniibaa ljoti reti - njemot veeraa peec topiku daudzuma..

Piemeeram es tiesiibas ieguvu sheit uzraxtot topiku.. cool2.gif hmm.. isteniibaa pat divus laikam smile.gif bet vieniigi tas bija kaadu labu laicinju atpakalj..

Tu laikam pukojies, jo pats nedabuuji tiesiibaas.. manupraat vajdzeeja ar citu pieeju tev tam pieiet, bet anyway tiesiibas tiek pieskirtas, tikai vienkaarshi laika gaitaa izveerteeshanas kriteeriji palielinaajushies lielaa pretendentu daudzuma deelj..

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Bijach jau it kaa visu pateica (un es vinja viedoklim piekriitu), Leo paarlasi savu pieteikumu un komentaarus

un iespeejams tu kaut vai nedaudz iebrauksi kaapeec tev nav iedotu tiesiibu blink.gif

Un nepiss praatu ka tiesiibas var dabuut tikai paziistami cilveeki, es te nevienu nepaziistu (daljeeji saprotu kas pa cilveekiem sheit forumaa tuseejas), bet es tiesiibas dabuuju taa kaa smiliez.de_2136.gif

Link to comment
Share on other sites

Teiksu , ko vienmer sados gadijumos - tas ir klassiski , cilveks nedabon tiesiibas un juutaas neapmierinaats un viilies un visas savas izjuutas iegruuzh debiilaa topikaa! Bet nah tas vaidziigs? Samierinies un ciet klusu!

Link to comment
Share on other sites

man slinkums lasiit talak par pashu pirmo postu un mosh kads jau to buus teicis or smthn BET pec tavam domam TU uzrakstiji kaut kadu uber-super-duper-labo pieteikumu? Ja pieteikums ir nopietni rakstits tad to arii uztver nopietni.

Pec tavam domam shie ir iemesli lai dotu tiesiibas?:

1) Interesantaakai speeleeshanai!

2) Visiem gribas buut kam vairaak nekaa prostam civilajam!

3) Gribu pierast pie tiesiibaam... iespeejams naakotnee buus savs servax, taadeelj gribaas jau pamazaam ar to iepaziities!

lai spele butu interesntaka vari ieterpties caalja kostiimaa un meegjinaat spelet ar kaajaam.

Iistaa pieteikumaa tu saki ka biezhi uzturies serverii, ka esi paziistams jau kadu laicinju un neesi izcelies ar stulbumu, to ka buusi praatiigs ar tiesiibaam un vispaar pieraadiisi to ka tu saproti kas ir slikts un kas ir labs un pratiisi izmantot tiesiibas tad kad vajag.

Taatad - luudzu pirms rakstiits anaali rauduliigus postus par to ka mees esam slikti un nedodam tiesibas padomajiet vai esat taas pelnijushi. Mums serverii nav vajadziigi taadi kas 'macas' apieties ar tiesiibaam. Vai taas grib ieguut deelj prieka vai delj ta ka tu kraaj kolekciju ar serveriem kur tev ir tiesiibas NEEE mums ir vajadziigi admini kuriem var uzticeet servera parskatiishanu un uzraudziibu kad pashi neesam klaat. Un tas arii viss. Nevis ka tu izcelsies no citiem ar savam tiesiibaam vai veel velns sazin ko. Protams tiesibas izsniedz arii draugiem, labi pazistamiem cilvekiem(arii citiem kexiem kas pat nedoma spelet uz gign serva(tas no fya daarzinja)) bet nu tad mes esam parliecinati ka tie nedariis suudus un ka maces ar tam apieties. A tadi kas saka ka grib macities adminet tachu ir vienkarshi smiekliigi.

Taatad pirms posto izdomaa:

1) vai tieshaam tev tas tiesibas ir dikti vajadziigas(jo adminu ir jau pietiekami daudz)

2) vai neesi GIGN shitlistaa(tadi atpalikushi tipinji kaa.....nu labi nesauksim vardos)

3) esi sapraatiigs un atbldiigs(vecums tiesham nav svariigs)

4) tas ka tu neizmantosi tiesiibas savtiigos merkjos bet lai tiesham palidzeetu speletajiem.

