Jump to content
GIGN Forum

Paaris Jautajumi Par Wow


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

Zinu ka jau ir topiks, bet eniivej uztaisot jaunu ir ceriiba dabut vairak un sakarigakas atbildes. Taatad:

1. Cik maksaa CD ?

2. Vai CD ir japerk obligati ?

3. Vai svariigs ir tikai CD Keys vai pats disks ?

4. Cik maksaa speeleeshana uz originalajiem serveriem menesii ?

5. Kadas ir atsauksmes par serveri Crushridge ?

6. Vai var noka4aat WoW no kkada DC++ piemeram un spelet bez originala CD uz maksas serveriem ?

7. Vai vispaar ir ieteicams spelet ? biggrin.gif

8. Kadriem kuri jau spele - juusu PC parametri ?

9. Kaa ir ar pingu ? Cik ir videjais pings, cik traki trauce spelet ?

Situacija sekojosha - esmu kritis uz Ultima Online jau 7 gadus, bet mans tagadejais guilds (Itaalji) parvacas uz WoW, jo mees ownojam visu uo shardu. Garlaiciiba njeema virsroku un sakas parieshana uz WoW - Crushridge. Itkaa jau gribaas kko jaunu, jo atceroties uo njuuba dienas naak praataa cik interesanti bija spelet tajos laikos, bet no otras puses - jamaksaa. Lai topiks buutu totaali izdevies pievienoshu paaris krutus smailijus

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2538.gif10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka jau ir topiks, bet eniivej uztaisot jaunu ir ceriiba dabut vairak un sakarigakas atbildes. Taatad:

1. Cik maksaa CD ?

2. Vai CD ir japerk obligati ?

3. Vai svariigs ir tikai CD Keys vai pats disks ?

4. Cik maksaa speeleeshana uz originalajiem serveriem menesii ?

5. Kadas ir atsauksmes par serveri Crushridge ?

6. Vai var noka4aat WoW no kkada DC++ piemeram un spelet bez originala CD uz maksas serveriem ?

7. Vai vispaar ir ieteicams spelet ? biggrin.gif

8. Kadriem kuri jau spele - juusu PC parametri ?

9. Kaa ir ar pingu ? Cik ir videjais pings, cik traki trauce spelet ?

Situacija sekojosha - esmu kritis uz Ultima Online jau 7 gadus, bet mans tagadejais guilds (Itaalji) parvacas uz WoW, jo mees ownojam visu uo shardu. Garlaiciiba njeema virsroku un sakas parieshana uz WoW - Crushridge. Itkaa jau gribaas kko jaunu, jo atceroties uo njuuba dienas naak praataa cik interesanti bija spelet tajos laikos, bet no otras puses - jamaksaa. Lai topiks buutu totaali izdevies pievienoshu paaris krutus smailijus

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2538.gif10cms.gif

Nez es peerku no drauga pa 15 ls tongue.gif diskus man nevajag varu noka4aat...

manu praaat cd nav obliigati ja jau var palaist trail versiju acc tad nevajag....

Link to comment
Share on other sites

1. ~30ls, tagad, visticamaak, mazaak;

2. jaa;

3. bez cd Tu cd keyu nedabuusi, legaali;

4. geimtaims uz 2 meeneshiem maksaa 20ls;

5. po, naac uz Ravencrest, es Tur rukaaju; smile.gif

6. nee, jo Tev nav akaunts;

7. jaa, tikai pateeree daudz laika, ja taa nopietni taisies to dariit;

8. nu, man uz vecaa 2.6 atlona, 512 ram, ati radeon 9600 pilseetaas, kur daudz cilveeku, mazliet raustiijaas;

9. wowa serveri nelago, ja lago - Tava ineta vaina.

rezumee - jaapeerk wows ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Topiku var sleegt ciet - cilveeks kura atbildi gaidiju atpostoja.

2 Pinky. Man ir jaaiet uz Crushridge - mans guilds mani tur gaidiis. Online stabili kaadi 20-30 cilveeki, tagad atlicis visus pierunaat. Eniivej 50 latus pikjot arii kaut kaa negribas, bet nu naaksies. Stipendiju neredzet vairakus meneshus.

