Jump to content
GIGN Forum

Aizmukushie Chiiteri


EDD
 Share

Recommended Posts

niks: sanii

ip: 84.237.132.33 (vismaz taadu man pateica admini, kad es paluudzu paskatiities xlist sanii ip)

situaacija: jau no riita speeleejot, man likaas, ka sanii nav tiirs, vakaraa iegaaju dd2, aizskreeju uz b kopaa ar dzeku no ct, dzeks iegaaja tjomkaa, kur sanii vinju novaaca ar awp, logjiski, ka neliidu aaraa un gaidiiju, kad sanii naaks, sanii arii atnaaca walkaa liidz b, un novaaca mani piedevaam veel saaka braukt virsuu, ka man ir [] .. tas tikai veel vairaak pastiprinaaja manas aizdomas par sanii.. tad nu luuk

Demo un tiem, kas var, luugums noskatiities 12:38 ar un bez wh (ieteicams veel uzlikt x4 paleeninaajumu).. bez wh, redzam, ka sanii izshauj tukshaa gaisaa pie sienas, kur man ir jaaiznaak, ar wh redzeesiet, ka es skrienu no sienas aaraa, bet apstaajos un TIESHI tajaa milisekundee, kad man buutu jaaizskrien, atskan shaaviens tieshi pa to vietu kur man jaaizskrien, lai gan pirms tam vairaakas sekundes tiek gaidiits :D Busted!

Edited by Svolo4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

vispār jau man te nevajadzētu neko rakstīt, taču ir pienākuši laiki, kad tas ir jādara :(

Pirmkārt, turpmākajiem acc prasītajiem gribu palūgt, lai apskatās arī šo --> kur ir visi super admini, nakts sargi un pārējie zvēri ap plkst 10:18? K, neviena nav, turpinam skatīties uz pro čaļiem, kuri serverī taisa haosu :D Šoreiz arī ir viens tāds indivīds, kuram smadzenes podā palika, "YO!"..

Gribētu palūgt, lai kāds tomēr to kropli izbano + būtu kolosāli tādam degunu ielauzt :)

Have a nice day..

Link to comment
Share on other sites

bljeg, es nesaprotu, ko tu te njemies? cik nav bijushi shaadi topiki :"kur ir admini 06:30?" tagad katrs chaliitis, kursh dabuus paspeeleet bez adminu klaatbuutnes serverii un izbaudiit chiitojoshas pakaljas uz savas aadas, taisiit tizlus postus par to, ka admini nav onlain 24/7? padomaa ar galvu!

Link to comment
Share on other sites

ganjau aiz dusmām sasiti klavišu, ne? :D Jonathan, bet tā nav pirmā reize.. Pietam pus11 nav tik agrs. Vnk ir baigi interesanti lasīt visus topikus acc sadaļā, kur ikkatrs, kurš tiesības ir ieguvis paprasot, ir apsolījies, ka būs online 24/7 :D

Nesaprotu par kādiem debīliem postiem tu runā :) Ja tāds topiks ir uztaisīts, domāju, ka varu ierakstīt vēlviena einuha vārdu, kuru vajag izbanot

+ nevajag noteikt diagnozi, ja neesi dakteris

Link to comment
Share on other sites

gribu redzeet kaut vienu chali, kursh apsoliijaas buut 24/7 online! + tavi 10:18 man piem. ir 08:18 kad es veel kraacu kaa laacis! ne visiem ir iespeeja jau agri no riita bombiit cs'u. ieej mirc'aa un tur vari pasaukt kaadu adminu! /s chat.118.lv, /j #gign, ja buus kaads pamodies un nebuus darbaa tad ieies un nobanos, ja nebuus tad laikam nekas cits par saeimas demoleeshanu nesanaaks!

EDIT: nu ja un tu mums esi tas normaalais, kas raud, ka 10:18 nav neviena admina un neparaadiiji man nevienu chaliiti, kursh soliijaas buut 24/7 on!

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Es iejaukshos jonathana un spalvas striidaa....

Nu retums no adminiem skataas reporteeto 4iiteru sadalju, pats kaadreiz rakstiiju uz vienas lapinjas reporteetaas padlas, bet nevienu nenokjeeru un vairaak negribaas shaijaa sadaljaa skatiities, jo vinji ir tik daudz!

Personiigi es pateikshu par sevi, es censhos ieiet pa naktiim un nezinu kaados laikos (pat nespeeleeju) csdmaa, jo es uzskatu ka tur ir bezprigjels.. Cs banoju tikai 10000 porc aimerus wh norec utt...

Un visi umnjiki kas dirsh, ka nav admini - iekodiet man pirzhamajaa... Ja nav ta nav samierinies!!!!

P.S. ieraudziiju savu avataru - iekodiet Krystal Steal :khehehe:

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Reāli vienmēr atradīsies kāds admins, kurš palīdzēs. Piem: sk8ter, Hollow Life, Eziic( ar diviem i vai vienu nav starpiiba, tāpat tas pats.). Esmu bieži redzējis, kad admini savā starpā runā, kurš uzmanīs serveri pa nakti. Un tas, ka atrodas kautvai 1 cheateris, kad adminu nav serverī, tas ir normāli.

P.S. Miniet kautvai 1 serveri, kurā admini ir 25\8???

Link to comment
Share on other sites

Vakar bija forša situācija. Nezinu vai 2 personām bija xban, bet noteikti bija gan xslap/ xsaly/ xkick un arī ienākot servēri ierkastija(ja nemaldos) xsay Čau! Es viņam teicu, ka tas un tas ir cheater - Jooomens. Viņam po*uj, viņam vnk auto aim, šauj pretinieku, nošauj un jau uzreiz tēmeklis caur sienu uz citu... Vnk rofl... ADMINAM POH*J!!!!!! Tā tur viņš nospēlēja visu vakaru!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...