Jump to content
GIGN Forum

Draugiem.lv Virus


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Karoch draugos uzraavos uz kaut kaada fufelja. Man labi paziistams dzheks atsuutija linku, ka tipa tur kaut kaada bilde. Respektiivi atveru to linku un tur nekaa nebija. tur atveeraas tie pashi draugi, tikai nevis .LV, bet .TK

Kopsh taa briizha no maniim tiek izsuutiitas visiem kaut kaadas debiilas veestules ar spamu. Kaa man no taa atbriivoties. Ar nod 32 PC jau paarbaudiiju, ar cureit arii paarbaudiiju. Neko neatrada. Ko tur vareetu dariit?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēja - pārbaudi procesus. Visus nezināmos labāk neaiztiec, pirms neesi izgūglējis, kas tie tādi ir un ko šie dara.

Otrs variants - vīruss ir palicis browserī, tādēļ vienkārši izdzēs visas sīkdatnes, cepumus.

Trešais variants - Start -> Run -> msconfig -> startup - paskaties vai kāds aizdomīgs process nav pievienots startupam.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais, kam nozagts steam konts vai šajā gadījumā draugiem.lv profils...

Tak skatieties, kur jūs savas paroles rakstiet! Cik reizes cilvēki jau nav brīdināti par šitādām figņām...

http://draugem.freehostia.com/log.php lūk te arī tava parole tiek saglabāta, maini paroli, kamēr to vēl nav izdarījis paroles zaglis un turpmāk seko līdzi kur un ko tu dari.

Rīt atkal jāliek kaut kādi stulbi paziņojumi...

Link to comment
Share on other sites

Nestreosojat. Man daudz vieglāk bija idzēsties no draugiem.lv nekā cīnīties ar deģenerātu atstātām sekām.

Kaut kad pieregošos no jauna, bet vai tomēr pārbaudīšu savu pc ar GEAR ietiekto progu pirms to darīšu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...