Jump to content
GIGN Forum

Tas Ir Vajadziigs?


jonathan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dyversant davai nesac.

esmu serveri - banoju

neesmu - attiecigi nebanoju.

tas, ka cs speleju loti maz, ir fakts.

tapat ir fakts, ka nebanoju pec principa - viena tante teica, lai banoju jo liekas, ka ir 4iiti.

varbut tapec nav sudzibu, ka nebanoju, kad neesmu parliecinats par 100 prociem.

Tatad, kur tu man piesienies?

Link to comment
Share on other sites

Dazham labam te vajadzeetu no maakonja nokaapt..

Es par tiem palagiem rakstiiju TIESHI TAPEEC, ka es tos visus postus izlasiju!

Luudzu nespried peec sevis un dieva deelj neposto sheit vairs!

ROFL

Es nezinu vai jonathanam vajag iet pie terapeita, bet Tev pie logopeeda pavisam noteikti!

VECIIT, RESPEKT!!!

P.S. SORRY, nevaru vairs rakstiit, jaalec savaa lamborghini murcielago un jaagazh NENORMAALI TUSEET(!!!) uz *insert the best party place in the world*, kur mani jau gaida atplestaam kaa.. rokaam Playboy modeles!!!!!!!!1111111111one

P.P.S. Eziic, Tavi pretargumenti(iisteniibaa tos par taadiem nemaz nevar nosaukt) ir smiekliigi un es gluzhi vienkaarshi neredzu jeegu turpinaat sho diskusiju. gl & HAVE FUN!!!

Link to comment
Share on other sites

del daziem funmeikeriem un jaunas paaudzes modernajiem tiiniem - adminiem, sis serveris paliek nebaudams.

Nezinu vai ir jēga tev kaut ko rakstīt, ja tu vienalga neko nelasi [tātad nesaprotu kāda velna pēc tu te kaut ko raksti, ja nespēj izlasīt jau uzrakstīto un līdz ar to nezini par ko jau ir runāts], bet man interesē - kurā brīdī tad serveris ir 'nebaudāms'? Sanāk, ka tās pāris stundas nedēļas nogaļu naktīs, kad cilvēki pēc labi pavadīta vakara iebrien serverī, lai arī tur kaut ko sadomātu tev sagrauj visu spēlētprieku? Kaut kā parasti sanāk, ka tajos brīžos lielākajai daļai serverī esošo cilvēku pret to nav nekādu pretenziju, izņemot, protams, dažus fragotājus, kuriem mēs tādā veidā 'bojājam skillu'. Tikpat labi es varētu teikt - man nepatīk, ka tu šauj.

:) taa dzili ieksa, pastum vel ar pirkstu lai ieiet dzilak un palekaa.

Ja tik tiešām nevarēja iztikt bez šāda veida apvainojumiem, tad tu vari iekost sev piržamajā. Veiksmīgi.

ja xslap - attiecigi slapo. Ja gribi fun - dari zem feika un ta lai neviens neuzzin, kas to dara, bet ja tevi nobano, nenac un necinksti.

Nekad to neesmu uzskatījis par priekšrocību. Arī brīžos, kad spēlēju ar nazi, nekad neesmu aizmirsis par to, ka būtu jāspeco aizdomīgi spēlētāji, vienmēr tiek likti bani un sekots līdzi frīfragiem, kemperiem un visiem pārējiem brīnumdariem.

Kā var 'dirst dziesmu'? Ja tas bija kā mājiens, ka es kādreiz esmu mēģinājis aizbildināties ar to, ka būtu lietojis kaut ko līdzīgu kefīram, tad būtu patiešām forši, ja tu varētu man parādīt kādu konkrētu gadījumu, kad pie nopietniem postiem esmu kaut ko tādu darījis, citādi tas līdzinās šim Sn00pa gadījumam:

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...mp;#entry366114

Tas, ka to postu, kurš ir tieši virs tavējā, kurā mēģināju vēlreiz atvainoties, es iesāku ar tekstu 'laikam aiz tā, ka izdzēru pāris aliņus man ir labs garastāvoklis' diezzin vai būtu arguments šādam apgalvojumam.

Ja jau tu tā izdomāji aizrunāties par noteikumiem, parādi man, lūdzu, kur būtu rakstīts, ka es serverī nedrīkstētu spēlēt ar nazi vai, runājot par šo konkrēto gadījumu, spēlēt ar niku 'DeeDly' [lasīt - jebkuru citu niku, kurš tur tika iesaistīts]?

Vai arī tev vienkārši nebija ko teikt. Vai tomēr mani 'pretargumenti' tik tiešām ir smieklīgi. Kāda tam vispār nozīme.

Link to comment
Share on other sites

259:53:09

Nee ko tu :)

Vispar par lietu.

Domajams, ka ne jau nika kjemoshana ir tas ljaunakais, tas viss ir piedodams.

Pats sliktakais ir tas, ka adminam ir jacinas ar adminiem, un par to gan vainigajiem vajadzetu uznjemties vainu. Tiem kam ir acc to jau gan vajadzetu saprast. nju nju...

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi šo brīnumu lasīju TE un pāris dienas atpakaļ n0r3ks man kaut ko līdzīgu ierakstīja skaipā, līdz ar to šoreiz šis teikums likās tieši vietā. Ja kopīraits patiešām pieder tev, nākamreiz to noteikti atzīmēšu. :D

EDIT* Topiks jau bija ciet, kāds viņu atkal atvēris. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...