Jump to content
GIGN Forum

Yeah! Banaans :)


Yozz
 Share

Recommended Posts

variant takov cto on zapizdelsja smile.gif i kto interesno mozhet skazatj ili otvetitj za tebja cto ti neigraesh s citami ?! esli ti vsego igraesh na gigne 2 dnja?!kto budet bratj na sebja takuju otvetstvenostj i rucjatsja za tebja....?! iz teh druzej jakobi kotorih ti perecislil ! zaban.gif

da bljed runaa normaala latvieshu vaload es neko nesaprotu... smiliez.de_2428.gif

Panjem partuulko un tad atnaac...ok?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da bljed runaa normaala latvieshu vaload es neko nesaprotu...  smiliez.de_2428.gif

Panjem partuulko un tad atnaac...ok?

Pats vainīgs, ka nevari izlasīt. Nejau viņam unban ir vajadzīgs !

Demo rīt no rīta noskatīšos - pateikšu savu neobjektīvo spriedumu. smile.gif Tagad vnk krītu no kājām.

edit : un kāds te sakars ar fašistiem ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Pats vainīgs, ka nevari izlasīt. Nejau viņam unban ir vajadzīgs !

Demo rīt no rīta noskatīšos - pateikšu savu neobjektīvo spriedumu. smile.gif Tagad vnk krītu no kājām.

laugh.gif da kriiti.. biggrin.gif Es nav RUS un fashists arii neesmu..vnk skolaa nemaciijos RUS valodu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ka4estvo gavno - aftar mudak huh.gif

P.S. =>>> KAK FLASH ?

nu veci par to tu aplauzies 4ista loliks :/ !!! Blaa tur perfekti vareeja dzirdeet ka vinjsh naak augshaaa.. pluus saaku shaut aatrak nekaa vinjsh bija ticis ausghaa... smiliez.de_2125.gif un shaavu garaam nevis tieshi head vai pa kkurieni citurieni.. LOL

Link to comment
Share on other sites

LOL!

Apsties manas austinjas : http://megastore.lv/?pid=119185

Nesi registrejjies registreejies un atradiisi visu kko jaunu! smiliez.de_2428.gif

Mana peliite : http://megastore.lv/?pid=87177

Nez kas jums nepatik..!!???? Visi uutas baigaas smiliez.de_2524.gif s

+ shitas viss izveershas smiliez.de_2523.gif

atlausos pateikt, ka tavas austinas nav nekas paardabisks vai iipasi kruts... taa kaa nav ko te lieliities, ka esi nenormaals uuberpro, kas vareetu ar aizveertaam aciim tikai ar skanu speeleet... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

atlausos pateikt, ka tavas austinas nav nekas paardabisks vai iipasi kruts... taa kaa nav ko te lieliities, ka esi nenormaals uuberpro, kas vareetu ar aizveertaam aciim tikai ar skanu speeleet... dry.gif

Nopeerc un tad pastisimies ko teiksi ok?

Link to comment
Share on other sites

manaas aciis taas ausis saliidzinaajumaa ar to kas ir man ir shit.gif un es jau nu labi paarzinu skanas lietas taa kaa udar1.gif

neuztraucies es arii labi paarzinu... shock1.gif Varbuut taveejas ir labaakas bet maneejas arii ir labas.. iedo linku uz saveejam ok? secret.gif

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais ar ko atskjiras cena , ertums vis paarejais tas pats.. wink.gif

njaa - var redzeet, ka saproti ''daudz'' un ''labi'' no skanas visu... ok - tas jau aiziet par smiekliigu smiliez.de_2523.gif

ja nezini neko vairaak kaa tikai speeles skanu, tad labaak nemaz i neklabini velti savus knagus... un neliec man smieties par tevi.... viss stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa - var redzeet, ka saproti ''daudz'' un ''labi'' no skanas visu... ok - tas jau aiziet par smiekliigu smiliez.de_2523.gif

ja nezini neko vairaak kaa tikai speeles skanu, tad labaak nemaz i neklabini velti savus knagus... un neliec man smieties par tevi.... viss stfu.gif

njaa... labi teikts.. pfff... Es saprotu vairaak nekaa tu domaa.. stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Labas ausis thumbsup.gif Tikai kaa ir ar skanjas karti? Ir kaut cik normaala? Jo, ja suudiiga skanjas karte, tad no labaam ausiim jeega maza wink.gif

PS. Par teemu runaajot, man liekas, ka te kaads prasaas uz atvaljinaajumu arii no foruma, par izcilu daunismu... blink.gif

pimeerams tu?

Rawn mazaak **** es zinu ka baigais krutais ubers esi uz oho.sytes.net LILITAA! ti sam maljikij ubljudak...1 Plus zinu cik tu vecs esi! So nespried par agru!

Link to comment
Share on other sites

Lol Fly nezināju ka tu ar tādām austiņām spēlē biggrin.gif Es pa 3 Ls maximā austiņas nopirku un man nemaz nelikās ka es sliktāk pa tevi šodien spēlētu biggrin.gif

Un tagad par tēmu:

Vai man vienīgajam tas mjūviks nestrādā ? Un demku taka slinkumz... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

pimeerams tu?

Rawn mazaak **** es zinu ka baigais krutais ubers esi uz oho.sytes.net LILITAA! ti sam maljikij ubljudak...1 Plus zinu cik tu vecs esi! So nespried par agru!

ko tu DAUNI tagad te dirs? nejauc kautko ne? kas vel par oho.systes.net ?! es vispar nekur citu nespeleju, tikai uz gigna so aizpis muti

ps - piedoshanu par rupjibam, ir panjemt nedaudz pavairak uz kruts

Link to comment
Share on other sites

Sak pamazam novecot atmaskas man tadas ausis,tada pele. Vot sapirks kkadam jaunbagatnieciinjam peli uuberkulo, austinjas ahunas, bet nespeles vinjsh labak.

Tai pasha laika es zinu keksus kas vel spele uz bumbinjpelem & aims vinjiem ir ljoti labs.

Yozz ar to ka foruma vari uzdirst visiem pec kartas populars nekljuvi(neesi ne pirmais, ne pedejais).Par tadu attieksmi vien tev pienakas forum-brivdienas.

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...