Jump to content
GIGN Forum

nusun

Mirstīgais
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

nusun's Achievements

Nīkulis ar potenciālu

Nīkulis ar potenciālu (3/23)

0

Reputation

 1. Nu piedod, es nesezu dienu diena pie pc macoties kodet webus. Esmu tikai amatieris kas to dara prieka pec. Pats kadreiz ari biji mudaks taka nedirs pargudri. Kaut kas nepatik, nelasi un nekomente. Es ipb jau nonahrenizēju uzmetu phpbb. Cerams tas labāk turēs. To uzlauzt itka ir "grutak", jo nav tik populars. Tobis, nemētājas pilns nets ar infu kā to izdarīt. Par to tavu sarkasmu, saproti, ka tas hakeris arī nav nekāds pro, pie failiem viņš netiek. Bet domājams, ka izmanto sql injection gan jau.
 2. Šonakt atkal visu nonahrenizēja. Itkā doma bija ka caur amxbans, bet tagad man viss stāv uz dažādām DB un dažādiem DB useriem. amxbans neskarts, bet forums un main lapa atkal uzlauzta. Debīlisms kaut kāds. No tāda pidara laikam tik viegli vaļā netikt. Es tagad domāju, tā ir mana vaina, vai hosta? Kaut kā neticās ka manā kodējumā ir kāds caurums un ja arī ir, tad kā pie velna viņš ir ticis klāt forumam? Ja tas ir pavisam uz citas DB?
 3. Labi tas būtu huiņa, tagad ir cita problēma. Manu inbox paroli viņš laikam ir caur amxbans 5 dabūjis. Cik parunāju ar cilvēkiem, esot caurums, ka varot uploadot cookies kas nozog paroles. Kā pie velna to caurumu aizlāpīt un kur viņš īsti atrodas vispār?
 4. Man nav nekādas intereses maksāt. Zaudējums nav nemaz tik liels. Drūmi palīdzēs
 5. Sveiki. Karoč tāda interesanta štelle man notika šodien, man ir neliels komūns, nosaukumu nav jāzin, neesmu te lai spamotu. No rīta eju webā un skatos, nesavienojas ar sql. Mēģinu ielogoties sql panelī, arī nevar. Izrādās kāds ir uzhakojis. Labi, huiņa, mana vaina, main lapā bija kļūda. Ok, tagad pirms ~ 20min, webā pieregojas kaut kāds čalis, kurš saka ka ir uzhakojis manu webu, protams es ierēcu. Domāju kaut kāds šmurgulis kas neko nejēdz. Bet kļūdījos. Džeks ir dabūjis pat manu inbox.lv paroli. (man nekur tāda nav, tikai inboxa). Viņš pats saka ka esot no Krievijas, bet ip rādās ka no kanādas. (gan jau chango). Tēmas jautājums, kā no tāda frīka tikt vaļā? Ā un viņam esot db. Neskarta un viņš par to grib 25$, kurus protams es netaisos maksāt.
 6. Paldies. Atradu, nokačāju, viss strādā. Varat vērt tēmu ciet.
 7. Man te pateica, ka esot tāda proga, kad ievadot servera datus un rconu, varot redzēt visu kas notiek serveri. Kāda kuram score, ko kas raksta čatā utt. Varbūt šeit kāds zin kā sauc to programmu? Gribētos atrast.
 8. Sveiki. Gribetos palugt nosaukumu vai linku uz pluginu. Piemeram ja tu uzraskti say lol tad sak skanet kada dziesmai vai kas cits. Esmu redzejis dazos serveros so pluginu, gribetos paprovet. Tikai atrast atkal nevaru.
 9. Oho, man uz servera sitais stav, tikai es nezinaju ka vinam ir tada funkcija, tagad zinu Paldies
 10. Ka sauc pluginu kurs piem kad tu chata uzraksti "man neiet", pec zinas leja parada "Tev nekad nav gajis." Ko tadu es redzeju viena serveri un sitas varetu diezgan labi palidzet.
 11. neviens nevar palidzet dabut tadu pluginu? Es izmeklejos nevareju atrast.
 12. Kur dabut vai ka sauc plugini kurs automatiski respawno speletajus ja vini ienak serveri? Tas ir tiesi par zombie serveri.
 13. Ka sauc, vai kur dabut tadu pluginu, kurs uzrada visu lietotaju ip? Piemeram konsole uzraksti xplay (ka balticservs) un parada visu nikus un ip. Tas ir pieejams visiem lietotajiem.
 14. Nu man bija ta ka mana ip sakas ar 213. Tas nozime ka man ir kaut kada gebila ip kur ir tikai vizuali. Uz vinas neko nevaru uzturet. Aizmirsu ka vinu sauca. Es izdariju ta, pazvaniju savam provaiderim, uzjautaju vai varu dabut normalu, man pateica ka ja un nakamaja diena man jau bija normala ip
 15. Ja tev ir pod bot, tad mekle faila podbot.cfg rindinu "pb_detailnames"
×
×
 • Create New...