Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas Banot...


Recommended Posts

Speleju gignaa regulaari shkiet jau 3 gadus. apm 2h dienaa. Pedeja laika biezi izmantoju [nlo] klanu... Veletos saakt ar to, ka iipashi neinteresejos par gign pasakumiem aarpus servera. Veelos vnk mierigi paspeeleet taas 2h dienaa cs.gign.lv serveri, bet to man liedz chiitoki un negatiivaa adminu attieksme. Piemeeram sheit , kur es divreiz teicu lai nobano chiter, bet taa vietaa lai admins pateiktu apmeeram shaadi "jaa es tevi dzirdeeju, labi, ieshu vinju paveerot", Bloodlord man uzliek gagu. un tadu gadijumu ir daudz.

Vispar esmu noverojis ka gandriiz vienmer pamanu chiterus atrak par dazhiem "adminiem" kuriem tiesibas ir tikai lai pagarinaatu peni, un veel ne reizi neesmu kluudiijies.

Tatad veletos tiesibas banot chiterus (xban). Ceru ka jums ir vajadziigs kaads kas patiesi ieniist chiterus un buus atsauciigaaks uz parasto speletaju suudziibaam.

piis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar cilveeka gadiijumaa ir... bet kamer man nav tiesiibu nav ari nekadas atbildibas sajutas un biezi vien uz daudzko ir poh, itsevishki ja diendiena ieejot serveri sanak saskarties ar negativu attieksmi. ja buus tiesiibas, tad buus par ko baidiities. loti negribeesies ko sliktu sastraadaat, jo tad vareshu zaudeet tiesiibas...

Link to comment
Share on other sites

bloodlordam noteikti tiesibas ir lai pagarinatu peni par 10cms.gifsad.gif Iesaku noņemt viņam un uzlikt šim čalim, jo Tk dažreiz pat ir ļoti vajadzīgs, lai dažs labs saprastukur ir viņa vieta(parasti tk taisu pret macho vai wormu tādejādi izrādot to, ka esmu krutāks par viņiem) !

Link to comment
Share on other sites

nekad neesmu par kaadu centies buut krutaaks, parasti serverii klusi nevienam virsu nekasoties speleju. Cilveekam saaku taisiit TK peec kadiijuma kad vinsh vnk bez iemesla mani saaka nodirst. Dzekam vienreiz iesaavu, jo citu neko nevareeju izdariit, un vinsh saaka blaustiities, kas es vinam VISLAIK speciaali taisu TA. Pectam denja mani izkikoja. Un tagad es vinu vnk sauju lai kikam buutu iemesls - TA VISU LAIKU

Link to comment
Share on other sites

ZIvs, ja tu gribi lai kaads tevi paklausa un paskataas tevis noraadiito chiteri, dari to adminchataa... savaadaak nebriinies ka tev uzlik gagu...

Drīmam ir taisnība ... bet bieži to admin čatu pat neievēro ...

patiesībā šobrīd vajag tikai nakts adminus un rīta adminus ... man tā vismaz šķiet ...

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Da on minjajet nicki,sjigda klan nlo a igrajet nickami mp3 ilji tolka hs i tak dal6e!

kranke spasibo za info, no etoj informaciji hotelosj bi uslishatj ot somogo purvsa-zivisa biggrin.gif esli bi deistvitelno bilo vidno ego na servere to pochemu bi i nedatj.. prosto vse govorjat no malo delajut sad.gif iz adminov v online kotorih ja vizhu prokticeski vsegda, eto deadly, max, extrim, bucher, denja i t.d.

hardcore i pinky kuda to propali, hotja prosili xb imenno dlja togo ctobi igratj nocju sad.gif.. protiv nih ja necigo neimeju, prosto privozhu primer, cto esli tebe datj xb to budet takaja zhe situacija wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa, kaa jau teica kranke es biezi mainu nikus izmantojot [nlo] klanu. Speleeju parasti vakara pusee, jo pa dienu nesanaak daudz laika. Peedeeja laikaa speeleeju aizvien retaak tieshi daudzo chiiteru un adminu attieksmes deelj.

Es vnk vareetu dot savu vaardu, ka admineeshu cik vien labi speeshu, un mans online time tikai pieaugs, ja buushu speejiigs pats tikt valaa no chiiteriem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...