Jump to content
GIGN Forum

Sudziba Par Myth


esk8er
 Share

Recommended Posts

Tatad es sudzos par adminu myth jo neuzskatu ka es izdariju kaut ko nepareizi.

Stasts tads :

Ieeju cs.gign.lv serveri. viss normali notiek viss 4iki lidz speletajs ar niku ''Cipruss'' sak man ne no shaa ne no taa d**st virsu lai es nenopunkoju klaviaturu (mans niks - fcuking emo, plkst bija apmeram - 16:55.). Domajams ka vins ta to teica del mana nika, tad es vinam protams uzbraucu pretim ka lai nesak nemaz telot kruto da*ni kas visiem tik prot braukt virsu ar vardiem, bet kad kas jadara tad roka necelas.

Neesmu jau nekads paipuisitis, kas klausis nu te kkadam speletajam kas ieguvis savu respect biezi spelejot cs.gign.lv serverī, jo vienkarsi nejutos par vinu kada veida sliktaks.

Nu labi uz kadu mirkliti beidzam muldēt.

Pec shi mirklisa es uzrakstiju vienu postu, neatceros ko bet nu neko sliktu es to4na neteicu un tad ''Cipruss'' uzreiz ka jau visi krutie dara uzbrauca pretim : ''Es tev stipri iesaku aizverties'' vai nu kkaa taa.

Nu es nu grasijos teikt ko pretim, bet tad nezinu no ka admins ''myth'' uzliek man GAG vai nu iebaz zeki mute, vai nu ka nu jus to saucat.

Karo4e es neuzskatu ka butu izteicis kadu rupjibu vai ko tadu, jo galu gala musu 5gadigais draugs ''Cipruss'' bija tas kas visu sho te stridu uzsaka. Nu nezinu, bet tiesam ja velaties, varat paskatities HLTV, jo nu es tik tiesam nejutos vainigs, tikai del ta ka kkads tur krutais/vietejais (cs.gign.lv serverī) megina ar bernu izteicieniem aizstavet savu RESPECT, un ja godigi var patiesam ierekt par vina panemieniem noliekot kadu :D

EDIT: DEMO >>>ŠEIT<<<

Edited by esk8er
Link to comment
Share on other sites

Myth ir viens no miermīlīgākajiem adminiem gignā, kādu es vispār zinu, tāpat arī Cipruss. Man žēl, ka tu nesaproti jokus, un pat ja tas nebija joks, lamāties tā vai tā sāki tu, tā ka gags bija vietā, jo servera noteikumos skaidri un gaiši rakstīts, ka serverī lamāties nedrīkst. Ar to arī varētu beigt. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

es jau sudzos vairak par adminu nevis gagu, turklat neredzu neko rupju varda ''cirvis''

Ja tas bija domats ka joks, tad nu ta jau vaig bridinat un vismaz pielikt kkadu '':)'' vai ko tadu lai vismaz tadi kas reizi nedela tik ieiet gigna ari saprot jusu gudros jokus!

Link to comment
Share on other sites

:) ir dienas, kad cilvekam gribas pakashkeeties, paarbaudiit vienam otra izturiibu pret provakacijaam... shii izstas taa diena, kad viens baksta otrs knukst un jutas apvainots ... Neko traku sheit neredzu :) siiiiikums ! :thumbsup:

p.s. par manu gag arii rakstiija un cik atbalstiitaaju bija tam rakstiitaajam uuuuu (visi best frends, kas gign speelee), taaka turies Cipruss, cilvekiem gribas justies svariigiem.

sk8ter peace, nav nekas traks, nu ir nedaudz nepatiikami, bet nu tu tad vareji savu vardu nomainit un viss domaju mainiitos. neviens tevi neabizhot.

;/

Link to comment
Share on other sites

Pag, tu esi tas pats sk8er par kuru es domāju, ka esi?

Enīvei, par tiem lamuvārdiem:

...tad es vinam protams uzbraucu pretim ka lai nesak nemaz telot kruto da*ni kas visiem tik prot braukt virsu ar vardiem, bet kad kas jadara tad roka necelas.
Link to comment
Share on other sites

ja dzeks atbildeja uz uzbraucienu ar uzbraucienu, tad gags nepamatots.

Bet ja nu gadijuma dzeks teloja nuubu....tad nu sudzeties butu lieki.

definicija nubam kadu es to saprotu personigi: nubs - cilveks, kas mekle kaski apzinoties, ka spelet nejedz un ir parak debils, lai samierinatos ar to.

tatad, ja tu cienijamais speletaj atbilsti sim kriterijam labak pakluse un velams muzigi, savadak vel beigas var sanakt, ka bus japiemekle nubisks serveris, kur pavadit jauki laiku ar tadiem pasiem nubiem.

