Jump to content
GIGN Forum

Vecu Vecā Problēma Ar Fps.


darker
 Share

Recommended Posts

iepriekš manā īpašumā bija geforce4mx.

nesen iegādājos radeon x1300pro 256mb ddr 128bit no m79 veikala.

fps baigi nestabils. pēkšņi nokrītas no 100 uz 40... baigi lēkā visulaiku...

ieksrienu kautkādā tumšā telpā - fps 100-90

izskrienu kautkur zem klajas debess - fps 30-60...

ja vel viņš stāvētu piem. uz 60 būtu normāli, bet tāda raustīšanās nepārāk patīk.

ar iepriekšējo geforci bija stabils 99 kautvai smokeni uzmet....

mātesplate kautkāda asrock no lētā gala.

2x256mb ddr 333mhz dual chanel

procesors: selerija 2.6ghz

draiveri paši jaunākie no ati.com

esmu jau izmēģinājis omegadraiverus, x3m high fps cfg, high fps models, bet tikuntā fps nestabils....

Ieteikumi?

Beidz speelet CS zaban.gif

sūdīgs risinājums

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

iepriekš manā īpašumā bija geforce4mx.

nesen iegādājos radeon x1300pro 256mb ddr 128bit no m79 veikala.

fps baigi nestabils. pēkšņi nokrītas no 100 uz 40... baigi lēkā visulaiku...

ieksrienu kautkādā tumšā telpā - fps 100

izskrienu kautkur zem klajas debess - fps 30-60...

ja vel viņš stāvētu piem. uz 60 būtu normāli, bet tāda raustīšanās nepārāk patīk.

ar iepriekšējo geforci bija stabils 99 kautvai smokeni uzmet....

mātesplate kautkāda asrock no lētā gala.

2x256mb ddr 333mhz dual chanel

procesors: selerija 2.6ghz

draiveri paši jaunākie no ati.com

esmu jau izmēģinājis omegadraiverus, x3m high fps cfg, high fps models, bet tikuntā fps nestabils....

Ieteikumi?

Man diezgan līdzīgi un manuprāt tās ati videokartes vnk. smagi iesūkā smiliez.de_1164.gif ...

Link to comment
Share on other sites

ja būtu nvidia, varētu mēģināt v-sync off uzlikt, bet tā kā nav nvidia :/

Invisible,jaa man bija tadi pate problema,kad PAARINSTALEJU jauno video driveri max bija 60 fps,tad kjipa uzliku to vertical uz OFF un lidz shodienai viss bija chikaa,bet tagad atkal max man 70izvelk lai gaan uz fps_max 101 !!Moshka kads padoms ir veel?

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tev šodien tas parādījas, mošk kāds mazais vīrušelis ielīdis, noskanē PC, kad man bija v-sync on bija arī 60 fps un nedabūju augstāk nekā, bet kad uzliku v-sync off, tad fps stabili 99, un nekrītas, nu lab krītās, ja ir samesti 3 smoke biggrin.gif

Laikam toch viruselis,jo pagajushas dazhas stundas un mans fps ne grammu augstak vairs negrib kapt kaa pa 40! Tas nu toch vairs nava uz lab!

Link to comment
Share on other sites

Kāds ražotājs kartei ?

Vislabākais ir SAPPHIRE.

Ja Tev tāda nav, tad ej uz veikalu, piesvied kādus 20ls un samaini pret tādu pašu, tikai sapphire.

Manējais, pirms diviem gadiem pirktais, SAPPHIRE Radeon 9200SE, pa 36ls, ja nemaldos, ir zvērs, kurš pusotru gadu rādija man 100fps atzīmi cs`ā + Q4 uz low settingiem normāli mocīju. Sencim bija Radeon 9600Pro, arī no sapphire, tur par fps nerunāsim... Sapphire manās acīs ir ieguvis diez gan lielu cieņu, tapēc, ja runa būtu par video karti, tad tikai un vienīgi ATI Radeon no SAPPHIRE.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ražotājs kartei ?

Vislabākais ir SAPPHIRE.

Ja Tev tāda nav, tad ej uz veikalu, piesvied kādus 20ls un samaini pret tādu pašu, tikai sapphire.

Manējais, pirms diviem gadiem pirktais, SAPPHIRE Radeon 9200SE, pa 36ls, ja nemaldos, ir zvērs, kurš pusotru gadu rādija man 100fps atzīmi cs`ā + Q4 uz low settingiem normāli mocīju. Sencim bija Radeon 9600Pro, arī no sapphire, tur par fps nerunāsim... Sapphire manās acīs ir ieguvis diez gan lielu cieņu, tapēc, ja runa būtu par video karti, tad tikai un vienīgi ATI Radeon no SAPPHIRE.

Nu ja man lidz shim nava bijushas problemas,tad jau neuzskatu ka japerk un jamaina video karte,ja fps strauji kritas...Jaa protams,mums katram ir sava miljakaa firma,bet velos palikt pie savas...

Iecheko un izsecini!

Ah jaa un uz cik jabut ANTIALIASING SETTINGS???

Varianti:

a)OFF

b)x2

c)2xQ

d)x4

e)8xS

lai gana pasham nemazaka sajega vai tas ko maina!

post-17-1158181165.jpg

Link to comment
Share on other sites

legendas (pasakas) par geforce 4 mx un stabiliem 100 fps smokos vai aztecos jau vareeej arii nestaastiit - varbuut ar nosmoke arii ir tie fps - ja tas nav aztec protams un tuvumaa nemana neviena pretinieka:)

bet ja par teemu, tad laba doma mainot haardwaari ir paarinstaleet kompi ... Jaa - protams formateejot cietni!

P.S. kada velna peec te veel runaa par vsyncu, ka uzreiz skaidrs, ka tam ar to nav ne mazaakaa sakara

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...