Jump to content
GIGN Forum

Increase


beck-
 Share

Recommended Posts

Nick : beck-

Age : 22

Status on a server : ar kick tiesībām

I want to claim on : ar ban tiesībām

I play on a server for a long time, I Think from the opening

I play very often usually at night .

Thanks in advance if consider my nominee.

Link to comment
Share on other sites

silts ieteikums tev, ja tu nemāki ideāli angļu valodu, tad šajā forumā labāk nemēģini izcelties, runājot angliski, tas tev tikai ievāks kaudzi ar mīnuspunktiem...

fo sho.

mani teiksim tagad interesē, kas tas par serveri kur tev ir kick tiesības un uz kura tu spēlē no paša sākuma, jo tu norādīji "a server", kas vienkārši nozīmē kādu serveri. Ok, es sapratu, ko tu domā, bet nafig tas tik tizli jāpasniedz?

neskatoties uz foršo angļu valodu es nezinu ko darīt ar šito džekiņu. Neesmu kaut kā ievērojis.

Link to comment
Share on other sites

Server cs.gign.lv именно там у меня имеються Права как я понемаю, а именно я об етих правах говорю Admini ar kick tiesībām. Возможно я чего то не дапонял,поясните либо поправьте. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Ранее меня прописал worm на ник Jemmy Jhonson. Сейчас я попрасил EDDA тобы он на ник beck- переделал аццэс. А вообсче мало иметь по ночам Admini ar kick tiesībām ето, потому как перезаходять после кицка и по новой читерять. Дело ваше решать вам... blink.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaa tu esi tas Jeemy Jhonson. Toreiz jau labi spēlēji un vienu brīdi pat adminēji. It kā jau viss forši bija, tev xb laikam noņēma tikai tāpēc, ka kaut kur pazudi.

vobšem, ja kāds var apstiprināt, ka čalis kādu nakti arī ir uz servera, tad es domāju, ka banu varētu iedot, jo saprātīgs cilvēks kā ne kā.

Link to comment
Share on other sites

beck- pīs smile.gif

par beck- ar abām rokām par wink.gif citreiz 4-5 naktī ielienu serverī un beck- jau priekšā wink.gif un vispār vajag dažiem saucamajiem NAKTS adminiem tās pravas apgriezt jo daudzi solījās ADMINĒT pa naktīm - bet viņu nav - un to es redzu tādēļ ka man prakse un pa naktīm daudz spēlēju! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...