Link to comment
Share on other sites

suudziibas peedeejaa laikaa tieshaam ir smiekliigas. suudzeeties par gag'u, hmmm, naijs... driiz laikam buus taa, ka kaads chalis pieies priekshaa citam tiimmeitam un nocels fragu, paraadiisies graujosha suudziiba ieksh foruma!

PS: demo neesmu redzeejis, bet ir jatceras, ka admini nav dievi... pieljauju, ka myth vienkaarshi ieraudziija, ka kaads meklee kashkji un izbeidza to laiciigi! nekaa nepareiza tur nav un kaa jau teicu, ka admini nav dievi, vinji nevar izsekot visam cauri... nejau admins taka mamma saaks prasiit :" kursh saakaa?"

Link to comment
Share on other sites

1.kart oar gag raksti sudzibu , laikam ar pratu nedraudzejies , vai ari esi ljoti piekasigs , domaju tadus neciesh NEKUR!!!! tadi te nav vajadzigi , lai cilvekiem traucetu ar stulbiem topikiem.

2.kart. admins apklusinaja , lai neturpinatos bezjedzigas sarunas.

3.kart lauj minet tev no 15-18 gadiem ? NU no attistibas jau nespriezh , bet nu lielaka dalja shada vecuma cilveku uzvedas ljoti tizli.

Link to comment
Share on other sites

1. Skatos ka te liela dala nemaz lasit neprot vel 5. klasite :@

Diskusijas virsraksts - Sudziba par Myth

Ja es lamatos un man uzliktu GAG, es neko neteiktu, es jau ar GAG varu samierinaties, tomer es shini gadijuma vairak sudzos par adminu, jo man piemeram nepatik kad gribu kaut ko iekomentet, tomer man kkads serveris pasaka ka nedrikst del tada un tada admina, kas vnk pa prikolam izradas saviem cieminiem kas atnakusi pie vina ciemos.

Redzu ka te viens no retajiem kas izprot lietas butibu ir Sn00p, jo nevis tapec ka vins mani neapliek, bet tapec ka vins vismaz pamato to kapec vins ta saka, un pamatojums vismaz ir kaut cik normals atskiriba no Rayus.

4alit tu vispar zini kas ir ''noob''? Kada sakara tu tagad kko vispar muldi par noobiem utt. Topikam nav NEKADA sakara ar noobiigumu, skill un parejam lietam kas saistas ar CS spelesanu, runa iet par adminu myth un izskatas ka visi bi6ku noiet no temas.

O.K. Saprotu ir tizli bi6ku sudzeties par GAG, bet nu tomer es vnk nejutos vainigs un tas mani visvairak ari kaitina :@ Var izteikt bridinajumu, var abiem uzlikt gag, bet nu tas ja vnk bez prikola GAG uzliek par visparastako stridu, mani ari kaitina.

Uzskatu ka musdienas sada Counter-Strike tikla adminstratoriem, kaa GIGN, ir jabut loti striktiem pret noteikumiem, un domaju ka vismaz WARN vai kko tadu jau vaidzetu, jo GAG tomer ir nepamatots un galu gala lai gan admins neparkapa tik milzigu noteikumu, vins to tomer parkapa (manuprat).

Unnamed OMFG, lauj minet - tev ir no 30-40 gadiem? Tipa baigi liels vai ne?

Ka reiz neviens necies tadus ka tu kas kko muld par gadiem.

Nu ir man no 15-18 kas tad ir?

Ja tev ir pari 30, tad nu nedomaju ka normals cilveks tada vecuma speletu CS, ja vien tu nebutu kkads atstumtais datortarps bez draugiem, kas shadi pavada laiku.

P.S. Saprotu, vairs nerastisu sadus topikus par GAG, vnk todien man garigais nevilka un kkads admins man vel uzliek GAG bez prikola nu sor.

Centisos vairs nerakstit shadus topikus, tomer ja kadam bija jaliek GAG, tad tas bija Cipruss, jo tomer zinu ka teiciens ''Kurs saka'' ir berniskigs, ta4u taisniba taja vien ir. Ja es ieeju serveri un saku nolikt kkadu bloodlord ne par ko un vinam uzliktu GAG, es majas vnk taa saktu zviegt :D

Labi sory par topic. Sudigs strids, tomer nepiekapjos ka es vienigais butu vainigs, tikai taja ka uzrakstiju sudzibu :D

Edited by esk8er
Link to comment
Share on other sites

Vajadzeeja, vajadzeja tev uzlikt, tu tur dirsi viena laidaa un kaitinaji mani un parejos, provoceeji uz kko vairaak pat, tapec vispar nesaprotu, ko tu tagad te gribi, es pat nelasiju to visu penteri, ko tu tur esi uzrakstijis, biji vainigs un viss, priecajies, ka tikai gags

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...