Jump to content
GIGN Forum

Appserv


Recommended Posts

es ceru ka te ir kaads zinosh cilveeks kursh vareetu man paliidzeet sakaraa ar appserv!!!

probleema taada ka es vinju uzinstaleeju uztaisu datubaazi tad izdzeeshu visu paarlieku uz php atveru setup uzrakstu visu (Name, Password utt) bet kad spiezhu ok man raadaas - Unable to select MySQL database

1044 : Access denied for user: 'anusss@localhost' to database 'datubaze'

kas man jaadara???

Link to comment
Share on other sites

eem..paga paga...piemeram, kas tev ta ir par datubazi? forumam vai kam tadam?

tu vari aiziet uz config.php ja tads ir....piemeram php fusion tads ir tongue.gif

nu tad izmani uz datubazi un paroli pareizo un visam ir jaiet thumbsup.gif

P.S. tas ir jaizdoma pasham....ja tu butu nopisies ar web serveriem taa kaa es.... biggrin.gif:D

vnk kopaa es kadas 30 reizes esmu instalejis un dzesis un tml pisies ar tiem sudiem...man neviens nepalidzeja...pats kautka atkodu...tagad man kadu laiku viss kartiba ar web serveri tongue.gif

eu bet ja ta padoma tad paskaties vai esi ienacis pareizaja foruma....labak ej php.lv tur runa par tadam lietam..te runa par cs confused.gif

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

nu karoch ir taa ka es uzinstaleeju appserv uztaisu datubazi failaa config uzrakstu to ko vajag un tad no direktorijas www visu izdzeeshu un iekopeeju tur php-files tad atveru lapu kur ir php setup uzrakstu visu kas nepiecieshams un spiezhu ok...bet tad man raada Unable to select MySQL database

1044 : Access denied for user: 'anusss@localhost' to database 'datubaze'

kas pa vainu vareetu buut???

EDIT: paldies pa linku wink.gif

Edited by anusss
Link to comment
Share on other sites

taaks.... datubaze ir jataisa caur phpmyadmin vai mysql mapite data jauztaisa jauns folderis tongue.gif

labak dari ta: ej browseri, raxti localhost/phpmyadmin/

izveido tur datubazi wink.gif

config.php ir fails kur norada kur staves tavs php-files smiliez.de_2469.gif

tur janorada myqsl lietotaja paroli un datubazi kuru tu izveidoji phpmyadmin smile.gif

Edited by hackerman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...