Jump to content
GIGN Forum

'max'


calens
 Share

Recommended Posts

pff, nulle tā tava palodze, es ar to pašu rockyu esmu nomācījies 5 klases, tā ka es > all

sharingen tu dzīvo zoļikā?

[EDIT] vispār, man ar labāk ir suņa zarnas, nevis cāļa smadzenes. suņa zarnām no cilvēku zarnām nebūtu jābūt īpaši lielai šķirbai, bet cāļa smadzenes, tā gan ir cita lieta...

biggrin.gif tas laikam domats sunja zarnas smadzenju vieta cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dziesma par Liiko gurkji

Reiz dziivoja viens gurkjis zaljsh

Un tomeer nelaimiigs,

Jo bij vinjsh zaljsh un ieapaljsh,

Bet vienaa galaa liiks.

Vai tas var buut,

Vai tas var buut,

Ka bij vinjsh zaljsh un ieapaljsh?

Un daarznieks dara, ko tik prot,

Vinjsh piesien to un bar,

Bet gurkji nevar izlabot-

Kaads bij, taads paliek ar.

Vai tas var buut,

Vai tas var buut,

Ka gurkji nevar izlabot?...

Link to comment
Share on other sites

Dziesma par Liiko gurkji

Reiz dziivoja viens gurkjis zaljsh

Un tomeer nelaimiigs,

Jo bij vinjsh zaljsh un ieapaljsh,

Bet vienaa galaa liiks.

Vai tas var buut,

Vai tas var buut,

Ka bij vinjsh zaljsh un ieapaljsh?

Un daarznieks dara, ko tik prot,

Vinjsh piesien to un bar,

Bet gurkji nevar izlabot-

Kaads bij, taads paliek ar.

Vai tas var buut,

Vai tas var buut,

Ka gurkji nevar izlabot?...

A tev notis nava aizkjerushas kaut kur?

Link to comment
Share on other sites

manis peec ja jus visi skaitaties kruti p.s bikl tew ir tikai 13gadu un tas ir mazak neka manam pusbralim

VIENKĀRŠI 10cms.gif

aaaaaafiget kā uzbrauca.

p.s.

tew diez vai ir vairāk par 11 gadiem un tas ir mazāk nekā manam vectētiņa bijušajam klasesbiedram!!!

Link to comment
Share on other sites

Gign serveris nav labdaribas iestade,kur rupejas par noklidusham nelaimigam dveselem. Serveri ir savi noteikumi, kurus ieverojot var spelet bez bedu. Izdarot kko stulbu gan parasti atri izlido. 90% tas notiek pamatoti. Parejie 10% ir dazhadas kljumes, jo kludities ir cilvecigi. Ja nu individs ir parlieciat, ka vinja adijums ir kljuda, tad var uzrakstit normalu sudzibu. Un problemas izpaliek, bet tadas sudzibas ka shi mani fascine, un tadu nav mazums. Cilveks jutas tik kruc smiliez.de_2125.gif! Un visi parejie ir vainigi, jo vinji takir nugji or smth like that.

P.s. Neesmu manijis, ka kada pieklajiga un pamatota sudziba butu atstata novarta.

Link to comment
Share on other sites

manis peec ja jus visi skaitaties kruti p.s bikl tew ir tikai 13gadu un tas ir mazak neka manam pusbralim 2.jus vienmer izdomajat kko tik gudru uzrakstit tik forshu un realu ^^ dry.gif

Tu man kautkā sāc nepatikt 34.gif . Lūdz dievu kaut es nedzīvoju tuvu tev! Ja satikšu parādīšu ko 13 gadīgs 4alis dara ar cāļiem! Saprati chicken fucker? eat.gif

Link to comment
Share on other sites

macho zinu wel neesmu pilngadigs bet 10klasee eju un 9.klasi pabeidzu atskiriba no bikla 7 klasiites wink.gif

chiken, labi, beidz muldeet! Es tachu dzirdeeju tavu balsi mikrafonaa un taa ne tuvu neliidzinaajaas 10. kl. skolnieka balsij. Un palasot tavus textus, domaaju, ka lielaakaa dalja jau ir sapratushi, kas tu esi pa fruktu un apmeeram cik vecs! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...