Jump to content
GIGN Forum

Yeah! Banaans :)


Yozz
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Zloy^

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Yozz

BAN] Iemesls banam: WH

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: TEV IR BANS. Iemesls: WH. Vairak info konsolee

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: WH. Vairak in

Cik esmu laiiigs shodien izteeereejot 10 LS lai dabuutu banaanu vakaraa biggrin.gif!

Zaibis Zloy.. 3 ietaas domaajuka ir azidomiigi : Mape : de_cbble

1. Gaajam visi Rush : Redzeeju ausghaa tupeeja 2 chalji ok! Saku caur sienu bliest... Nevienu nedabuuju... :/

2. Ejo leeja caur centru apgaju rikji un redzeeju ka viens ieleca bedree.. Uzreiz apgaaju ap margaam izlecu un noshaavu

3. LOL..es lietoju skanju.. gaaju apkaart tad iznaacu uz centra vidu..dzirdu ausghaa Terori peraas jo saveejie radaraa tur nebija.. LOL! Tad izgaaja manejais chomaks dabuuja bietee.. saaku no saaniem shaut pa malaam.. ! Panjeemu 1 HS.. 3 sek. Lidoju aara no serevra...

Manas domas : Jaa buut bijis 4iiteris tad banaanu buutu dabujis jau pa dienu..shodien speeleju visu dien jo pieregistreeju nicku smile.gif Nu griezu mapi peec mapes... un neviens admins neteica ka man kkas aizdomiigs.. Bet redziet Zloy laiakm nepatik ka vinju noshauj u.t.t !!!! smiliez.de_2524.gif

+ skatoties demo es noteikti smieshos biggrin.gif LLOOLL!

ZLoy demo.dem ?

Edited by Yozz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ZAPLOTISH E64E 10LS, I BUDESH PLOTITJ VSEGDA, POKA NE BUDESH IGRATJ BEZ WH. A DEMO SMOTRI SO SLEZAMI NA GLAZAH!!! TOLKO V 13 ROUNDE VSE JASNO BILO, I VSLEDUJUSH4EM TOZE.!!! ADMINI POSMOTRJAT ETO DEMO I TI 10LS NE OTMAZESHSA. TAK 4TO UVAZAJEMIJE KOLLEGI OBRATITE VNIMANIJE HOTJABI NA 13 ROUND, GDE ON OBBEZAL SO STORONO TERROROV NA B I NE VIDJA T NA4ALSTRELJATJ V UGOL OKOLO JASH4IKA. ILZVENI DRUZOK NO BAN POSTAVLEN 4ESTNO!!!!! 104.gif

Link to comment
Share on other sites

ZAPLOTISH E64E 10LS, I BUDESH PLOTITJ VSEGDA, POKA NE BUDESH IGRATJ BEZ WH.  A DEMO SMOTRI SO SLEZAMI NA GLAZAH!!! TOLKO V 13 ROUNDE VSE JASNO BILO, I VSLEDUJUSH4EM TOZE.!!! ADMINI POSMOTRJAT ETO DEMO I TI 10LS NE OTMAZESHSA. TAK 4TO UVAZAJEMIJE KOLLEGI OBRATITE VNIMANIJE HOTJABI NA 13 ROUND, GDE ON OBBEZAL SO STORONO TERROROV NA B I NE VIDJA T NA4ALSTRELJATJ V UGOL OKOLO JASH4IKA. ILZVENI DRUZOK NO BAN POSTAVLEN 4ESTNO!!!!! 104.gif

1. neko nesspratu

2. jaa veel viena vieta kur maneejais dabuuja bietee un saaku shaut caur sienu..! A kur demo..lolita..! Tu vnk gribi juusties kaa krutaakais admins.. Es domaajues tos 10 LS taa pat vien neziedoju serverim...:/

worm , macho juusu atbildes...?

Sakot bez demo nav bans... :/ es arii veeletos demo apstiities...

Edited by Yozz
Link to comment
Share on other sites

Luuk demo smile.gif Lol vinjsh uzlika banu par to ka noshaavu to mulkji B spota.. kas gaaja augshaa ar AWP.. bet Visi kas no team bija leejaa pie vaartiem mgaja uz spto.. tad sk8er vai kaads vinjam nicks teica.. "Re kur augshaa iet" Es pietupos un gadiiju... :/ Un tas kjeem spa kreisi leeja tas tur paleecas ieradziiju galvu jasna.. Demo jaasak skatiities no vidus kad ienaacu iekshaa.... smile.gif

Veel veiksmi Zloy.. Tu esi BOT`s

Diemzheel leeni ladeejas fails tapeec demo fails neieliida.. . Pastieties www.gign.lv/viewdemo.php PAshaa pakashaa... de_cbble <-- tur ir..

wacko.gif Jaa Zloy tu makai atskjrt 4iiterus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

neznaju i nehocju znatj kokogo mnenija ti o njom.. no mogu skazatj odno cto v 13rounde, 100% WH !!!a vse ostolnije pustj ostanutsja zagadkoj ! XD.gif

zheel ka demo skatoties nevar dzirdeet ko komandas biedri runaa savaa starpaa tad es domaaju ka juus neteiktu es 4iites.. bet tas lai paliek ar jums...WORM gaidu tavu atbiildi. vai arii no kaada cita augstaam staavoshas personas.. !!! Nezinu kaapec tas viss ir paarak aizdomigi..?!

