Jump to content
GIGN Forum

Lan Partyz


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Karoch es domaaju driizumaa ar draugiem sasleegt kompiishus, paspeeleet visaadus geimus tiikaa un iedzert alu, bet nesmu nekad kko taadu darijis. Karoch kaads nevar paskaidrot kaa iisti taa shteliite straadaa un kaadu apriikojumu vajag ?

Link to comment
Share on other sites

Karoch es domaaju driizumaa ar draugiem sasleegt kompiishus, paspeeleet visaadus geimus tiikaa un iedzert alu, bet nesmu nekad kko taadu darijis. Karoch kaads nevar paskaidrot kaa iisti taa shteliite straadaa un kaadu apriikojumu vajag ?

ko tu uz pasākumu nebiji? pagājušos divus gadus tak atbrauci.

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu taisījis Lan party, ir vajadzīgs daudz alus un šāds (aizmugures skatījums) tīkla sadalītājs, protams jāskatās cik jūs tur būsiet, šim var pieslēgt līdz 16 datoriem. Un vēl protams no katra datora ir jaiziet tīkla vadam, ko ari slēgs tai kastītē. (šis ir viens variants)

Nezini kur var taads briinumus nopirkt, un apmeeram pa cik ?

P.S. macho, chataa pateikshu, ja gribi zinaat.

Link to comment
Share on other sites

vajag vienkaarshi nopirkt switchu, un kuraa sashtepseleejas visi iekshaa, gribeeju piebilst, ja savieno divus PC pa taisno ar vadu, tad neies, jo ja savieno bez switcha vai huba, tad ir otraa galaa visi vadinji jaaapgriezh otraadi...

par lanparty runaajot, kad buus GIGN lanpartys? Es baigi gribeetu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Pats esmu taisījis Lan party, ir vajadzīgs daudz alus un šāds (aizmugures skatījums) tīkla sadalītājs, protams jāskatās cik jūs tur būsiet, šim var pieslēgt līdz 16 datoriem. Un vēl protams no katra datora ir jaiziet tīkla vadam, ko ari slēgs tai kastītē. (šis ir viens variants)

Nu smuks vadu murskulis... Atpakalj maz vareeja salikt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...