Jump to content
GIGN Forum

LMT Vai TELE2


0xDEAD BEEF
 Share

Izdomaju poolu par to, kaadu sakaru operatoru lietojat  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ģimenei LMT(Okartes) man jau 5gadus TELE2(Zelta Zivs),lai gana 2reiz esmu mob.papisis ar visu nummuru,bet ir iespeja Rigā,nummuru atgūt 4.gif Zvans draugam pa 2santim pa sms vai 2sant/min zvans draugam arii neslikti...Ja perk pa 7Ls arii neslikti,pa 11santimi runaa kaut vai 2dienas uz ZELTA ZIVI ,ja klausuli nenoliec smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirms 5 gadiem, kad dabūju 1. mobīlo, tas bija viens no pirmajiem mazcenas ar tele2 pieslēgumu. Es teikšu, ka tanī laikā tele2 bija pilnīgs shit.gif . Dzīvojot ~ 5km no Rīgas robežas man telefons bija jātur speciālā kastītē ~1.5m augstumā pie paša loga, lai man būtu kautkāda nebūt zona, lai man varētu vispār piezvanīt. Un vaina nebija telefonā, tika pārbaudīti arī citi un tieši tas pats bija. Un tad, pēc tā viena gada lietošanas, nomainīju telefonu un tīklu, tobiš paņēmu okarti. 3 gadus ar okarti nodzīvoju, nekādu problēmu, tagad gads ar LMT pieslēgumu un esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

BTW, runajot par LMT, nezinu ka jums, bet man diezgan biezi nestradaja WAPs.. nevareju netu pabroset no mobila...

Beefy

Maybe telefons vainiigs, varbuut tu esi 1 no 1000 cilvekiem, kam wap nestradaa, nu nezinu, man smartphone ar wap stradaa taa kaa mazais smile.gif

Link to comment
Share on other sites

MAN LMT (jau 7 gadus) + formula8 = smiliez.de_29.gif

nu riidziniekiem nevareetu buut nekaads iipashaas atshkjiriibas tiikla paarklaajumaa, bet taa kaa man sanaak mazaak vai vairaak buut laukos, tad der vieniigi LMT wink.gif

Link to comment
Share on other sites

LMT (kaut kādus 5 gadus laikam) ar kaut kādu atlaižu līmeni un viss forši. Vienīgais dažreiz atslēdz telefonu, lai gan pēdējā brīdi samaksā, bet tādas tik 2 reizes laikam bija.

Maybe aizej uz banku un tev uzstaisiis pa taisno parskaitiijumu, un vispaar bez problemaam dziivosi, protams, ja tu maaki kontroleet savus reekinus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Maybe aizej uz banku un tev uzstaisiis pa taisno parskaitiijumu, un vispaar bez problemaam dziivosi, protams, ja tu maaki kontroleet savus reekinus biggrin.gif

santimupiseejs biifs saka, ka automatiskais parskaitijums maksa 0.30Ls - viens alins! Taa luuk! smile.gif

Es paliku dusmigs uz LMT, jo biju izbraucis no LV, atbraucu atpakal - izejosie slegti.. atnaca rekins.. fine, samaksaju un pec 1h atseldza telefonu.. tad aizgaju pie siem, a vini gribeja soda naudu par pieslegsanu atpakal. es teicu - ejiet dirst, nemaksasu nekadu soda naudu... fot sodiet pasi sevi.. nevaresu parunat, nevaresiet man rekinu stadit! A sie citie rieksti - vienalga atsuta rekinu par 10Ls kaut gan nesmu telefonu pat roka turejis! Nu sto, es paliku pavisam dusmigs un eju uz TELE2 ar numura saglabasanu, a sitie pilnigi maukas, neljauj pariet, jo tipa dati nesakrti. Sodien aizgaju pie viniem, samaksaju to fucking soda naudu (riktigi dusmigs), mans telefons saka stradat, bet tagad vismaz varesu pariet uz TELE2, jo esmu dusmigs uz tiem riiikluravejiem un tapec, ka vini teica, ka patiesai atteikuma iemesls esot bijis tas nesamaksatais sods un karoce vini ir pimpausi un es pierunasu pec tam ari savu sievu pariet uz tele2 un savus vecakus un savus bralus un lai tad vini suka pipeliites un sanem par daudz naudinam mazak katru menesi! EVIL BEEFY! Un vel es dabusu mazcenas mobilo televonu v7 vai l7 kurqa ir mp3 un kurs man patik! JEJE! un vel parejot uz tele2 dabusu 5ls atlaidi sarunam 8 menesus (reali kruta, ne... pec tam varesu pariet uz biti un dabut vel bonusus biggrin.gif)

Beefy

Link to comment
Share on other sites

LMT. galvenais iemesls - cienījama firma ar normālu attieksmi pret klientu. vajadzības gadījumāvar piezvanīt un pāris minūšu laika vienoties par rēķina termiņa pagarinājumu uz mēnesi :/. Strādā bez traucējumiem, lielākais pārklājums. Dikti labi atmiņā sēž mana mocīšanās ar TELE2 attieksmi un sakaru kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

santimupiseejs biifs saka, ka automatiskais parskaitijums maksa 0.30Ls - viens alins! Taa luuk! smile.gif

Es paliku dusmigs uz LMT, jo biju izbraucis no LV, atbraucu atpakal - izejosie slegti.. atnaca rekins.. fine, samaksaju un pec 1h atseldza telefonu.. tad aizgaju pie siem, a vini gribeja soda naudu par pieslegsanu atpakal. es teicu - ejiet dirst, nemaksasu nekadu soda naudu... fot sodiet pasi sevi.. nevaresu parunat, nevaresiet man rekinu stadit! A sie citie rieksti - vienalga atsuta rekinu par 10Ls kaut gan nesmu telefonu pat roka turejis! Nu sto, es paliku pavisam dusmigs un eju uz TELE2 ar numura saglabasanu, a sitie pilnigi maukas, neljauj pariet, jo tipa dati nesakrti. Sodien aizgaju pie viniem, samaksaju to fucking soda naudu (riktigi dusmigs), mans telefons saka stradat, bet tagad vismaz varesu pariet uz TELE2, jo esmu dusmigs uz tiem riiikluravejiem un tapec, ka vini teica, ka patiesai atteikuma iemesls esot bijis tas nesamaksatais sods un karoce vini ir pimpausi un es pierunasu pec tam ari savu sievu pariet uz tele2 un savus vecakus un savus bralus un lai tad vini suka pipeliites un sanem par daudz naudinam mazak katru menesi! EVIL BEEFY! Un vel es dabusu mazcenas mobilo televonu v7 vai l7 kurqa ir mp3 un kurs man patik! JEJE! un vel parejot uz tele2 dabusu 5ls atlaidi sarunam 8 menesus (reali kruta, ne... pec tam varesu pariet uz biti un dabut vel bonusus biggrin.gif)

Beefy

Tu vnk esi neveiksminieks, man liekas pat 1 no 100000 biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...