Jump to content
GIGN Forum

Rezoluucija uzlabo aimu?


Recommended Posts

Tikko forumplanetaa izlasiiju topiku, kur tika apspriests, ka dazhaadaas rezoluucijaas mainaas dazhaadas lietas . . .arii aims (it kaa, bet es tam nepiekriitu)

Pats speeleeju uz 1152X...X16, un man patiik, jo crosshairs ir pietiekami mazs lai vareetu preciizi ieshaut.

Tur viens otrs bija eksperimenteejis un nonaacis pie secinaajuma, ka liela rezoluucija sux, jo fonti mazi . . iisaak sakot acis greizas var pataisiit, bet man, personiigi, fonta lielums iipashi netraucee, messages saredzu pietiekami skaidri.

Shii lieta iisteniibaa mani ieintereseeja. Shodien buus jaapaskattaas un pret botiem jaauzspeelee ar dazhaadaam rezoluucijaam, kaut gan, manupraat tam mainiit neko iipashi nevajadzeetu, jo uzskatu, ka labam speeleetaajam rezoluucija daudz neko neizsaka.

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart sorry par spam.

p00p nu labi labi piemineeshu ka tu mani nosauci pret botiem. Shodienas chempii redzeesi .

P.S. mees ar duh esot boti. biggrin.gif? laugh.gif

ej nu ej . . kad tad es tevi par botu nosaucu????? smiliez.de_2551.gif ....

shodien pakaasiishu, tas ir skaidrs, jo pat dirty mani nez kaadu iemeslu deelj saacis shaut . unsure.gif

Veelaak....

Bet nepakaasu waahahahaha

Link to comment
Share on other sites

sorry par spam&offtopic

es neesmu bots

es esmu ParaBOTs tongue.gif

P.S. uzskatu par pagodinaajumu, ja mani nosauc par botu

P.P.S. pa teemu beidzot - ieksh 1.5. esmu pamanijis, ka uz 1600x1200 ciktur tie pixelji ir vieglaak shaut galvaas, toties uz 800x600 vispaar vieglaak tuvciinjaas....

1.6. esmu paaraak maz speeleejis, lai vareetu izteikt k-kaadas domas...

Link to comment
Share on other sites

eh. Mani uzskati ir apmeeram shaadi: Ja jau visi top kexi (ar dazhiem iznjeemumiem kas speelee uz 800x600) speelee uz 640x480 tad kautkaads funktieris jau tur ir. Dzirdeeju arii ka viens eliitais kex (ka tik nebija kaukaads Xeqtr (agraak bija SK)) kas speeleeja ar 1024x768 un mochiija ar kempereni jo taa redziet esot labaak.... es personiigi visu muuzhu esmu speeleejis ar 1024x768 (dazhreiz ar 800 un 1152....) un pie taa arii palikshu.

Link to comment
Share on other sites

pats tagad speeleju ar 1024 agraak - tas ir pirms kaada meenesha speeleeju visu laiku ar 800x600 bet ( laikam ) deelj mana pinga man tas meerkjis saaka ar vien biezhaak leenaak palikt mazs.a ar 1024 vinjsh ir no saakuma mazs un arii aatraak paliek atkal mazinjsh kad tiek izshauts smile.gif ar 800x600 fps labaaks smile.gif

Link to comment
Share on other sites

2 radler: tavs meerkjis pie lielaakas izshkjirtspeejas palika leenaak mazs, taapeec , ka fps samazinaajaas. jo lielaakaa izshkjirtspeejaa tu veelies speeleet, jo jaudiigaaku datoru tev vajag.

mans uzskats: jo lielaaks monitors (vislabaak buutu projektors uz sienas), jo lielaaku izshkjirtspeeju tu vareesi uzlikt(ja datora resursi to atljauj), jo labaak tu vareesi taalumaa saredzeet pretinieku(bez izkropljojumiem)..

Link to comment
Share on other sites

uz 600x400 ir labaks fps un gandrīz nekad nav lagu, bet

man kauka nepatik- galīgi nesmuka bilde. izskatās kā doom gandrīz :/

es personīgi speleju uz 1024x768, jo izskatās smukāk

turklāt uz pietiekami labiem dzelžiem arī uz šis

izšķirtspējas fps ir 100 un nekas nelago.....

man viens draugs Sn00p- viņs kādreiz spēlēja tikai klubos un

tur kā likums- kompji sūkā un lai dabūtu kautcik normālu fps

jāspēlē uz 600x400. nu vot viņš pierada pie tādas izšķirtspējas, tagad nopirka pats

normālu kompi, bet vēl joprojām spēlē uz 600x400, jo nevarot pierast

pie 1024, sensitivity nevar atrast un t. t.

Link to comment
Share on other sites

man sux . . uz 640X, 1152X, vai arii 1200X man paliek tie pashi suxainie 60 fps,

bet ar 1200 paproveeju - crosshairs kaifiigi mazs, bet tik un taa ar manu 17" moni saprast gruuti, it iipashi textu . . pat 1.6 lai ieraudziitu Options .

Link to comment
Share on other sites

eh. Mani uzskati ir apmeeram shaadi: Ja jau visi top kexi (ar dazhiem iznjeemumiem kas speelee uz 800x600) speelee uz 640x480 tad kautkaads funktieris jau tur ir. Dzirdeeju arii ka viens eliitais kex (ka tik nebija kaukaads Xeqtr (agraak bija SK)) kas speeleeja ar 1024x768 un mochiija ar kempereni jo taa redziet esot labaak.... es personiigi visu muuzhu esmu speeleejis ar 1024x768 (dazhreiz ar 800 un 1152....) un pie taa arii palikshu.

Kemperenes dēļ?

Man uzliekot tādu rezolūciju liekas, ka pretinieki ir pavisam maziņi. Savukārt tā mazā rezulūcija izkropļo bildi un tā kā es neesmu pro spelētājs, kam bilde nav svarīga, bet gan saturs, tad es pieturos pie 800x600, kas priekš manis ir ideāli.

Link to comment
Share on other sites

Ieprieksheejaas versijas speeleeju 800x600 vai 1024x768. Protams, 1024x768 ir patiikamaak, bet taalos fragus pasmagi saskatiit (6 pikselju galvas), toties 800x600 vieglaak aim`ot, tikai meerkjis taads paliels (te labi paliidz cl_dynamiccroschair 0).

1.6 versijaa mans GF2 MX400 reaali suukaa, iesaaku speeleet ar 640x480 - galiigi garaam, taalumaa neko neredzu, ja kaads pastreifo no stuura, es vinju pamanu tikai tad, kad atrauju HS... Tad pachakareejos ar videoiestatijumiem (opcijaam), lai panaaktu maksimaali daudz fps`us uz 800x600, nu nezinu, man shkjiet, ka taa ir daudz labaak, vismaz biezhaak traapu (varbuut). Vieniigi fps briizhiem knapi 40-50.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...