Jump to content
GIGN Forum

Plzz Paliidzat Pastieties!


Guest Pd^Down
 Share

Recommended Posts

Ew man ir proba ar windu Sheit ir fails kuraa redzams (fo4ene) kas man pa probu plizz paliidzat... es vnk varu izstikt ar classic style bet gribaas atpakalj xp style... MAN IR XP Pro un no4akareejushaas themes!! Saakumaa viss bija labi, un tad kaadu dienu ne no kaa no4akareejaas. Datros labs un jauns AMD Sempron 3300+, 160 GB ..... Ramu aizmirsu un sliunkumz skatiities (vismaz ir kaadi 256)...

Edited by Pd^Down
Link to comment
Share on other sites

system restore maby ja neliidz format cee

Nu plizz pasaki kaa tas jaadara?? es vnk nerubiiju daudz ko no datora iekshlietaam!! Tas kkur conrol paneeli iespeeja restaureet vai kur un kaa?

Link to comment
Share on other sites

Tas skrīns ko tu ieliki tulkojas kā : Lai aizsargātu tavu datoru no kaut kā - windows izrubīs kaut ko ārā. Man gan liekas ka tas ir kāds Vīruss kas cenšas piekļūt tavam dekstopam un sakrāmēt uz tā visādus sūdus.

RISINĀJUMS:

1. ANTIVĪRUSS. AVG ANTIVIRS FREE EDITION - Bezmaksas - automatiskie updeiti + shedules + nerij atmiņu + nav jāreģistrē

2. ANTI SPYWARE

SEARCH AND DESTROY - nav jāreģistrē, vienkārš. Neaizmirsti pirms skanēt - nospied Search for updates ( gandrīz katru otro dienu nāk jauni ) > tad no saraksta, kas tev tiks iedots ieķeksē visus un DOWNLOAD updates. Pēc tam noskanē kompi - parasti kad skanēšanas beidzas tiek atrasta kaudze ar visādām drazām - spied FIX ALL PROBLEMS.

Vēl vari izdarīt saucamo imunize. Viņš bloķē visu to Adaware paketes uz izejošajiem botu tīku un reklāmu tīku dnsiem.

Bet par problēmu ar themes :

Ja neiet Themes- dari tā :

START > RUN > ( ieraksti iekšā tekstu neskaitot pēdiņas ) "services.msc" > nospied ENTER

Atvērsies baiss logs - sarakstā kas būs labajā pusē - atrodi "Themes" > Dubultklikšķis > atvērsies vēl viens logs

Tajā nupat atvērtajā logā sadaļā GENERAL pasakties Service status:

Ja service status ir stoped, tad sadaļā STARTUP type izvēlies Automatic > nospied pogu START

Ja serive status ir started - tad visam jābūt kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Nu plizz pasaki kaa tas jaadara?? es vnk nerubiiju daudz ko no datora iekshlietaam!! Tas kkur conrol paneeli iespeeja restaureet vai kur un kaa?

Nu man ir regjistreeta un deriiga liidz 2007.06.12. gadam antivirus kasperky! (for windows workstations) un man jau themes bija started! lai gan nekas neiet!

Edited by Pd^Down
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir regjistreeta un deriiga liidz 2007.06.12. gadam antivirus kasperky! (for windows workstations) un man jau themes bija started! lai gan nekas neiet!

iesaku tev mainiit to suuda kasperksy pret kaadu normalau antiviirusu!!!!! kasperksy rij daudz kompja resursus un moshka arii veel tev sapisiis kompi!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...