Jump to content
GIGN Forum

Alja Ulju


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Pirmkaart, ljoti luudzu visus pistos(atvainojos par manu franjchu valodu) spamerus beztolkaa nedirst(atvainojos par manu franjchu valodu) sheit iekshaa.

Mani peedeja laika ir ljoti apbeedinajusi viena lieta.

Ieksh 1.6 saak paraadiities dazhaadi gljuki, saakot ar to, ka lietus aztecaa paraadaas kaa pretiigi melni kvadraati, nu labi, tas vel buutu mazaakais(lietu var atsleegt), bet taadi pashi kvadraati ir kad shauj pa pretinieku - iedomajieties juus saakat shaut pa pretinieku, bet katru reizi, kad juus traapat juus redzat melnus kvadraatus... brrrr....

Un velviena mistika paraadiita, paarsledzoties uz jebko iznjemot knife - radars paliek caurspiidiigs(transparent), bet tiko uzliek nazi, taa atkal vinjsh ir normaali, smuki necrauspiidiigs, iedomaajieties - juus skrienat pa kaadu gaishu karti, bez skanjas(pedeeja laikaa speleeju), bet radaraa nesuuda nevar redzeet, katru reizi javelk lauka nazis lai paskatiitos, kur ir pretinieki.... brrr....

Esmu meegjinaajis visu - nonjemt visus configus, likt defuultos, paarinsteleet cs - nepaliidz.

Jaa gribeeju piemetinaat, ka shis viss ir tikai uz opengl, uzliekot directx - viss ir normaali. Juus man jautaasies, kaapec es nespeleeju ar directx? Ljoti vienkaarshi - ar directx fps ir daudz zemaaks nekaa ar opengl un uzspiezhot alt+tab atpakalj vairs nevar ieiet. jo paraadas tikai melns ekraans.

Taapeec gribeetu zinaat, vai kaads ir saskaaries ar sho pashu probleemu, varbuut kaads zina kaa labot shaadus gljukus(formac C: neskaitaas).

Man ir velviena ideja kapec tas vareetu buut. tb viens mans pazinja, protams vinjsh to noliedz, ir spelejis uz mana pc ar cdhack, varbuut kaads zinosh cilveeks zina, vai cdhack atstaaj k-kaadus shitus peec sevis(windows mapee, k-kur registraa, jebkur, kur vinjsh var shitaa sadirst cs) ?

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

bet taadi pashi kvadraati ir kad shauj pa pretinieku - iedomajieties juus saakat shaut pa pretinieku, bet katru reizi, kad juus traapat juus redzat melnus kvadraatus... brrrr....

Pamēģjini uzrakstīt gl_spriteblend 1 ,tas varētu būt pret kvadrātuasiņ problēmu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

koro4e u menja bila takaja problema..eti novie nvidia drivera ne podhodjat dlja cs 1.6 udaljaj ih i budet vsje normaljno..eti novie drivera dlja novih igru6ek. wink.gif

uff, pareizi, man tak tieši tāpat bija - uzliku visjaunākos draiverus un sāka cs gļukot zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

uff, pareizi, man tak tieši tāpat bija - uzliku visjaunākos draiverus un sāka cs gļukot zaban.gif

eto tocno! neponemaju dlja cego oni vobshe predumani eti draivera.. dazhe obicnij mousewar na logitech tozhe gljuchit...

Nak3d u menja problema s dozdjom bila posle deleta draiverov problema bila iscerpana smile.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...