Jump to content
GIGN Forum

Mobīlo Un Fotoaparātu Remonts


ownage
 Share

Recommended Posts

barona 129 (vai 128), neatceros kurā puse ir pārea un kurā nepāra skaitļi, strādā man tur pazīstams čomaks Didzis vārdā, arnis ar normāls čuvaks, karoč ne vienu vien reiz ir ručījuši mani ārā, pluss arī dārgi neņem

Link to comment
Share on other sites

owny aizlien liidz jebkuram trodeksam.. vinjiem ir laba darbniica paardaugavaa tikai uz kaadas ielas neatceros, bet tas bija netaalu no akvolandijas...

P.S. Tur aatri, labi, leeti...

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

barona 129 (vai 128), neatceros kurā puse ir pārea un kurā nepāra skaitļi, strādā man tur pazīstams čomaks Didzis vārdā, arnis ar normāls čuvaks, karoč ne vienu vien reiz ir ručījuši mani ārā, pluss arī dārgi neņem

tas ir preti ndg?

ja tas ir tur, tad tur serviss galigi iesukaa! es tur nesu savu sony-eriksonu, kadas 2 nedeljas mekleja kas par vainu, kapec nesledzas iekshaa, un atdeva nepabeigtu! aiznesu pie krustteva, nomainija ieslegshanas pogu un viss bij super! gaja ka zvirbuls! eusa_naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa kaa jau te dazi mineeja neved uz elkoru. Man tur pc taa no4akareeeja ka nedeelas laikaa vajadzeeja taisiiit divus format C sad.gif

Laba labotava ir matiisa tirgus pusee ejot uz centra pusi parejot paari ielai un tad skatoties pa kreisi ir izkaartne. Man tur norm salaboja. Bet skaidri neatceros vai tur arii labo fotoaparaatus, bet mob labo

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...