Jump to content
GIGN Forum

Ieroču pārslēgšana


Recommended Posts

uzliec kontrolees lai tev uz weapon1 ir mousewheel uz priekshu , weapon3(nazis) mouse3 (piespiezhot rulliiti) un weapon 2 (pistol) uz mousewheel atpakalj

taa eerti ar AWP speeleet un arii ja shaudies un nav kur pamukt un primary beidzaas patronas var aatri panjemt pistoli un atshaut enemy (visticamaak ka vinjam arii vairs nebuus patronu ) cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

no HLTV skatoties, taa vienkaarshi izskataas. Iisteniibaa taa nav... bez tam vieniigaas man zinaamaas kombinaacijas kur var paarsleegt ierochus "bez roku nolaishanas uz leju" ir m4+deagle un awp+deagle. Nu un nazis un granaatas veel.

Man liekas, ka tā taisni bija M4A1 un deagle kombinācija

Link to comment
Share on other sites

nu tur kontrolees ir cipari no 1 liidz 0 (pa vidu 4 5 7 u.t.t.) tad 1. ir automaats vai ka (primary) un taa poga parasti ir uz 1 tad piespiezhot pogu 1 tev panjemaas primary weapon, tad to kontrolees uz liec uz mousewheel up vai forward vai kaukaa taa ---nu karo4 piespied kontroli lai mainiitu uz 1. item un paripini peles rulli uz priekshu ! tad to pashu izdari ar 2. item (pistol) mouse uz leju paripini mainot controli, un tad maini vel item 3. (naziz) un nerpipini videejo pogu bet piespied ! tad buus mouse 3....

ar taadu kontroli iesaku vai nu uzspeeleet kaadu pusstundu pret botiem treneejoties ar aAWP shaudiities taa un veidot jaunas kombinaacjias un tad netaa speeleejot tu apmeeram dienas laikaa iemaaciisies ar taadaam kontroleem speeleet un kljuusi labaaks speeleetaajs jo vareesi aatraak paarsleegties no automaata uz pistoli ja gadaas kaa manaa ieprieksheejaa postaa palasi augshaa !

whoooo kas par textu !

Link to comment
Share on other sites

tak daudz spaidot last wep tur notiek taa bez kustibu mainja bet shaut ta pat nevaru uzreiz tas noteiktais laiks paiet  ar vai bez vizuaalaa efekta. bet nu katra zinja laiks IR iisaaks  wink.gif

Bet jebkurā gadījumā tas īsais laika posms prasa (es neesmu ieroču speciālists) drošinātāja vai kaut kāda tur cita štrunta paraušanu, kas it kā rada pārlādēšanas troksni (tā saucamā roku nolaišana).

Apspriešanos par šo jautājumu vienreiz redzēju kaut kādā citā forumā, bet tad tam nepievērsu lielu nozīmi, kamēr pats neredzēju dzīvē, kā to dara - fisker no sk.swe šādā veidā pārslēdza vairākus ieročus pēc kārtas. Es pat varētu sameklēt to demo no ziemas CPL, ja ir vēlēšanās redzēt, kā tas izskatījās.

Link to comment
Share on other sites

Gordon taa ka rokas nenolaizh nezinu bet arii shaadi ir ljoti pienjemami un var kljuut par labu kemperi ! Es taa iemaacijos shaut ar AWP kaut arii man tas bija viens no niistaakajiem iero4iem un nekad to nepirku !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...