Jump to content
GIGN Forum

britnija no gign


worm
 Share

Recommended Posts

[03:07] (D3vil): es redzu sevi Melnos Kruussturos un melnos STRINGOS!!

izradas ka tas ir daudzskaitlii... laikam lai ziemaa siltaak

Nu varbuut deelj bargaas[ smile.gif ] ziemas,varbuut cilveeks sapiipeejies zaali un shamam dubultojaas sad.gif

vai tad no zales ari dubultojaas? ka diez izskatas dubultoti krussturi? kads nav redzejis?

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

da es nez un man po bet tas ka cilveeks ir lol tas nav jaatgaadina vinjsh droshi vien pats to var iedomaties biggrin.gif bet nu chempis man liekas normaals wink.gif ka tik ep1dem1c pac nav lol tongue.gif nu tip es to spriezhu peec taa ka vinjsh e-pelee ticis par adminu un riktiigi ziimejas vnk ieziepeeja lohs,,, tongue.gifzaban.gifunsure.gif isteniiba ep1dem1c ir siiks perdelis...

Link to comment
Share on other sites

da es nez un man po bet tas ka cilveeks ir lol tas nav jaatgaadina vinjsh droshi vien pats to var iedomaties biggrin.gif bet nu chempis man liekas normaals wink.gif ka tik ep1dem1c pac nav lol tongue.gif nu tip es to spriezhu peec taa ka vinjsh e-pelee ticis par adminu un riktiigi ziimejas vnk ieziepeeja lohs,,, tongue.gifzaban.gifunsure.gif isteniiba ep1dem1c ir siiks perdelis...

Kas tad tu mums buutu?Liels perdelis?Nu enivei,epidemic ar tevi saliidzinaat nevar,jo tu nesaproti lol noziimi-shajaa gadiijumaa epidemic izteica savas domas tb,teica ,ka vinjam champa teksts liekas smiekliigs, nevis apvainoja champu smiliez.de_2428.gif Varu papildinaat -tu esi liels skaudiigs perdelis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Varu dereet ka D3vils nemaz nau dzuule. Prosta domaaja, ka meietene tagad varees dabuut admin tiesiibas. Meeginaaja savaldzinaat worm. Jaapameegina man arii kaadreiz (JOX)

robbins: chau worminj es esmu Pamela Andersone Lii !!!

robbins: iedosi man tagad vote/admin tiesiibas ???

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...