Jump to content
GIGN Forum

Mu-online


shenker
 Share

Recommended Posts

uz shito speeeli shaubos vai tev veel izdosies ko nopelniit... wink.gif

saderam? Man bija serv uz 4 dienaam

un jau viens gribeeja pirkt GM (game master) statusu pa 10 Ls.

Ir jau veel daudzi kas speelee shito "urlisko speeli".

Protams vinja noveco.

Link to comment
Share on other sites

saderam? Man bija serv uz 4 dienaam

un jau viens gribeeja pirkt GM (game master) statusu pa 10 Ls.

Ir jau veel daudzi kas speelee shito "urlisko speeli".

Protams vinja noveco.

Taisniiba, tagad skatos daudz jaunas tautas serverii, no oldschool gan tikai dazhi palikushi. Skukji arii nesmaadee.

p.s. Nekas urlisks manupraat tur nav, tik pat labi var nosaukt l2, guild wars un visu paareejo dzelteno drazu par urlisku.

Link to comment
Share on other sites

Hmm .. ko gan lai saku. Piekriitu - Mu tie6aam ir speele priek6 paaris dienaam (nu varbuut nedeeljaam) ta4u daudzi to veel joprojaam speelee (pat ieskaitot mani) Nezinu iisti iemeslu, kaapeec neesmu paarsleedzies uz kaut ko jaunaaku (WoW, GWars vai to pa6u l2). Pats interesantaakais, ka it kaa vel atpakalj (saaku speeleet d2, GTA III un RE3: Nemesis) nez mo6k vienkaar6i negribas tos navaro4ennos geimus saakt vai vienkaar6i arii nostalgija. Anyways .. Taa kaa ar MU var nopelniit, lik6u pie Rembo serveri laugh.gif Varees cash nokaast happy.gif no tiem, kuri turpina govi onlainaa speeleet smile.gif

Ja vajadzeetu dot atziimi 10 ballu skalaa, tad buutu apmeeram taa:

Diablo 2: LoD - 8 (nemirstiiga legenda)

Mu Online - 3 (nekaa interesanta iznemot 1-pogas spaidii6anu)

Lineage 2 (nav svariigi, kura C) - 8 (pinkeriigi ir tos serverus likt, ja gribi paspeeleet neofic.)

WoW - 9 (10 nebija taapeec, ka katra speele ir ar bugiem un wow nav izneemums)

GW - 9 (pats vinju pat speeleejis neesmu, bet ir dzirdeets un redzeets ar nedaudz, un, cik zinu, tad liidziiga WoWam)

Link to comment
Share on other sites

GW - 9 (pats vinju pat speeleejis neesmu, bet ir dzirdeets un redzeets ar nedaudz, un, cik zinu, tad liidziiga WoWam)

Pats speeleeju (pierunaaja draugs), bet ja godiigi - iegraabos. Lieta taada, ka izejot aarpus pilseetaam un paareejaam drazaam uz monstru slatkinjiem tu nevienu citu neredzi kaa tikai savu party un henchmenus (respektiivi npc) - garlaiciigi.

Link to comment
Share on other sites

Guild Wars tā neko, bet man nepatīk.

WoW žēl naudas.

KalOnline nav mēģināts.

Mu-Online - YOOOOOOO.. <nocoments>

No offence Pinkii. ;P

Lineage II da best.

Nevajag jau spelet WOW orginalajos serveros...ieiej te: http://battlenet.ru shiis ir labs neofficalais serveris vajag vairak info - lai vareetu paspeletu taja serverii prasi - es atbildeeshu...

P.S. Shis serveris ir ljoti ljoti ljoti liidziigs Officalajam (blizzard)

Link to comment
Share on other sites

Pats speeleeju (pierunaaja draugs), bet ja godiigi - iegraabos. Lieta taada, ka izejot aarpus pilseetaam un paareejaam drazaam uz monstru slatkinjiem tu nevienu citu neredzi kaa tikai savu party un henchmenus (respektiivi npc) - garlaiciigi.

