Jump to content
GIGN Forum

L33t Parko Es Nezinu


fRee banned
 Share

Recommended Posts

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

LOGIN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: l33t

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: [MD]Bite

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 13 dienam 4 stundam 10 minutem 47 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ------------------------------------------------------------

Varetu unban? un to adminu biku :superlol: par kadu wh vins mani izbanoja ejat manus status pastaties un tad lai vins di.... ka man wh

ludzu unban

Link to comment
Share on other sites

prasi vinjam kur demo par ko vins man banu uzlika viens pasaka vins mani caur sienu pec 15 sec kicked wh kur es demo dabusu doma es maku ieliekt paga

nop man cstrike mape nav linkaaa uz pedejo reizi gigna bet kur var but tik stulbs viens pasaka ja bite wh ban nax l33t pec 15 sekundem kicked wh

Link to comment
Share on other sites

Tu savu vilcienu esi palaidis garām. Palasi citus topikus un sapratīsi, kas un kā tev ir jādara.

PS. Par gramatiku lieku tev 2! Nevienu pieturzīmi neesi ielicis - viss teksts vienā putrā. Shame on you...

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

:huh:

1. tev ir bijis wh

2. ja tev interesētu bans gign tad šeit būtu uzrakstījis ātrāk.vēl ir iespēja ka tākā esi reģistrējies 26-November 07,sanāk 13 dienas atpakaļ-mēģināji uzrakstīt sūdzību,palasīji citus topikus un tava mazā čītera smadzene izdomāja ka te varēsi kādu apčakarēt ar to ka demo nav-kuri gign web ir tikai vienu nedēļu,jo demo būtu skaidri redzams ka tev ir wh

3.ja es uzskatīju vajadzīgu tevi banot tieši pēc 15 sec tad tam ir arī savs pamatots iemesls.

4.tākā tev nav tik gudra smadzene lai izvairītos no 10ls samaksāšanas,un šeit postotu lai cerētu iegūt unban no cilvēkiem kuriem par tevi pirmais iespaids ir "vēlviens pidiņš",es ļoti šaubos vai tu gign jel kādreiz spēlēsi vēlreiz.

Link to comment
Share on other sites

nop man cstrike mape nav linkaaa uz pedejo reizi gigna bet kur var but tik stulbs viens pasaka ja bite wh ban nax l33t pec 15 sekundem kicked wh

apziņas plūsmas rakstnieks. jūsu acu priekšā top jaunais Džeims Džoiss. neviena nenovērtēts un nesaprasts.

Link to comment
Share on other sites

l33t pagaidi kads man wh? tu macies atskirt 4iterus un viena server kad foruma rakstiji acc viens pareizi pateica tolks tadam acc dod kur 4iterus neatpazist toreiz bija ieksa kas ar badboy spele tu seedi spec un ar kautko runa a citi sudzas par wh tu neko nezini un tgd dirs ka man wh tas kad redzeju kur vins bija ieskreju aiz kastes paraladeju un izkreju ara un 2 nosavu man uzreiz bans pizgec viens pasaka oja bite mani nosava caur sienu ban nax a man poh gaidisu kamer ip nomainas islegsu netu uz 1 dienu un ip nomainisies

Link to comment
Share on other sites

:lolza: ka tu vispirs parbauditu nevis banotu pec kautkada bota patikas kurs pasaki vinjs mani caur sienu ban nax

nekad neesmu banojis nepārbaudot pats :slap:

tev niks fRee banned šeit ir reģistrēts 26-November 07,sanāk ka esi reģistrējis tieši pēc tam kad esmu tev uzlicis banu,lai sūdzību uzrakstītu.vai es kļūdos?tagad atbildi uz manu jautājumu:kapēc sūdzību raksti tikai tagad?

Link to comment
Share on other sites

taapec ka kad pieregojos, ehuja nevareja neko uzrakstit!radijas you dont have acces do to it? ka es kautko vareju uzrakstit, pat par eimail neiedomajos! Beigas kad draugos epastu mainiju skatos ka tee ir ta figna lai apstiprinatu ka es vareju uzrakstit pasaki? butu atrak iedomajies par epastu jau pec 10 minutem butu uzrakstijia saproti? es bij vienkarsi :slap:

Link to comment
Share on other sites

es neesmu stulbs lai maksatu 10ls gribetu jau sen samaksatu es gribu lai tas l33t atvainojas par to ka ir stulbs un neparko uzlika banu vot ko es gribu un ar draugiem sakars ir taads kad ES GIGNA FORUMA UZRAKSTIT NEKO NEVAREJU, TU SAPROTI PEC TAM KAD MAINIJU E-PASTU DRAUGOS IEGAJU INBOXAAA TUR BIJA ATNAKUSI VESTULE NO GIGN LAI APSTIPRINATU PIEREGOSANOS SAPROTI?

Link to comment
Share on other sites

ES GIGNA FORUMA UZRAKSTIT NEKO NEVAREJU, TU SAPROTI PEC TAM KAD MAINIJU E-PASTU DRAUGOS IEGAJU INBOXAAA TUR BIJA ATNAKUSI VESTULE NO GIGN LAI APSTIPRINATU PIEREGOSANOS SAPROTI?

Sēdies - 2!!!! :slap:

PS. Tev vajadzētu saprast, ka visiem ir pilnigi poh**, ko tu tur mainīji, kādus epastus, paroles...Atrāvi banu - uzreiz vajadzēja nākt un rakstīt sūdzību, pievienojot demo. Bet nu vilciens ir aizgājis, tak što bučo sliedes! :D

Link to comment
Share on other sites

:D, bet tadus prikolus ka max,l33t un vel dazi seit teica nu blaad :) labi sledziet nax sito topiku, es slegsu pa nakti ara netu un rita tiksiemies it ipasi tu l33t

omg tikai nesit mani

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...