Jump to content
GIGN Forum

<<Tiesibas>>


hUr
 Share

Recommended Posts

Haya [vairak vai mazak visi spameri] te raxta tads speletajs ka hUr, nez mosk jus zin man , bet tikpat mosk ar nee!

Tad nu ta cienijamais zivs kungs

, sedeju es pie galda , edu keksu, un domaju par sexy, kamer mani partrauca, kakis kas zivi

stiepa pari virtuvei, un tad atceros par, tevi [cienijamo zivs kugu], tici vai ne tongue.gif ta tas bija un ko tu

padarisi smiliez.de_2538.gif

Ta ari izdomaju uraxtit [zinu ka pec tam to nozeloshu, bet tas ta wink.gif ] !!

Dazi iemesli kadel varetu man iedot, neiedot tiesibas:

nu taka pazistu dazus adminus [uz cienijama zivs kunga servera] ari dzive , varetu vinjus dazadi

ietekmet:

1.Hainy -izaicinat vinju uz dueli -un sagraut vinju gan garigi , gan morali ka ari fiziski smiliez.de_2469.gif

2.Lirels - sadzert ar vinju ta lai nakama dienu par Cs nemaz nedoma

smiliez.de_2433.gif

3. Ads - nu jus jau pasi zinat ko ar Andzu [Ads] var izdarit paris alus pudeles baby.gif + vel iekaustit

vinju, ja neklausis jums vinhs smiliez.de_1538.gif

4. Zephyr - tam jau pietiks ar to ka es izmaksashu uz ELTRU [interneta klubs] pa nakti, redzes nakama

diena bus miers no vinja smiliez.de_2318.gif

___________________________________________________________________________________

5. Nu ar tiesibam ir bijsui pieredz, gan uz to pashu gign servera, gan ari apollo, bet patreiz ir tikai uz 5point servera tiesibas [ tur dabuju tiesibas sagraujot Ads dueli smiliez.de_1591.gif ]

6.Iemesls kadel varetu nedot butu tads, ka del tiesibu parpluduma [cienijamais zivs kugs], butu

izdomajis man jau dot tiesibas , bet tad Ads tas nonemtu , del manim tongue.gif [negribetu satikt Ads pec tam

kadas dienas >>>>7<<<<< par sekam neatbildu]

7. pirmos 4. noradijumus varetu izdarit teiksim reizi menesi partytime2.gif

8. + tas ........., bet tas ta! zaban.gif

Velamas tiesibas [rakstishu ka bija vecas komandas] :

ak, avk, avm, avb[ nemaz ar nevajag , tik dikti, bet tomer tongue.gif], ak, atsay, aslap - tas varetu but butisKAKAis komandas kuras gribetu, bet nevienu nesitishu ja iedos vel kadas [ ja vispar iedos, par ko es nedaudz shaubos, bet tas ari ta! ]

Tas ta iisumaa , varetu bus viss !

smiliez.de_265.gif for All

Link to comment
Share on other sites

hUr, smiliez.de_2524.gif , tu un labaak par Hainy speelee ? nedirs, ok ?

Blae cik esmu redzeejis tevi uz GIGN servera, tad tavu skilu es veerteeju ljoti zemu, un ziimuli raut arii nevajag... un veel vienu admin/vote tiesiibu liekeedi es domaaju , ka arii nevajag uz GIGN servera, (manas domas)

P.S. ja esi tik kruts, mozh gribi 1vs1 ?

Link to comment
Share on other sites

da dzhekam tikai vajadzeeja ar kaut ko izcelties , dirseeji (protams visi baraa ka smiliez.de_2428.gif )

tie bija meli , taapeec vareeja 1 - 2 cilveeki uzdirst

shitam vareetu dot tikai vote , jo nekaadus lielos iemeslus nepaskaidroju tikai to ka iznesis *Dievu* Ads

vispaar spam nerullez 4ever + beidziet dirst nabagam virsuu

Link to comment
Share on other sites

1. Gribetu redzet kura vieta es esmu rakstijis to, ka speleju labak par Hainy? [liekas ta ir dienas aktuala tema] eusa_naughty.gifeusa_naughty.gifeusa_naughty.gif

2.KaAh tas bija zinamos apstaklos kados es speleju ar Hainy dueli [netaisos skaidrot kados, un vispar man po.. vai vineju vinjam vai ari zaudeju] huh.gif

3.Leo uz priekshu satiec Hainy [ja jau tu vinju ta pazisti] stasti ko gribi vinjam smiliez.de_2039.gif [zinu ka Hainy ir cilveks ar humora izjutu] !!

4.Leo es ta gribetu tevi nolikt, bet ne par to ir shis stasts blink.gif [ja vien esi tas Leo par ko uzdodies, par ko es neshaubos]

5. smiliez.de_265.gif tos kuri NO spam1.gif

P.S

please.gif

Link to comment
Share on other sites

hur rulle smile.gif) Par To ka Hur mani iznesa gan ir taisniiba unsure.gif ( Tur nav jaabuut lielam Papucim ) Bet druscinju aizmirsa piemineet ka nabadzin6 Ads tajaa bridii bija drusku komaa ... un vinjam ljoti gar6oja BEER smiliez.de_2076.gif Bet hur ( Mazais Kranciitis) to bezkauniigi izmantoja..... smiliez.de_2469.gif

.............. Par smiliez.de_2076.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...