Link to comment
Share on other sites

Da ja smotrju DEMO, e64e ne doshel do 10 rounda. No FLASHI tebja ne berut, i po stenkam ti vodish pricelom, a potom streljajesh imenno tuda gde sidi T! TAK 4to uda4i, plati e64e i vozmozno tebje snimut BAN smiliez.de_2125.gif

jaa jaa... es veel pastiishos kur kuram maxaas...

P.S - tie nav draudi gignam thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaa... man liekas Chempions! arii speleja serevrii..vinjsh ir paziistams gin`a kapeec tad vinjsh neko par wh neteica.. + vinjsh zin ka es ar saveejo team visu laiku pa mikrafonu bazareejam! :/

Link to comment
Share on other sites

Neposto vairaakus postus peec kaartas ,taapeec jau ir edit

Tas jau neko nemaina ja bazaree ar komandu, taapat var lietot uuber kuuliigas programmas bet shis neizskatiijaas aizdomiigs, bet tuvaak ar nepeetiju.

Edit : aa un uuber bikl jau savu variantu pateica zaban.gif(neatbildi uz sho)

Edited by RIkkY
Link to comment
Share on other sites

Neposto vairaakus postus peec kaartas ,taapeec jau ir edit

Tas jau neko nemaina ja bazaree ar komandu, taapat var lietot uuber kuuliigas programmas bet shis neizskatiijaas aizdomiigs, bet tuvaak ar nepeetiju.

neticu kaa kaads beidzot pasaka kko labu..juus laikam visi domaajat ka esat uuber kruti.. vai nee?! sad.gif Es tieshaam neveeletos kaskjus ar gign.lv visiem memberiem u.t.t!

tas ka bazareeju ar komandu izsaka..daudz .. pat ljoti.. piem shodien dd2..nekad neaizmirsiishu komandas stastaavu viss notika koperatiivi.. viens otram teicam kur kas atrodas...u.t.t Piebildiishu ja esi mirsi tu dzirdi ko runaa dziivie un vinji dzird ko tu runaa wink.gif + dd2 komandas sastaavs bija ..

1 . bukuc!S

2. Puse no [em] klana wink.gif

3. dr3Am

4. Un gandriiz visai komandai bija mikrafoni tapeec zazinaajamies ljoti kooperativi.. wink.gif

cbble bija gandriiz tas pats..tikai mazak cilveekeim bija austinjas un mikrafoni sad.gif

Nezinu kaapec Zloy bij taads uberais ka uzlika banu.. Un tas par to spotu B .! Jaa ir aizdomiigi.. bet tas ka man to pateica pa Radio bija fakts 100 %! unsure.gif

-edited- : Neesmu mozginieks! Kas nezin kaa speelt ar 4iitiem.. Jo tur visur ietilpst.. :norecoil: :bothelp: Un visas taas fignjas tas tieshaam nodod speletaaju.... zaban.gif

-edited2- dd2 mapee kopaa ar mums veel bija.. CHETOR smile.gif , redbooot , `MaX`

Edited by Yozz
Link to comment
Share on other sites

Neposto vairaakus postus peec kaartas ,taapeec jau ir edit

Tas jau neko nemaina ja bazaree ar komandu, taapat var lietot uuber kuuliigas programmas bet shis neizskatiijaas aizdomiigs, bet tuvaak ar nepeetiju.

Edit : aa un uuber bikl jau savu variantu pateica  zaban.gif(neatbildi uz sho)

Moskha paprasi dr3Am! Kaa vinjsh man bijis miris train mapee teica priekshaa kur visi ir... naughty.gif Mugura u.t.t !! dr3am! To var apstiprinaat! :/

Edited by Yozz
Link to comment
Share on other sites

cto ti seichas vseh pripisivaesh, ti otvechaj za svoi postupki i deistvija a ne pripisivaj kogo libo, ctob kto-to, cto-to skazal ili dokazival za tebja... v 12 rounde tozhe tebe govorili po mikrafonu cto kto to tam begajet za jashikom... uzh ocenj otcjotlivo ti ego deistvija kontraliroval kogda s CT bazi napravo delal rush na T base !! posle cego na B spot pobezhal 76.gif

Link to comment
Share on other sites

cto ti seichas vseh pripisivaesh, ti otvechaj za svoi postupki i deistvija a ne pripisivaj kogo libo, ctob kto-to, cto-to skazal ili dokazival za tebja... v 12 rounde tozhe tebe govorili po mikrafonu cto kto to tam begajet za jashikom... uzh ocenj otcjotlivo ti ego deistvija kontraliroval kogda s CT bazi napravo delal rush na T base !! posle cego na B spot pobezhal 76.gif

Kkko no tavaa teiktaa arii sapratu..!

1. jaa bija rounds kad teicu rush... Pa centru visi maucaam uz vidu tad divi aazhi nogriezaas uz B veel 3 pakalj.. Nu tur jau vairs Rush neiznaaca tapeec skreeju uz B..Nu un... Tev kadas probleemas.. kas jums tajaa 13 round nepatiik? zb! "Man to pataeicva pa mikrafonu ka tas players tur skrien augshaa!" taapec jau gaidiiju...ka vinjsh izskries...!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...