Link to comment
Share on other sites

Da nee, nejau grafika, skillu sisteemas, ecc ecc padara speles spelejamas - guildi gan. Ja reiz maneejie tinas prom - es ar vinjiem. Porco dio ^^ Ultima Online kaut arii veca, bet pwno labi. Diemzheel es esmu ljoti slikts cilveeks ;[ Uzraavu bugu vinju vendoru sisteemaa biggrin.gif 3 dienu laikaa tiku pie 3 miljardiem -.- peec taa attiecigi sanjeemu acc nuke. Velmes turpinat vairs nav, bet kaa reiz guildm8i parvacas uz WoW. par to Crushridge ir kkas dzirdets ? Un kada ir galvena serveru atskiriba ?

EDIT: OMG Samuray tu dedzini biggrin.gif Kaa saulstars manaa druumajaa dienaa pirms piektdienas:

Warned by Notes

samuray Warned on Oct 5 2006, 16:10

Added to warn level tie smailiji nemaz nav tik kruti wink.gif

Kraana pagarinaataaju iemegini ? ^^ Droshvien pirmo dienu tiesiibas dabuujis un jau meklee katru cauruminju kur iebaazt.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

es neeesmu SCTG. aha.gif

serveri ir 3 veidu: pvp, normal un kkaads pg. labaak jau iet uz taadu kur daudz cilveeki, jo tad vieglaak dabuut party un itemus @ auction house.

Crushridge ir pvp serveris. cik nopratu, tad tur ir pietiekoshi cilveeku.

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Taa, tulit kjershos pie lasishanas, BET tur jau noteikti nebuus ieteikumi kura klase ir labaaka utt, jo vinji uzskata ka viss ir balanceets. So Pinky tavs viedoklis sheit ? Es vel isti nezinu pie kaa maneejie buus Horde vai Alliance tapec par abiem uzraksti.

Link to comment
Share on other sites

runaashu par abaam frakcijaam kopaa. ja Tu gribi buut noderiigs un vienmeer dabuut partijus, tad kljuusti par warrioru vai priesteri/druidu, vai magji, jo tie ir gandriiz katraa paartijaa vajadziigi. veel es iesaku rogus, jo vinji ir #1 dmg diileri. tas tikai mans viedoklis. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm, es domāju ka nemaz nevajag spelēt uz orginālo Serveri..

http://www.battlenet.ru/ .. perfekts Serveris... apmeram visu laiku spele ~ap 1000 playeriem..

Questi,Bugi,Spelli, utt... visi ir Fixed... nu kad atklaju sho serveri man nemaz vairs neprasījās pec Orginalā servera

UpTime: 24/7

P.S Ja kads nemak rus tad spelet var šadi:

Jabūt WoW`am 1.9.4 patchs

Realmlist: rivera.servegame.com (Jaieraksta realmlist.wtf vinjsh atrodas iekš: world of warcraft mapiites... un ieraxti tur šādi: Set realmlist rivera.servegame.com)

Logins:

Kad ieej WoW Tad tev vajag ievadīt Loginu un Paroli vienādi (šādi tu uztaisīsi jaunu Accountu)

Piemers:

login: snaky

Pass: snaky

Edited by TheSnaKy
Link to comment
Share on other sites

Snakij, paldies par info, bet izlasi turpmak temu no A - Z. Es jau augstak mineeju ka parvacos ar visu gjildi uz Crushridge. Btw topiku var lockot ciet - Pinkijs sanjem jautajumu uzbrukumu savaa skype ^^. Samuray noloko topiku, a to tu uz bezjedzigam vaarnaam esi kritis, bet neko jeedziigu izdarit nejedz.

Link to comment
Share on other sites

GL in WoW! Btw tev no 50 Ls nenāksies šķirties, jo nopērkot wow, kurš tagad maksā 22 Ls 1 mēnesis game time nāk par brīvu. Tikai pēc tam jāpērk tie gamecardi. Un btw Ordinary - wow netraucē baudīt dzīvi, ja viņu nespēlē visu dienu, visu var savienot, es nopirku wow, lai man tad, kad esmu mājās un īsti nekas prātīgs nesanāk, būtu ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...