Jump to content
GIGN Forum

Kur Var Popularizet?


QuAk3r
 Share

Recommended Posts

Es gribetu popularizet savu majas lapu,bet nezinu kur to var darit wink.gif.Varbut kads zin kurv var to darit,iznemot Gign.

Link to comment
Share on other sites

skolaa visiem dienasgraamataas ierakstiit biggrin.gif vari arii uz taafeles padarboties vai vienkaarshi visaam maaciibu graamataam uz vaaka aizmuguree ierakstiit: OWNED by http://quak3r.sytes.net/

vel ir daudz ideju... kas tev pasham galvinja nestraadaa rolleyes.gif

p.s. labaakais variants buutu tualetees visa rullja garumaa aprakstiit ar to tavu adresi, diezgan paliekosh un orgjinaals effekts buutu, tu tikko esi nolicis kluci, njem tualetes papiiru, bet voila - tiimeklja adrese...

domaaju, ka tas paliktu praataa ilgi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi weblapas banneri un meklē kur ir "banner exchange" jeb banneru apmaiņu. Saliksi kaut kādās 10 lapās un kāds jau ienāks, bet ja esi bagāts un vari atļauties 50Ls bari ievietot reklāmu spoki.lv un tur gan būs daudz klikšķu.

Edited by |2.v_o
Link to comment
Share on other sites

Paskaidro šito ( kas ir "prosta dizains", piemēram ). smile.gif

es to biju domaajis ar to, ka es panjemu uzziimeeju dizianu un ielieku tur kjep ljep ar kautkaadu frontpeidzu vai driimvaaveriiti biggrin.gif

tur ir jaasaliek pareizi un valiidi XHTML un CSS atbilstoshajiem standartiem, vot tad tur tanii lapaa var likt.

Link to comment
Share on other sites

kadreiz face.lv vareja ielikt baneri par +/- normalu cenu..

Atkarībā, ko grib popularizēt. Ja cs serveri, tad face.lv ir ok, jo tur tieši visādi pokemoniski radījumi apgrozās, bet ja ko nopietnāku, tad face.lv neder, jādomā par ko daudz nopietnāku kā draugiem.lv, kur pietiek ar reklāmu uz nedēļu un saits tiek apmeklēts regulāri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...