Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

KKada problema vai ir kads adminu ierobezojuma skaits???

ja ir kur to var nomainiit , jo man ir atda problema tagad vieniem no pedejiem admineim neiet pieejamas komandas itka cc vis pareizi salikt bet rada Tev nav pieeja sajai komandai utt kas ta pa problemu vajag atru palidzibu!

2, runajot par psyhostatiem es visu saliku tipa viss radaas bet k lai ielagojas ieksa tavja weba un ka lai saliek ta laisa k radiit tos lanus un cilvekus utt

Link to comment
Share on other sites

KKada problema vai ir kads adminu ierobezojuma skaits???

ja ir kur to var nomainiit , jo man ir atda problema tagad vieniem no pedejiem admineim neiet pieejamas komandas itka cc vis pareizi salikt bet rada Tev nav pieeja sajai komandai utt kas ta pa problemu vajag atru palidzibu!

2, runajot par psyhostatiem es visu saliku tipa viss radaas bet k lai ielagojas ieksa tavja weba un ka lai saliek ta laisa k radiit tos lanus un cilvekus utt

papeeti riktiigi vai kaadam neesi aizmirsis pielikt "

Link to comment
Share on other sites

papeeti riktiigi vai kaadam neesi aizmirsis pielikt "

emm kur man galvenais tagad ir iekluut seit bet es nezinu ka lai to izdara

Seit

A jaa tu runaji par access nu tipa visiekm viss ier salikts pareizi

Kad raxtu ps_password man paradas shitas

[PsychoStats] Setting initial user password for player matching name 'Ev1Lking'

[PsychoStats] SQL error. Contact your admin: 'Table 'ps_stats.pstats_plr_profile' doesn't exist

Edited by rudeboyz^^
Link to comment
Share on other sites

Tu gribi izlabot kļūdu, nemaz nesaprotot, kas rakstīts kļūdas paziņojumā?

Un ja tur rakstīts "tabula ... neeksistē", tad saprotams ka tev vajag mysql serverī datubāzē ps_stats uztaisīt to pstats_plr_profile (un iespējams arī pārējās) tabulu.

Un quotēt pēdējo postu ir bezjēdzīgi

Edited by shooter
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...