Jump to content
GIGN Forum

Game


Traffic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

izgaaju wink.gif

taa skeletgalva apziimee *, E = 3, H = 4, tad meegjinaaju 567 dazhaados variantos

sanaaca = 4357*63

tad vecis pacels klausuli un pateiks OK, tad panjem kapsulaa ieliec naudu un aizsuuti, tev atsuutiis atsleegu wink.gif

EDIT: ONE MORE http://www.fasco-csc.com/works/white/white_e.php

Link to comment
Share on other sites

kr4 jāiet gulēt, bet pašlaik tiku līdz tam, ka pie tām divam pogām zilā un sarkanā man parādījās OP. Un tas sūds, kas nobloķējis riteni tagad tur ir 3 dzeltenas pogas, 3 violeetas, un dzelteno, sarkano 4ipu ieliku tai sūdiņā.

Link to comment
Share on other sites

kr4 jāiet gulēt, bet pašlaik tiku līdz tam, ka pie tām divam pogām zilā un sarkanā man parādījās OP. Un tas sūds, kas nobloķējis riteni tagad tur ir 3 dzeltenas pogas, 3 violeetas, un dzelteno, sarkano 4ipu ieliku tai sūdiņā.

No koda kas lapinjaa ir saliec paareejos burtus kipa maza liinija ir laikam pirmaa poga un liela 2..

Link to comment
Share on other sites

nū jā, bet man tas OP parādījās, kad es to visu garo penteri ievadīju. kr4 es pēc kārtas jau tos visus kodus ievādīju, bet open neparādijās.

EDIT: nu kur kods jāvada parādījās tagad OPEN, bet tur kur ir locked tur gan ne.

EDIT: nu lol esmu akls.

EDIT: samuray es ievadīju to kodu uz moča, kkas noskanēja, bet nezinu kas notika smiliez.de_2551.gif

EDIT:viss oki doki.Mēģinu tagad dabūt vaļā durvis. Salieku tos klu4us, kā ir grāmatā, bet neatveras.

EDIT: Izieta.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...