Jump to content
GIGN Forum

Q Burts Un Saakums


Recommended Posts

tatad man ir divas probleemas

1)kad sava serverii spiezhu q burtu ronda saakuma tad ierocis neapmainas uzspiezhu 2 un tad paradas pistole un tad uzspiezhos q burtu tad viss mainaas kaa shito lietu var salabot lai pats automatiski stradatu nevis butu vel jauzisezh cerams saprataat ...

2)kaa var nomainiit to kas radas kad esi iegajis serveri nu pirms komandas izveles,man tur stav defult via kaut ka taa, cerams sho te ar saprataat

p.s. luudzu kads izskaidrojiet

Edited by McJazz
Link to comment
Share on other sites

aaaj...ka tu vari nesaprat to ka burts "q" ir domats lai dabutu iepriekshejo ieroci wink.gif

par cik raunda sakuma tev nav ieprieksh izmantots ierocis tad ta poga neshance...

hoibe paritini to peles scrool un tad spaidi q smile.gif

tas vispar bija debils jautajums smiliez.de_2125.gif

to sudu kuru tu domaji vajag likt html kodu ieksha smile.gif

motd.txt

C:\Program Files\Valve\cstrike\motd.txt

tas ir mans gadijums smile.gif

kr4 tas fails ir jaizlabo...

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

1) paprovee uzraxtiit konsoleee komandu: hud_fastswitch 1

2) Ieej *Cstrike Folderī (Direktorijā) un atrodi Failu motd.txt ... ja negribi lai viņš rādas tad izdzēs, bet ja gribi, tad vienkārši edito to failu... naughty.gif

EDITED: Kad raksīju šo postu.. nebija neviens atbildējis... un kad iepostoju viens jau bija paspejis iepostot...

Edited by TheSnaKy
Link to comment
Share on other sites

Ar 23 patch taa ir ka new game nevar pirms nav ar peli uzspiesta pistole. Nav jau tik grūti rounda sākumā uzspiest uz pistoles un tad viss darbotos. Bet ja nu tas tev ir tik mokoši uzspiest 2 un tad q tad es nezinu kā tu skolā vari izturēt kaut minūti!!! smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...