Jump to content
GIGN Forum

Sudziba


BossX
 Share

Recommended Posts

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: LAVRx

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: xXx BossX

BAN] Iemesls banam: cheats

BAN] Bans uzlikts pirms 12 dienam 22 stundam 50 minutem 40 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

Nu ludzu jus parbaudit vai LAVRx tiesam saskatijis kadu citus

Nezinu speleju nomali CS a peksni baac bans un ilkstosas 2 nedel mokas ieloikt sudzibu

Paldies tam kas mani apstiprinaja gign serveri

Link to comment
Share on other sites

reason ir bana iemesls, izskatās, ka angļu valoda nav tava stiprā puse

varu arī iztulkot, ko nozīmē cheats. tas nozīmē, ka tu kaut kādā veidā esi uz servera krāpies, spēlējis ar neatļautiem paņēmieniem.

nu tagad tev viss ir skaidrs?

varu taisīt ciet?

Link to comment
Share on other sites

IZreekjini,kad tieshi kuraa datumaa un ap cikiem un kuraa mapee nobanoja tevi un tad meklee to demku,jeb pasaki precizu datumu un laiku un samekleshu tavaa vietaa,jo tavi posti man lika pasmaidit :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Taatad esmu jau nedaudz aizmirsis par sho speeletaaju, bet cik atceros peec shii bana bij daudz suudziibas, ka citiem tipa tas bans uz ip, bet ne par to iet runa!

Atceros, ka mape bij viena no italy... chalsi kusteejaas kaa iesaaceejas, bet pa sienaam normaali vilka, tipa zinaaja kur katrs ir tikai tik skilots, ka nevienu nevar noshaut! Ja nemaldos mees ar traffic vinju skatiijamies un nonaacam pie verdikta WH!

Kaads apstaas demo!

Link to comment
Share on other sites

veci nejoko pasak ar ko vinu var atvert un apstities bet zinu toc ka nav man vh man ir jauna XTCS 1.6 Final Release. A uz vinu tak neiet čiti jaa man kadreiz bija uz veco vieni vareja atri kusteties bet tas jau sen bija.

post-15698-1211430823_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo un varu teikt tikai vienu par unban vari aizmirst!

Divi tādi tīri neko moment:

06:40 nošauj divus pat nezinot, ka tur kāds būs labi vienu varēja paņemt, bet kādā veidā tu uzreiz zini, ka tur pa kreisi lodziņā arī kāds uzradīsies??? Un kādēļ kad tūr no centra nāca tu uzreiz ieej atpakaļ mājā un skaties tā izteikti caur grīdu, tur pat ar aci var pateikt, ka uz pretinieku skatījies.

08:23 tur no a spota pa leju staigā un pamana ka viens TS ieskrien tunelī tanī cauruma, neko itkā ar botgunu cits būtu licis pricelu un gaidījis kad tas līdīs ārā, bet bossx ar savu mega intuīciju zin, ka tālāk viens ar awp, zin ka puika ar awp izlīdīs pirmais, takā pricelu tur tā lai uzreiz shutu pa to...

Tālāk neskatījos! Ja var tad varbūt kāds vēl apstās demo?

Mans verdikts 4īters paganijs!

Link to comment
Share on other sites

nu nav nekadi citi apstas tak vel kads

:(

beidziet jokat tie tak nav nekadi joki tas tak ir nopietni :byebye:

veci es jus luddzu izskatiet kartigi :ermm:

nu a pasakiet ar kadu programu var atvert tos demo lai pats varu apstities kur jums esot kadi CITI

post-15698-1211577319_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1kārt tu esi stu... jo pie katra sava raudulīgā posta liec klāt kaut kādas smir... bildes!

2kārt tev ir wh un pēc manām domām varētu būt arī norec bet varbūt tas ir tikai hltv gļuks...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...