Jump to content
GIGN Forum

Light Problems


myk-
 Share

Recommended Posts

narod pomogite ! ja izmenil zahotel izmenitj de_nuke t.k. on idjot toka na 11x11 i ja zdelal 4tobi naroda bilo na 16x16.vot a kogda zdelal vsjo zashol , sozdal kartu i uvidel 4to vnutri zdanij vsegda temno ! na ct baze temno na t baze temno

user posted image

Edited by myk-
Link to comment
Share on other sites

IEROCI

jaunu Entity Tool tad Properti tad Class izvelas armoury_entity un tur bus item

Buyzone OFF

jaunu [ Entity Tool ] tad Properti tad Class izvelas info_map_parameters tur ir [ Weapon_buyng ] uspied uz viina paradisies blakus izvele liec tur Neither CT`s nor T`s utt

Edited by Drumais
Link to comment
Share on other sites

Taisot mapi, kā var kautko izdzēst ja nepareizi ielicis? UNDO jau zinu, bet es domāju kad piemēram taisiju mapi sākumā un ir dažas kļūdas. Bet nejau es uzreiz visu mapi UNDO līdz sākumam.

uspied uz camera-->3Dtextured nospied uz bultinas vai pogu kombinasiju shift+s

tad camera llodzina atrodi to vietu kuru gribi delete ja tev tur ir viens objekts tad uspied

uz vina un delete

ja tev uspiezot uz ta objekta iezimejas vel kads objekts ta jebkura no siem trijiem

TOP FRONT SIDE atrodi to iezimeto objektu uz vina nospied labo peles taustinu un tad ungrupe pectam iezime atkal to vaidzigo objektu un delete

cerams ka saprati

Edited by Drumais
Link to comment
Share on other sites

Drūmais. Tu mums ten tāds gudrs. Tāpēc plzz pasaki kāpēc, tad kad es mapē salieku ieročus uz zemes ar: amoury_entity un pec tam gribu izvēlēties kādi tie ieroči būs spiežot: CTRL + T bet man uzrādas: There are no eligible selected objects. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

kad tu izvelies armoury_entity tad tev paradisies zemak items un tur izvelies

un nevis spied CTRL+T bet uspied uz ta entity tool objekta un tad lobo peles taustinu un properti

jo CTRL+T ir domats preks block tool

Edited by Drumais
Link to comment
Share on other sites

kad tu izvelies armoury_entity tad tev paradisies zemak items un tur izvelies

un nevis spied CTRL+T bet uspied uz ta entity tool objekta un tad lobo peles taustinu un properti

jo CTRL+T ir domats preks block tool

Tad kad uzspiežu uz amoury_enety man zemāk neparādas nekas.. Varbūt vari man atsūtīt PM ar savu skype vai mIRC nick? Lai šeit nav parāk daudz jāspamo wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

viss jau it kaa ir labi bet kaa var uzlikt straadaajoshas trepes? PLZ help es prosto nesaprotu smiliez.de_2428.gif

Ustisi jaunu Block tool uzliec uz vinas vaidzigo teksturu

un tad uzliec velvienu Block tool prieksa ieprieksejam un tad

uz izveidota Block tool uspied ar labo peles pogu un tie to entity

atveries logs un tur pie class ieliec func_ladderun bus tev ejosas trepes

EDIT: ja nesaprati mani tad mekle seit tur ir daudz pamacibas

http://johnyjk.eclub.lv/

Edited by Drumais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...