Jump to content
GIGN Forum

Warn


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

sodien skatos uzlikta jauna varna (70% jau) skatos kas ko licis un nevareju iebraukt par ko paris varnas man, 1u konkreti pedejo uzlika samurajs ar note: ROFL biggrin.gif

kuru es nesaprotu par ko tas ir domats, vai par kadu topic vai ka ?

saprotu ko dariju nepareizi kad dr.pain uzlika varnu, visu skaidri un gaisi saprotami uzrakstija

Dr. Pain  Warned on Apr 7 2006, 00:08

Added to warn level  par teemu vajag runaat http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...ndpost&p=102632

lugsu parejos adminus moderus utt un ta joprojam ieverot dr.pain ricibas "taktiku"

lai pasiem vieglak saprast utt.

samuray par ko bija ta varna man ? blink.gif

edits: macho warnu aceros labi XD.gif

ari .em^ un EDD uzrakstija tiesi ka vaig...

secinajumus izdarat pasi..

edit2: tikai dievadel nelieciet vel varnas XD.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

sodien skatos uzlikta jauna varna (70% jau) skatos kas ko licis un nevareju iebraukt par ko paris varnas man, 1u konkreti pedejo uzlika samurajs ar note: ROFL biggrin.gif

kuru es nesaprotu par ko tas ir domats, vai par kadu topic vai ka ?

saprotu ko dariju nepareizi kad dr.pain uzlika varnu, visu skaidri un gaisi saprotami uzrakstija

lugsu parejos adminus moderus utt un ta joprojam ieverot dr.pain ricibas "taktiku"

lai pasiem vieglak saprast utt.

samuray par ko bija ta varna man ? blink.gif

edits: macho warnu aceros labi XD.gif

ari .em^  un EDD uzrakstija tiesi ka vaig...

secinajumus izdarat pasi..

edit2: tikai dievadel nelieciet vel varnas XD.gif

analgiins nopelniija waarnu par tieshi taadu textu, kaadu ieraxtiiju reasonaa

nu shitas tev tjipo neskaitaas spams? http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=9919

Link to comment
Share on other sites

nu spams ? ja k tad ari rizona noradi linku lai dalektu, jo savadak ja rakstu teiksim 3 postus dien un katru topic vairak pa 3 reizem neparbaudu tad neaceros ko esu ko neesu rakstijis.

un tas topic bija idiotisma kalngals, blins gan cstrike servs mods sadala gand problemas un risinajumi visu var atrast, pat debilakas lietas, jacilveks ir neren pieregojies un uztaisa topic: ka uztaisit cs serveri uz win, tad perm banu un nah tadu lohu kurs nerubi serch butonu nospiest, vai paskrullet uz leju un ierakstit key wordu un nospiest GO...

ps

jautajums, kas notiek iegustot 100% varnu? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

iedzilinies taks topic rakstitaja, tad ari sapratisi ka doma ir lai moderi vismaz apsvertu domu iemest linku par atiecigo parkapumu..

ir ari tadi kuriem ierakstot tikai link nesaprot ko un kapec uzlika, un ja tikai spam vai ka mana gadijuma ( ROFL biggrin.gif ) ko acerejos tikai tad kad samurajs iedeva link sapratu...

Link to comment
Share on other sites

nu spams ? ja k tad ari rizona noradi linku lai dalektu, jo savadak ja rakstu teiksim 3 postus dien un katru topic vairak pa 3 reizem neparbaudu tad neaceros ko esu ko neesu rakstijis.

un tas topic bija idiotisma kalngals, blins gan cstrike servs mods sadala gand problemas un risinajumi visu var atrast, pat debilakas lietas, jacilveks ir neren pieregojies un uztaisa topic: ka uztaisit cs serveri uz win, tad perm banu un nah tadu lohu kurs nerubi serch butonu nospiest, vai paskrullet uz leju un ierakstit key wordu un nospiest GO...

ps

jautajums, kas notiek iegustot 100% varnu? biggrin.gif

par 100 varnam cik noprotu tu tiec muzhigi blokjets no foruma...kaut kaa taa///

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...