Jump to content
GIGN Forum

Xb


WolfBlade
 Share

Recommended Posts

Tātad gribu palūgt ban tiesības, lai atvieglotu dzīvi uz servera sev un citiem.

Pēdējā laikā vairāki čīteri ir spēlējuši un aizmukuši kad spēlē kādi 3 - 4 sarkanie admini. Var teikt gan parastajā gan admin čatā ka tas un tas čīto bet nevienam adminam tas neiteresē visiem ir pie dirsas. (Ar daziem izņēmumiem)

Spēlēju uz servera jau sen(varbūt pat esat mani pamanijuši), nečītoju, ban tiesības prasu jo izjūtu nepieciešamību pec tām.

Link to comment
Share on other sites

kex spele jau diezgan sen, bet neizceljas ar kadam aktivitatem.

Tas, ka dazhi admini chatu nelasa vareetu but izskaidrojams ar

1.ir tadi kas chatu vnk izsledz.

2.dazhi nelasa ''just like that''

3. nepamana.

Bet nedomaju,ka tas ko mainitu, ja shamejais tas tiesibas dabutu.

Link to comment
Share on other sites

aa vot, ko gribeeju pateikt - ja man buutu jaaizveelas kuram no tiem 3, kas shobrid pieteikushies uz tiesiibaam, dot - kempa, p00p vai wolfblade, es ar mieriigu sirdi dotu wolfblade, jo par vinju +/- zinu, ka nekaadas stulbiibas nesastraadaas.

Link to comment
Share on other sites

es gan tieshi pedeja laika esmu vinju serveri redzejis. ne ljooti biezhi (kaa lukesh, kursh respektabli daudz agros riitos spele). bet domaaju, ka kopumaa neko sliktu nevar teikt. padomasim thumbsup.gif

nu kā cilvēks viņš noteikti ir ok, mani tik māc bažas par to cik viņš labi atpazīst čīterus. Varbūt tie čīteri ko viņš pirmajā postā minēja bija labi spēlētāji, kurus šī iemesla dēļ tie 3-4 sarkanie admini neņēma vērā eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

Anti..sorry..Es tagad biezaak saaku spelet..bet kkaa neredzu.. sad.gif

vai nu man tik tā šķiet vai arī tu esi spamojoš, nekam nevajadzīgs pidiņš!?

par vilkasmeni, neitrāls... nav sanācis saspēlēt diezko daudz..

Link to comment
Share on other sites

Kopš mana pēdējā pousta šajā topikā es jau būtu nobanojis kādus 3 čīterus. +vel tagad parādijās otrs serveris un admini parastajā ir diezgan maz. Nesaprotu kur ir problēma man takš nav 13 gadi smile.gif rīkoties ar ban tiesībām mācēšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...