5) nu noteikti ir jaabuut kaut kadam stazham GIGN serverii (vai arii kada cita veida paziistams) nevaram tachu dot tiesiibas nepazistamam cilvekam

6) neizmantosi tiesiibas personigu nepatiku iemeslos(ja tev nepatika ka viens pavicinaja savu usp uz tavu pusi tas tev nedod atlauju kikot vinju) ka arii citi personigas dabas jautajumi(piemeram skola tevi viens geks iekaustija un tu tagad shim banu liksi) tas viss neatiecas uz GIGN memberiem btw rolleyes.gif

7)IEVEEROSI VISUS ADMINU NOTEIKUMUS(kas ir kaut kur rakstiti tik man piemirsies kur unsure.gif )

Un tagad mazs piemerinjsh ka viens cilveeks dabuuja tiesiibas un slotu taas pat neprasot -- shis cilveks ir Ayanami un vinjsh tiesiibas dabuuja pateicoties tam ka palidzeja wormam ar paris sql lietaam ka arii mIRC pieradiija to ka ir sapratiigs un gudrs(vienaa varda sakot forsh geks) ka arii vinjsh jau pazistams krietnu laicinju so worms sapriecajas ka vinjsh vinjam palidzeja atrisinat vienu probu ar servu un uzlika tiesibas+slotu.

P.S.

tas nenoziimee ka jums tagad jaskrien laizit pakala wormam. Bet galvenais ir buut forsham cool2.gif

P.P.S

apsveicu tos kas sho shitu izlasiija lidz galam rolleyes.gif

AAh un veel tada lieta ka es pats dabuju tiesibas un arii tiku dziivee paziistot minimaali tikai worm'u bet galvenais bumbulejoties ar vinjiem mirc kanaalaa un iepazistinot ar sevi un savu brinishkjigo personiibu tongue.gif Labi worm un macho nezin ka tas ir tur prasit tikt gign klana un dabut tiesiibas bet es zinu tapec nedirshat te lieku ka es jau esmu GIGN un man tas viss automatiski bez maz vai ticis.

Link to comment
Share on other sites

Woow look at the time. laugh.gif Tev laikam miegs nenaak. Vai nu ilgi raxtiiji, bet vispaar jau smiliez.de_265.gif textinsh. Taa teikt kaarteejie rules. eusa_clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Un tagad mazs piemerinjsh ka viens cilveeks dabuuja tiesiibas un slotu taas pat neprasot -- shis cilveks ir Ayanami un vinjsh tiesiibas dabuuja pateicoties tam ka palidzeja wormam ar paris sql lietaam ka arii mIRC pieradiija to ka ir sapratiigs un gudrs(vienaa varda sakot forsh geks) ka arii vinjsh jau pazistams krietnu laicinju so worms sapriecajas ka vinjsh vinjam palidzeja atrisinat vienu probu ar servu un uzlika tiesibas+slotu.

Ayanami ir labs CS spēlētājs. Līmenis uz Gign servera ir augsts, un ja šādi spēlētāji nāk klāt, tad tuvākajā laikā nekas nosola mainīties.

Link to comment
Share on other sites

ayanami nedabuja tiesibas delj ta ka ir 118 admins zaban.gif ja ta butu mes tur visi ar operiem tuseetu evil6.gif

aah un btw vakar pa cik visi atri aizpirda guleet sanaca iekapt foruma un redzeet ka kartejais chikstulis raud par netaisniibu. Tad nu vienreiz par visam reizem vaidzeeja kartigi paskaidrot huh.gif

Link to comment
Share on other sites

vai tad es teicu ka tiesiibas vinjsh dabuuja par to ka ir 118 owneris (burtiskaa noziimee)? es vienkaarshi sho cilveeku lieku par paraugu citiem kuriem ir iespeejas kaut kaadaa veidaa uzlabot dziivi paareejiem un vinjsh to arii dara. man vienkaarshi patiik, ka mums ir tik atsauciigs servera owneris un jau daudz mazaak atsauciigs ircops Kein (jass.lv). uff laikam izsakos nesakariigi eusa_think.gif nu whateve

Link to comment
Share on other sites

Guest BeGiNnNeR

bij doma kaadreiz uzspeeleet gignaa, bet palasot forumu, kuraa nav pilniigi nekaa cita kaa tikai tas ka visi grib tiesiibas uz servaka, man bik suudiigi paliek...

vispareizaakais vispaar buutu admin tiesiibas atstaat kaadiem max 5 cilveekiem, bet taa nu nav mana dariishana...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...