Bļa, es tev teicu - pērc wow, a tu tikai ar savu faking guild wars. Prieks, ka iegrābies, moš gudrāks paliksi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm .. ko gan lai saku. Piekriitu - Mu tie6aam ir speele priek6 paaris dienaam (nu varbuut nedeeljaam) ta4u daudzi to veel joprojaam speelee (pat ieskaitot mani) Nezinu iisti iemeslu, kaapeec neesmu paarsleedzies uz kaut ko jaunaaku (WoW, GWars vai to pa6u l2). Pats interesantaakais, ka it kaa vel atpakalj (saaku speeleet d2, GTA III un RE3: Nemesis) nez mo6k vienkaar6i negribas tos navaro4ennos geimus saakt vai vienkaar6i arii nostalgija. Anyways .. Taa kaa ar MU var nopelniit, lik6u pie Rembo serveri laugh.gif Varees cash nokaast happy.gif no tiem, kuri turpina govi onlainaa speeleet smile.gif

Ja vajadzeetu dot atziimi 10 ballu skalaa, tad buutu apmeeram taa:

Diablo 2: LoD - 8 (nemirstiiga legenda)

Mu Online - 3 (nekaa interesanta iznemot 1-pogas spaidii6anu)

Lineage 2 (nav svariigi, kura C) - 8 (pinkeriigi ir tos serverus likt, ja gribi paspeeleet neofic.)

WoW - 9 (10 nebija taapeec, ka katra speele ir ar bugiem un wow nav izneemums)

GW - 9 (pats vinju pat speeleejis neesmu, bet ir dzirdeets un redzeets ar nedaudz, un, cik zinu, tad liidziiga WoWam)

Tāpat neobjektīvs vērtējums - diablo vairāk par 6-7 nevarētu dot jo grafika ir atstojs - salīdzinot ar wow vienā kategorijā. Čalis vienkārši reito spēles, kas pašam patīk augstāk, un, kas nepatīk - zemi. MU salīdzinājumā tad ar to diablo būtu arī 7 jo tur ir normāls online - diablo gļukojās cik atceros tur k-kas. Nu nebija īsti ritīgi.

Un enivei - offtopiks, varētu lockot kāds smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau spelet WOW orginalajos serveros...ieiej te: http://battlenet.ru shiis ir labs neofficalais serveris vajag vairak info - lai vareetu paspeletu taja serverii prasi - es atbildeeshu...

P.S. Shis serveris ir ljoti ljoti ljoti liidziigs Officalajam (blizzard)

- Vajag.

- Varbūt.

- Man nevajag. Neprasīšu.

- Maybe līdzīgs ir, bet tik un tā nav tas.

Vienīgais ko no tā stila varu iegremot ir L2. Tākā post-6-1145456783.gif

Link to comment
Share on other sites

Tāpat neobjektīvs vērtējums - diablo vairāk par 6-7 nevarētu dot jo grafika ir atstojs - salīdzinot ar wow vienā kategorijā. Čalis vienkārši reito spēles, kas pašam patīk augstāk, un, kas nepatīk - zemi. MU salīdzinājumā tad ar to diablo būtu arī 7 jo tur ir normāls online - diablo gļukojās cik atceros tur k-kas. Nu nebija īsti ritīgi.

Un enivei - offtopiks, varētu lockot kāds smile.gif

Es neemu veeraa arii to, kura gada taa speele ir wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man pirms kada gada majas paradijas nets, tad ari k-kad pameginaju paspelet mu (baigi daudz biju dzirdejis par to shitu, so nolemu pameginat). paspeleju kadas 2 vai 3 h un man jau bija zb. grafika vnk sux un spelei nebija satura, vnk truli ej un skaldi visus.

Link to comment
Share on other sites

dangerous dave! tur vnk nav vietas bugiem  tongue.gif

jo jaunaka un dažādāka spēle, jo vairāk bugi! tas ir fakts!

Pilniigi pareizi, jo paarsvaraa izdeveeji aatraak cen6as to izlaist (release), un steigaa protams shis tas netiek pamaniits. Vislabaakie izdeveeji (manupraat) ir Blizzard - vini nedod nekaadus liekus soliijumus .. tjip - buus tad, bet peec tam - oj .. uzgaidiet veel paaris gadus. Pasaka tikai piemeeram "Driiz buus" un mieriigi straadaa. Bugi paarsvaraa rodas taapeec, ka atrodas kaads savaadaak domaajo6s cilveeks smile.gif tjip kvestu vajag taa izpildiit, bet vinjs izdara savaadaak vai arii piepelnaas uz taa uz kaa nevajadzeetu pelniit tik lielu cash (runa iet par speelju cash)

P.S. Skiet tad, kad iznaaks Burning Crusade patchs (WoW) max buus 70. lvls un arii 2 jaunas rases (Blood Elves un Pandarens) Taatad tas atstaas iespaidu uz 60. lvliem, jo vinju meene6u ilgais labaako mantu mekleejums buus jaaatsaak. Anyways - gribat palasiit vairaak par BC patchu, tad spiediet sheit

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...