Jump to content
GIGN Forum

Mans Cfg


cEncoRe^
 Share

Recommended Posts

evil6.gif Izskatās ka kāds drīz būs nopelnījis 100% Warn

It īpaši pēdējās rindiņas manuprāt nodod:

echo -----*=====*------

echo Mr.Kill CFG LOADED

echo -----*=====*------

Un :

echo ========================

echo cEncoRe^` cfg IELADETS

echo ========================

Btw , Mr Kill tavs .cfg tīri ok un Tev 10cms.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Es 6o gribēju paķert uz muļķi lai viņš pasaka ka viņam ir 3pogas... redBoot's pasteidzās un pateica pirmais par tiem bindiem. Vecīt ja tu nebūtu teicis ka esi pats to uztaisījis, bet būtu atzinies ka esi ņemis pa paraugu Mr.Kill cfg tad viss būtu ok... Tas jau ir autortiesību pārkāpums!!! Tur nav divu domu ka tas ir Mr.Kill cfg tikai mazliet pārveidots evil6.gif !!!!

EDIT: P.S. Vispār Mr.Kill cfg pwno man fps dažreiz uziet līdz 180 thumbsup.gif !!

un neesi pamaniijis ka tu mazliet leneaak skrien ar sho cfg? man speeleeshanai vinjsh galiigi neiet pie sirds

Link to comment
Share on other sites

cEncoRe^ ......... man pat nav ko teikt biggrin.gif . Tikai nāk šausmīga smieklu lēkme !! Ar tevi viss ir jasna biggrin.gif . CFG identisks , pēc bindiem . Protams pašlaik esmu modificējis savu cfg un to neesmu uplodojis . Un , kas attiecas uz ping --> NAV TĀDS 1 CFG , KAS VISIEM UZLABO PING !!! JO KATRAM IR JĀTROD SAVI OPTIMĀLāKIE RATI PRIEKŠ SAVA INTERNETA !

Link to comment
Share on other sites

pfs uzsit uz 180 - vienk jasno, esmu jau te simtiem reizhu to teicis, ka fps augstaak par 100 bez developer 1 nevar dabuut, kaa to var nesaprast... ar "developer 1" viss notiek lenaak, k-vai tas fps buus 400, tu iesi lenaak, tu tupsies leenaak, tu skriesi lenaak, ja nemaldos, tad to developer 1 nemaz nedriikst izmantot kaa daudzas citas komandas. nesmu skatijies mr.kuilla konfigu, bet es dodu simts punktus, ka tur exsistee komanda "gl_picmip 2", kas padara textuuras izpluudushaakas un vieglaak ir pamanaami pretinieki, kas ari iz aizliegta visos prestizhajos online un lan cupos, vai es uzmineeju?

Link to comment
Share on other sites

pfs uzsit uz 180 - vienk jasno, esmu jau te simtiem reizhu to teicis, ka fps augstaak par 100 bez developer 1 nevar dabuut, kaa to var nesaprast... ar "developer 1" viss notiek lenaak, k-vai tas fps buus 400, tu iesi lenaak, tu tupsies leenaak, tu skriesi lenaak, ja nemaldos, tad to developer 1 nemaz nedriikst izmantot kaa daudzas citas komandas. nesmu skatijies mr.kuilla konfigu, bet es dodu simts punktus, ka tur exsistee komanda "gl_picmip 2", kas padara textuuras izpluudushaakas un vieglaak ir pamanaami pretinieki, kas ari iz aizliegta visos prestizhajos online un lan cupos, vai es uzmineeju?

Es patiesība nezinu vai tas ir 1.5 vai 1.6 cfg tajā saitā nav rakstīts...

Jā, ar Mr.Kill cfg spēlējot ir viss tāds vairāk izplūdis, bet tur ir gl_picmip "1" ... Es kautkad pasen arī lasiju kautkādā forumā ka nevar vairāk pa 100fps bez tā developer un nodomāju ka džeks bik pasists bet ja jau tu saki tad.... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nesmu skatijies mr.kuilla konfigu, bet es dodu simts punktus, ka tur exsistee komanda "gl_picmip 2", kas padara textuuras izpluudushaakas un vieglaak ir pamanaami pretinieki, kas ari iz aizliegta visos prestizhajos online un lan cupos, vai es uzmineeju?

Ja esi tik tizls , ka nemāki pareizi uzrakstīt nikus , tad ej uz Latviešu valodas konsultācijām . Un gl_picmip vienkārši padara tekstūru draņķīgāku un palielina FPS , un vai tas palīdz ir atšķirībā no gaumes . Un tas mans cfg , par ko te ļautiņi runā jau ir diezgan pavec un gl_picmip man jau labu laiku ir pazudis no cfg .

Link to comment
Share on other sites

Ja esi tik tizls , ka nemāki pareizi uzrakstīt nikus , tad ej uz Latviešu valodas konsultācijām . Un gl_picmip vienkārši padara tekstūru draņķīgāku un palielina FPS , un vai tas palīdz ir atšķirībā no gaumes . Un tas mans cfg , par ko te ļautiņi runā jau ir diezgan pavec un gl_picmip man jau labu laiku ir pazudis no cfg .

Mr.Kill taa uuber komanda gl_picmip ir diezgan laba, zinot to kam fps ir galiiga di***, tad man tas vieglaak paliidz speelet! Vispaar labs konfigs, pat ideaals! smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja esi tik tizls , ka nemāki pareizi uzrakstīt nikus , tad ej uz Latviešu valodas konsultācijām . Un gl_picmip vienkārši padara tekstūru draņķīgāku un palielina FPS , un vai tas palīdz ir atšķirībā no gaumes . Un tas mans cfg , par ko te ļautiņi runā jau ir diezgan pavec un gl_picmip man jau labu laiku ir pazudis no cfg .

k, mr.hujila, njemshu veeraa juusu daasno padomu, apmekleeshu latv. val. konsultaaciju!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...