Jump to content
GIGN Forum

Need Help..


Bijach
 Share

Recommended Posts

Es gribeetu uzzinaat vai Baltcom inets ir ok un vai ar 256/128 Kbps aatrumu buutu ok, lai normaali speeleetu piem. cs un iecheko meilu utt. nu krch prieksh home pc..

Jeb varbuut varbuut kaads var ieteikt kaadu citu netu.. or somethin'

please help wink.gif

P.S. luudzu tikai censored2.gif gjeeniji kam nav ko teikt.. labaak iztiekat bez "add reply" pogas spieshanas..

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Bijach 256kb/s CooL Viss rulee CS iet bez raustiishanaas [ i-net ] , 128 kb/s tas taaa... arii viss normaaa tikai ja serveris [CS] Taads pashavaks tad gan sad.gif Bet GIGN 128 CooL pats esmu ar abiem speleejis!

p.s. kaAh tik tieshaam Siekalas muteee

Link to comment
Share on other sites

man ir baltkoms. Par taadu lietu kaa "aatra lejuplaadeeshana" vari aizmirst. Nav personiigaas Ip adreses. Piekonekteeties iisti pie citiem nevari (es DS un Strongholdu tiiklaa nevaru uzspeeleet)..... Reti (iisteniibaa diezgan ljoti reti) inets izrubaas uz kaadu mirkliiti. Cs-aa pings ~15. Nu tas taa kaaa viss... aa un jaamaksaa 12 lati (nezinu vai tas ir iekljaujot atlaidi par TV+nets vai nee...)

Link to comment
Share on other sites

manam draugam ,kurs dzivo pljavniekos arii ir balticom un vinjam par aatru lejupielaadeshanu nau jaauztraucas (apm. 350kbit/sec vai kaut kaa taa)un csaa arri nrm pings , bet par meila chekoshanu gan taa ..... saiti biezhi neatveras biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

manam draugam ,kurs dzivo pljavniekos arii ir balticom un vinjam par aatru lejupielaadeshanu nau jaauztraucas (apm. 350kbit/sec vai kaut kaa taa)un csaa arri nrm pings , bet par meila chekoshanu gan taa ..... saiti biezhi neatveras biggrin.gif

Nu ātrums ir diezgan nenoteikta lieta smile.gif Varbūt tavs draugs priecājas par šo lielisko ātrumu -350 kb/sec ,bet personīgi man tas liekas diezgan sūdīgi .

Link to comment
Share on other sites

Paldies par informaaciju wink.gif

Varbuut veel kaads zin kaadus labus piedaavaajumus?! Un taadus kas vareetu buut pieejami Teikaa..

Medusa es dziivoju Teikaa, bet tas FastNet miskaste apkalpo tikai purvciemaa.. eusa_naughty.gif

Un tas IPasaules nets ir caur kabeli vai telefona vadu ?!

P.S. Medusa smird ljooooooooooooti.. new_321.gif

Link to comment
Share on other sites

manam draugam ,kurs dzivo pljavniekos arii ir balticom un vinjam  par aatru lejupielaadeshanu nau jaauztraucas (apm. 350kbit/sec vai kaut kaa taa)un csaa arri nrm pings , bet par meila chekoshanu gan taa ..... saiti biezhi neatveras biggrin.gif

Nu ātrums ir diezgan nenoteikta lieta smile.gif Varbūt tavs draugs priecājas par šo lielisko ātrumu -350 kb/sec ,bet personīgi man tas liekas diezgan sūdīgi .

gadiijumaa nau kbit nevis kb? un ja tev liekas ka 350kbit sux , nu tad piesleedzies apollo mdsl !!! smiliez.de_2125.gif Kads tev nets , un kaads atrums?

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, es domaaju, ka "Livas" nerullee...

Sarkandaugava, "Livas", bw 1024/512 Kbit (15.- Ls).

Patiesiibaa pings labs, bet paketes zuud. CS`aa, vismaz reizi divos raundos viss apstaajas uz sek 10-15.

Pirms tam provaiders (IP "iipashnieks") bija "Interneta Pasaule", tad paaris meeneshus atpakalj uz optiku paarlika, un tagad caur Lattelekomu iet.

h3, es biju domaajis ka PRO pakete par 15.- Ls buus labaaka.

Link to comment
Share on other sites

Bijach ja tu dziivot privaatmaajaa, tad ar tadu samsksu bus jareikinaas !Neviens ta4 netaisaas vilkt tieshi tev vienam un iztereet 100 ls ! nax vinjiem to dariit ? stulbi tas ir isteniiba man maajas ari ir iespeeja ievilkt tika mDSL vai baltcom, jo liidz sheienei atvilkt NEVAR, vieniiga iespeeja man ir savaakt daudz cilvjus, kas veeletos piesleegties kadam inetam un tad buuutu ok, bet probleema it tada ka visiem tas inets nav vajadziigs un maaja ir tikai 24 dzivoklji no kuriem dazhos nedziivo, un citi dziivo pa diviem dzivokljiem !!!!! Un vispar tas ir sviesC !!!!!!!!! A un ja kas varu ieteikt dial-up modeemu smile.gifsmile.gif 56K smile.gif Pat varu paardot pa dazgiem latiem kadi 3 maajaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok, Champ apsvershu tavu piedaavaajumu.. eusa_think.gif baigi vilinoshi.. gaidiit kaadus paaris gadus kameer nokachaajas kaada filma.. smile.gif jauki! Tad jau laikam buus vien jaanjem Baltcom, ja nu vieniigi beigaas izraadiisies ka "Livas" sanaaks leetaak kaa 100ls..

Thanks a lot visiem par informaaciju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...