Jump to content
GIGN Forum

Tūlkošana


BlowEr
 Share

Recommended Posts

Oriģināls."Mani sauc Jānis.Man ir 5 gadi.Man garšo saldējums.Brīvdienās es eju peldēties.Man nepatīk bērnudārzs.Anniņa mani pastāvīgi sit.Es tad parasti raudu.Mans mazais brālis ir baigais pirdējs, parasti viņš to dara pēc maltītēm.Tad viss ļoti smird."

Tulkojums."I am called by Janis.I am 5 years ago.An ice-cream garso me.In days off I go to bath.I do not like bernudarzs.Ann me beat constantly.I then cry ordinary.My little brother is the terrible pirdejs, ordinary him do it after meals.Then all stinks very much."

Imo, vārdnīcas ir daudz funkcionālākas un ērtākas.Tiešsaistes tulkotaji dažreiz noder, lai saprastu domu tekstiem, kas rakstīti ivritā vai mandarīnu dialektā utt.

Link to comment
Share on other sites

a ko tu gribēji no mašīnas!? Kāds gudrs cilvēks teica, ka ja roboti spētu domāt tad mēs nebūtu.

Bet tomēr šis ir labāk kā nekas, un ja rubi valodu tad nav jānopūlās ar visa teksta pārrakstīšanu - pietiek izlabot dažus vārdus un locījumus

Link to comment
Share on other sites

Oriģināls."Mani sauc Jānis.Man ir 5 gadi.Man garšo saldējums.Brīvdienās es eju peldēties.Man nepatīk bērnudārzs.Anniņa mani pastāvīgi sit.Es tad parasti raudu.Mans mazais brālis ir baigais pirdējs, parasti viņš to dara pēc maltītēm.Tad viss ļoti smird."

Tulkojums."I am called by Janis.I am 5 years ago.An ice-cream garso me.In days off I go to bath.I do not like bernudarzs.Ann me beat constantly.I then cry ordinary.My little brother is the terrible pirdejs, ordinary him do it after meals.Then all stinks very much."

Vienreizēji laugh.gif

http://www.letonika.lv/dictionary/Default.aspx

http://dictionary.tilde.lv/default2.htm

Link to comment
Share on other sites

a ko tu gribēji no mašīnas!? Kāds gudrs cilvēks teica, ka ja roboti spētu domāt tad mēs nebūtu.

Bet tomēr šis ir labāk kā nekas, un ja rubi valodu tad nav jānopūlās ar visa teksta pārrakstīšanu - pietiek izlabot dažus vārdus un locījumus

eusa_naughty.gif

musdienas tulkosanas programa ir makten gudras palikusas. Jau sitaa nav ar pliku roku nemama - paskaties, ka maceja sakartot vardus teikuma - pilniigi aplami! smile.gif

Bet ja nopietni, tad vini kode prologa, kas ir kaut kaada druuma rekursiju programa un kura TAA isteni iisti es ta ari neiebraucu un izmanto neironu tiiklus, kas ir druumi speeciiga lieta un ar visu to kopa jau normaali un sakariigi var tulkot no vienas valodas otra. Protams, par briivu ir tikai 1 santiims.. tb ineta nahalajvu augsta limeni nekas nenotiksies biggrin.gif (kautgan par babelfish.altavista.com nevar sudzeties)

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...