Jump to content
GIGN Forum

Ieteikums


Vai serverim vaig pariet uz 4.10.0 C-D un CS v6? Un vai kaAh smird?  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

a man po

+ spamot vari citur smiliez.de_2428.gif

+ kaapeec citiem vajadzeetu chakareeties un likt jauno ja tam nav iipashas vajadziibas ?

a tas nau spams??? smiliez.de_2428.gif siikais tu jau vareeji pakluseet , un vispaar tu 1.6 veel nespeelee , nah tu te lien smiliez.de_2428.gif

p.s sitais arii ir

Link to comment
Share on other sites

Nu es pamaniiju , ka ljoti daudziem ir problemas ar C-D un CS v6, bet ko juus te GIGN`iesi raxtat un liekat saitaa csv6 un C-D 4.10.0 , ja juus pashi neesat paargaajushi uz taam?

Nobalsojiet , un skatiisimies reakciju biggrin.gif

a tu smirdi? nezinaaji, tad es tev to tagad pasaku...

pie v6 downloada es pieraxtiju komentu ka tas NEIET kopaa ar ne vienu CD tapec ja kachajat tad pashi vainigi... raxtiju arii ka jagaida jaunais CD... liidz ko iznaks jaunais CD un ja vinsh negljukos nevienam, tad serveris paaries uz v6 un CD arii upgreidosies...

piebilde

tas ka CD ir v6 nenozimee ka nevares spelet serveros kuros ir v3 vai v4... ies abi tik jalieto pedejais CD... attiecigi arii ja serverim staav virsuu 4.8.0 CD, tad var lietot jebkuru CD kas ir 4.8.0 vai labaaka versija... ar jauno CD (pienjemsim ka tas buus 4.11.0) vares spelet arii serveros kuros nebuus jaunais CD

moraale:

gribi spelet CD, lieto CS v4 un CD 4.8.0 vai 4.10.0... kad iznaaks jaunais CD, apgreidojamies uz CS v6 un liekam jauno CD virsuu, viss ies!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...