Jump to content
GIGN Forum

Baned


R00L
 Share

Recommended Posts

http://pussy.gign.lv/csdm.gign.lv/2008-06-...30-de_train.zip

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Zloy^

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: MIC

BAN] Iemesls banam: WH

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

Speleju ar nick "MIC" uz csdm un dabuju banu ~10min pec map sakshanas :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Psc i ti e64e ho4esh rasko4atj 4to u tebja netu WH???

Ja posmotrel DEMO 1.30 min, i daze ne stanu smotretj dalshe potomu 4to tvoih 4 fraga govorjat vse o sebe!!! na zvuk tak ne vozmozno sigratj, tak kak 2 fraga ne bilo slishno, oni stojali i vse vremja tam streljajut. koro4e WH.!!!!!

P.S . Uvazaemie admini, vam hvatit i 2 minut 4tobi vse uvidetj svoimi glazami!!!! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Ja serverim būtu pieejama banliste, tad tu varētu apskatīt no cik baniem Zloy'am ir sanācis pielaist šīs dažas kļūdas un tad tā runāt.

Runājot tēmā, noskatījos demo 2reiz - vienreiz parasti un otreiz ar kubikiem. Šī bija viena no nedaudzajām CSDM demo, ko vispār esmu skatījies, tāpēc manu viedokli var neuzskatīt par objektīvu, kā nekā spēlēšana atšķiras no PUB, bet es piekrītu Zloy'a viedoklim. Nav pat vērts īsti uzskaitīt momentus, pietiek atvērt to demo un paskatīties 10 minūtes. Vismaz pusei no visiem fragiem čalis sāk šaut pat neredzot pretinieku, un bija vēl daži pavisam interesanti momenti. Divvārdsakot - čekojam demo. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

da ja chto to pripominaju s nickom R00l^ vorde bi oni kogda to s `MaX` v odnom klane igrali... vo pervih eto bil ne pub a CSDM.. vrode na pube skill bil esli eto to r00l konechno.. nu uzhe pozdno poetomu demo smotretj nebudu, kak tolka ego rasmotrju, vidvinu svoju versiju! :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Palasot postus es loti lielas intreses peec iesledzu kubikus un skatijos demo un pats pabrinijos ka loti daudzi momenti atgadina []. Pienemshu ka tiem kas jau ir izteikushi viedokli pietruukst pieredzes tieshi noteikshanai kursh spele ar [] un kursh ne.

Link to comment
Share on other sites

samij ludshij variant chtobi etih kubikov vobshe nebilo :D a to stolka raz bilo pri bustere kogda sam server console banil za chiti i worm haker potom pridjevljal dokazatelstva gde i v kakoj papke eti faili bili obnaruzheni :) da i k tamu zhe esli oni estj na kompe uzhe lishnij raz stavish sebja pod somnenije... kubiki eto drjanj ! :meele:

Link to comment
Share on other sites

Ble kas tu neredzi kur shis bans ir uzlikts ? Gadijuma nav csdm nevis k.kads tev pub. :lohs:

Runajot par temu ---------------

Noskatijos demo visparigi intresanti momenti bija ,ka dzeks jau sak shaut pirms redz cilveku un tas sak domat ka tur k.kadi [] bija. Esmu redzeji tadus kas shauj pa sienu ,bet nejau ka tu tieshi cilvekam virsu trapas.

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

:lohs:

Runajot par temu ---------------

Noskatijos demo visparigi intresanti momenti bija ,ka dzeks jau sak shaut pirms redz cilveku un tas sak domat ka tur k.kadi [] bija. Esmu redzeji tadus kas shauj pa sienu ,bet nejau ka tu tieshi cilvekam virsu trapas.

KlumpaHLTV nav nekas pret tevi, bet peedeejaa laikaa tu forumaa diezgan riebiigi uzvedies saakot ar to, ka izcel tos vaardus, kas patieshaam nav nepiecieshams + vel tu daudz rupujs vaardus lieto ja kaads kaut ko ir netaa pateicis kaa tev patiik! Es domaaju tev nedaudz foumaa bazaru vajadzeetu nomierinaat!

Demku riitaa noskatiishos, bet lai arii kaa negribeeos to atziit ja tas ir iistais r00l tad man liekas zloy buus kljuudiijies, bet gadaas visaadi joki takaa apstiisies un redzees!

Link to comment
Share on other sites

istais r00l vai poddelka, etogo mi ne videli, on tam sidel za PC ili uber brat,

DEMO vse konstatirovalo, rezultat na lico

V poslednee vremja u menja takoe vpe4etlenie, 4to DEMO voob64e nikto ne smotrit, dostato4no komuto pervomu kriknutj WH kak polovina naroda daze demo ne ska4ivaet a poprostu razvoditj kakojto pustoj bazar! :thumbsdown:

P.S.Rebjata, u vas ze ACC, nu otnositesj vi otvetstvennee k etomu delu. Esli ja ne prav ja izvenjusj, a ne porsto budu 4itatj etot POST i ahuevatj s tuposti samih ze adminov. (HoLLow_LiFe:zinu R00L, spēlēts daudz kopā. nezinu vai viņam būtu kāda vajadzība pēc kubiem. liekas, ka zloy būs kļūdijies)HL ti ze norm parenj, a vihodit 4to lentjaj :thumbsdown: , prsot posmatri demo radi prili4ija. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Zloy es censhosdemkas skatiities ja ir topiks interesants palaicis.,

Runaajot par xeq - mahmedam taisniiba, bet man liekas, ka Tu esi viens no tiem kas zin kapeec vinsh 4iitoja! katraa zinjaa katrs ir jaaskataas, bet es rool neko nesaskatiiju! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nepārdzīvo :) vienkārši nākamreiz pirms apgalvot "1000% WH!!!!Ban!11LOX!!" tomēr vajadzētu paskatīties demo ar un bez kvadrātiem pašam... pietam es neteicu ka WH nav, es teicu, ka es neguvu pārliecību, ka WH ir. Un, ja nevar pierādīt vainu, tad cilvēks ir nevainīgs, pat ja ir aizdomas...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...