Jump to content
GIGN Forum

Baniņš


chawinjas
 Share

Recommended Posts

sveiki zēni. tongue.gif

atrāvu banu! cool2.gif

nick: Sonic

demo te

aizdomīgākās vietas! upset.gif

~13:40

aizkavējos, paskatījos radarā un redzēju, ka tur neviens komandas biedrs nav aizskrējis un biju pārliecināts, ka tur kādam jābūt. smile.gif

~18:10 redzēju, ka bija divi T, viens aizskrēja pa labi, otrs pa kreisi, walkoju, jo gribēju nogriezt, bet tur jau viņš nāca, ļoti strīdīga situācija, par sliktu man! dry.gif

~21, kad nobanoja, tad nogāzu 2 T caur vārtiem, tīši nezinu, bet dūmāju, ka pat ar wh caur vārtiem tur nevar redzēt, bet drošs nēsmu.

1ais nokrita, kad dzirdēju ka tur kāds skien un bēru cauri, JĀ visu aptveri, lai ķer arī citiem, ja tur kāds skrēja un otrs arī cauri, nu skatamies! unsure.gif

Edited by chawinjas
Link to comment
Share on other sites

tuliņ

edit: rau

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: pokor

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Sonic

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 3 stundam 16 minutem 16 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

tencinu par warnu! huh.gif

Edited by chawinjas
Link to comment
Share on other sites

BUMP!

es jau tā uzrakstīju aizdomīgākās vietas, lai ātrāk izskata un pēctam nav jātbild!.

BET NĒ! wacko.gif

smiliez.de_2538.gif

jaa tu tik gribeetu lai visu izskata atraak..bet cilveeks miiljias... <-- smiliez.de_2125.gif Nekas tik aatri nenotiek.. PAstiijos demo.. nu nez... Nekaa ipashi aizdomiigu neredzeeju.. Bet aizdomiigs ir tavs izskaidrojums Forumaa <--- smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

es mēģinu necensties izcelties ar "lo*^ uzlika man ban esmu pROOO!!! zb tāda attieksme, tiesības nost na*ren".

esmu gejs, ja tev tas liek justies labāk!

vot nu tu nu gan iipasi izceelies pazinojot, ka esi gejs... ''malacis'' - driizaak tu esi tas, kas driikst pakluseet kameer admini neko nav izleemusi dry.gif

Link to comment
Share on other sites

IIpashais, Tu aizmirsi izskaidrot pashu demkas saakumu, pirms rr, kur tu shaavi ar deagle pa T augshaa tilta galaa smile.gif tas treshais T tur nebija redzams. Shaavi/teemeeji Tu paaraak smuki vinjam virsuu.

Tad veel ~3:00 kaa Tu shaavi pa to T aiz kastes, un galvenais beigaas, kad vinsh paskreeja pa kreisi.. laikam nostraadaaja Tava gejiskaa intuiicija biggrin.gif

Un tas ~13:40 "paskatījos radarā un redzēju, ka tur neviens komandas biedrs nav".. nu jaa, pirms es nebiju noskatiijies demo, likaas ljoti paziistams izskaidrojums, bet.. tas T nev redzams nevienu briidi pirms Tu saac pa vinju shaut, bet izskatiijaas taa itkaa Tu sekotu vinjam liidzi.

Veel ~17:50.. Tev neliekas, ka Tu paaraak droshi skreeji pakalj tiem teroriem? Ok, tur bija solju skanjas uz kreiso pusi, bet tur bija 2 T un logjiskaak jau buutu domaat, ka tas terors, kursh tur tiko bija redzams, gaidiis tevi, ne?

~21 uzdoshu taadu viltiigu jautaajumu: kas Tev liek domaat, ka tur caur vaartiem nevar redzeet ar wh ?

Link to comment
Share on other sites

es esmu spēlējis ar wh, pirms kāda laika un likās ka nevar.

es izstāstīju visu, kas un kā! huh.gif

es pats uzrakstīju situācijas kur izskatās pēc wh + vēl tavas atrastās, lai nav jāpūlās tādiem kā tev.!

UNBAN!

Edited by chawinjas
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...