Jump to content
GIGN Forum

Velos Dabut Acc Uz Gigna.lv Serveri


carbone
 Share

Recommended Posts

Taks ka laij iesaku dry.gif karoci velos dabut tiesibas uz uz tavu serveri sanak taa kad panaktim ieeju tava sevaka tur blaa visadi sikie pidinji cito un nav admini vinji var valet uz nebedu un nevar norm uspelet man pasam arii ir savs servaks ar adina tiesibam maku apieties cool2.gif sanak tavaa serveri reti spelet jo tev vins ir pilns un slinkums gaidit 10 min kamer tiksu iesa karoci mani parometri

1.niks CarBone

2.vards kristaps

3.vecums 18 gadi

4.cik ilgi spele aptuveni 7 gadus

5.skype niks kriksis3033

6.manu vecumu vari parbaudit uzprasot lil_netii mes kopaa svinejam manu 18 gadu dzimeni tikaj es neko neaceros zaban.gif

Karoci tad jau redzesim ka bus ar to acc es parsvaraa speleju pa naktim jo esu pieradis negulet un velos palidzet ar jobono citeru banosanu sorry pa izteicienim jo vinji mani tracina

Link to comment
Share on other sites

Apbriinojami daudz pieturziimes var saskaitiit Tavaa textaa! Preciizaak - nevienu! biggrin.gif Nerunaajot, nemaz par Taviem "parometriem" - tie vnk pwno!!! XD.gif Bet kopumaa, Tavs pieteikums ir diezgan interesants! Katraa zinjaa, ljoti daudz postu, shim topicam buus... wink.gif

Bet par teemu runaajot, Tu pat neesi noraadiijis, kaadas tiesiiba Tu veelies, lai gan tas jau vairs nav svariigi, jo Tev pat niks nav regots...

Jaa, un 6. punkts Tavos "parometros" - smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...