Jump to content
GIGN Forum

Mazs Jautaajums Par Movie Making


eziic
 Share

Recommended Posts

man liekas ka vaajdzeeja buut speciaaliem HLTV modeljiem, bet varbuut kas es kljuudos. Katraa zinjaa ja taadi ir tad tu vinjus google atradiisi 100%

Edited: es bish paraknjaajos un shkjiet ka taadu nav,- respektiivi ir taa, ka var nokachaat taadus pashus modeljus, kaa HLTV kad demkas skataas, bet taadus kaa cs reaali raadaas gan laikam nevar dabuut

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

paldies, jerrico!

redboot, njemshu veeraa. wink.gif

aa, veel kas, varbuut kaads mani vareetu apmaaciit kaa var uztaisiit to 3D lodi? esmu shur tur redzeejis, bet vegasaa esmu nonjeemies liidz baltaam peliiteem, bet neko nevaru atrast. huh.gif + veel ja ir iedvesma, pastaastiet kaut ko par to kaa taisa zoomu. paldies jau ieprieksh. wink.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

aa, veel kas, varbuut kaads mani vareetu apmaaciit kaa var uztaisiit to 3D lodi? esmu shur tur redzeejis, bet vegasaa esmu nonjeemies liidz baltaam peliiteem, bet neko nevaru atrast. huh.gif + veel ja ir iedvesma, pastaastiet kaut ko par to kaa taisa zoomu. paldies jau ieprieksh. wink.gif

Vegas`ā tu 3D lodi neuztaisīsi. Cik zinu, 3D lodi var uztaisīt ar Adobe After Effects un 3ds Max. Kad programma nokačāta, tad jāsāk meklēt tutoriāļi.

Link to comment
Share on other sites

paldies, jerrico!

redboot, njemshu veeraa. wink.gif

aa, veel kas, varbuut kaads mani vareetu apmaaciit kaa var uztaisiit to 3D lodi? esmu shur tur redzeejis, bet vegasaa esmu nonjeemies liidz baltaam peliiteem, bet neko nevaru atrast. huh.gif + veel ja ir iedvesma, pastaastiet kaut ko par to kaa taisa zoomu. paldies jau ieprieksh. wink.gif

zūmu taisa ar pan/crop tūli....

uzkliko uz sava klipa ar labo taustiņu un uzliec pan/crop(@ vegas)

tālāk tev būs vajadzīgas zināšanas par keyfreimiem...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...