Jump to content
GIGN Forum

Plzz Help!


spaTT-
 Share

Recommended Posts

Es uz Sony Vegas 5.0 saku taisit movie, kad to pabeidzu saliku efektus u.t.t.! cik zinu talak jaiet lai sagalabatu: File --> Render As --> Custom | tur visu salieku: Qvality: Best u.t.t. pec tam seivoju: wmv formaataa! Seivosanas ir ilga..un seit sakas mana neskaidriba - Kad movie ir ieseivots es veru vala Windows Media Player un skatos movie bet man ieseivojas lidz 50% kad ir ieseivojies movie parejais ir tuksums, bet man tuksuma vieta saka seivoties movie pa jaunam un ieseivojas tikai sakums un paradijas error..pec tam es apgriezu visu tuksho -> seivoju ..vins kad ieseivojas veru atkal windows playeri un atkal tikai sakums ieseivojies! Kapec taa? Ko darit lai ieseivojas viss movie lidz galam? Plzz HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

vegasaa tur kur ir tas timetable ir taads dzeltens triisstuuriits, saucaas loop region. vispaar vinji tur ir 2 peec tam, bet nu anyway. panjem to dzelteno triisstuuri un pavelc cik taalu tev vajag lai ierakstaas. that's all! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vegasaa tur kur ir tas timetable ir taads dzeltens triisstuuriits, saucaas loop region. vispaar vinji tur ir 2 peec tam, bet nu anyway. panjem to dzelteno triisstuuri un pavelc cik taalu tev vajag lai ierakstaas. that's all! wink.gif

Tur kur es ar to tristuri ievelku to cik garu man vajag vel kautkas pec ievilksanas ir jauzspiez? vai tikai kad ievelku uzreiz jaliek seivoties? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...