Jump to content
GIGN Forum

Veeleeshanas!


z00m
 Share

Recommended Posts

Visticamaak balsoshu par Jauno Laiku, jo lai gan man nav nekaadas jausmas par vinju programmu (kas taapat visticamaak tiks realizeeta diezgan attaalinaati no gribeetaa), bet man vienmeer ir kaukaa simpatizeejis Repshe. Nezinu kaapeec, bet vinsh kaukaa viesh uzticiibu.

Nevis pats Repshe tev viesh uzticiibu, bet gan vinja paraksts uz 5latnieka. smile.gif Iekodejies jau zemapzinjaa.

Link to comment
Share on other sites

Centīšos ietekmēt sencīšus IET balsot un balsot par JL - atkal tāda pati ideja kā bencikam - Latvieši sēž un uzliek mīksto uz vēlēšanām, bet pectam brīnas OMG WTF KO TĀ KUCE ŽDANOKA TUR DARA!?

Vo vo tiek viskautkaadi kreisies Eiropas savieniba un tad mums te mozgas skalo...

Pats stradaaju un lidostaa un Zdanoku biezhi redzu lidojot uz Briseli, normali pirms tam sedeja tiesaa, dzivoja smirdiga dzivokli un tagad lidinaas apkart visu laiku...

Kad meginu vinaji paprasiit latviski:''Pasiti ludzu paradiet?'' Vinaji kaut ko nomurmule krieviski un iedot, vot taadi cilveki parstav Latviju eiropas savienibaa, es vnk afigeju dry.gif

Es balsoshu par Tevzemei un Brivibai..., jo esmu par latvisku Latviju.

Link to comment
Share on other sites

nekas labaks jau tajaa musu valdiba nebus, kamer nenomaiisies vismaz divas paaudzes. Ja likas, ka jaunie varetu kaut ko mainit tad nekaa, vinji jau arii skatas uz tiem vecajiem, ko vinji dara un pec tam dara to pashu variak vai mazak. Skumji, bet patiesiba.

Link to comment
Share on other sites

nekas labaks jau tajaa musu valdiba nebus, kamer nenomaiisies vismaz divas paaudzes. Ja likas, ka jaunie varetu kaut ko mainit tad nekaa, vinji jau arii skatas uz tiem vecajiem, ko vinji dara un pec tam dara to pashu variak vai mazak. Skumji, bet patiesiba.

Taa vins ir , neko nepadariisi,ja tev butu iespeja tikt pie normalas naudinjas tapat pa prikolam tu arii ta loti iespejams daritu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...