Jump to content
GIGN Forum

Plzzzz Help


Tr@k@cis
 Share

Recommended Posts

plzzz paliidziet man!!!!!!

1. jautaajums: kaa var dabuut ieroci 35hp_2???

2.jautaajums: kur var dabuut spry logot maker???

varbuut jau sie jaut. bij kaut kur foruma bet newaru atrast neko..

paldies jau ieprieks sad.gifmad.gifbiggrin.gif

blad tur aju es mekleeju baigi aspraatiiigi smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

ļevajos serveros ir tada lieta ka banka: tu vari noglabat tur naudu un velak iznemt. piemeram, kartes beigas tu noglaba paris tk un nakamas sakuma, pirmaja raunda, kad visi rukā ar pistolem tu noperc emku vai kalashu un visus atbliez...

Link to comment
Share on other sites

esmu spēlējis tādos serveros kam ir banka, bet vienīgā problēma ir tāda ka daudzi nemāk to pielietot....35hp mapē ar ieroci esmu spēlējis tikai superhero serveros. var ņemt arī tādu maģiju kura dod granātas. sākumā samet uz otru pusi un kādi 3 hosti garantēti...

Link to comment
Share on other sites

esmu spēlējis tādos serveros kam ir banka, bet vienīgā problēma ir tāda ka daudzi nemāk to pielietot....35hp mapē ar ieroci esmu spēlējis tikai superhero serveros. var ņemt arī tādu maģiju kura dod granātas. sākumā samet uz otru pusi un kādi 3 hosti garantēti...

Var spelet ari parastajos CS serveros..vnk 35hp_2 mapee pirms sakas round ir tads melns ekrans uz 2sec kurs norauj 75hp paliek 35hp un tur ari var paspet nopirkt pistoli!

Link to comment
Share on other sites

PZC ko juus tur staastat ko var un ko nevar nopirkt tajaa tizlajaa mapee,ejiet uz DD2 speleet tur panjem nopeerc ahujenaako bliezhamo un laid visus no katiem nost,kaa pidars blin,nah juus ar naziem aiztiekat viens otru.pie tam vel domaajat nopirkt pistoliiti vai ar betmena paliidziibu kko vel.un kas taas par bankaam nehuja nesaprotu,ieliec 5 stukas iekshaa paliks 10 vai kaa?bla juus normaali kko uzrakstiet beidzot,un speleejiet CS,nevis kkaadu SH vai hz ko. violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu ieroci var dabuut loti vienkaarsi:

Kad uzliekas mape 35 hp2 tad uzreiz iepis pie tee un kameer ir melnais ekraans fixi uzbliez b 1 1 dabuusi gloku ^_____^

jā, esmu pamanījis, ka krītot lējā deg tie iepirkuma ratiņi, kādi man šobrīd atrodas uz balkona (aizņēmos no Betas veikala, daudz bija jānes) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...