Jump to content
GIGN Forum

Steelpad & Mouseskates


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

Tātad esmu nolēmis iegādāties "SteelPad QcK" un "mouse-skates" . Tākā Latvijā nav neviena "Gaming Pro Shop" un pašlaik nesanāk aizbraukt uz ārzemēm un tur nopirkt . Tad atliek tikai caur i-netu pasūtīt . Bet man besij tā tizlā komisijas maksa , kura laikam diemžēl ir neizbēgama [ Ls 16.00 ] , bet tas tā. Vienvārd sakot vēlējos uzjautāt vai kāds ir jau pasūtijis sev no ārzemēm "SteelPad" vai "mouseskates" , vai abus kopā un tiešām viņus saņēmis ??? Ja esat , tad lūdzu pasakiet vai jums nācās maksāt to tizlo komisijas naudu . Un no kurienes jūs pirkāt [ būtu labi ja iemestu linku ] .

Link to comment
Share on other sites

Man viens stulbs jautajums.... kas ir tie steelpad utt. neesmu nekads tur PC taarps, just playing 4fun... Bet interesee.

elites peles paliknu firma dry.gif palaikam da jebkadu palikni ari nosauc par steelpadu

P.S

apskatoties vinu majaslapas baigi sagribejas user posted image sito 1d71.jpg

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

O-ho ! smile.gif Nemaz nezināju , ka LV arī ir kāds online veikals , kur pārdodas SteelPad smile.gif . Thx , bet tomēr , tas ir uzcenoti ! Ls 16.00 priekš SteelPad QcK ir ču-ču pa daudz , bet ja nekur citur nedabūšu , tad pirkšu te smile.gif . Vēlreiz thx .

Link to comment
Share on other sites

SteelPad ir speciāls izgatavots priekš gaming . Viņam labums , ka tev pelīte pēkšņi nesagrozīsies un kādu pusi , ne pa tēmu , ja vien tā nav pelītes vaina . Un mouse-skates ir , lai pelīte labāk slīdētu pa padu . Krč , vienvārd sakot , tas uzlabo spēlēšanu smile.gif . Visas kustības notiek precizāk u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Man vaig padu jo pa koku jau visus mx518 mousskeitus esmu noberzis, un taga pele vairs nesliid, katru dienu sko4 jaaliimee... un arii tas slikti sliid un aatru nodilst, un daudz reizes tieshi iegaazh tas ka pele nesliid, un uz parasto padu nevaru paspeleet jo vins ir pa mazu lai ar low sens uz vinu speleetu. So kad es dabuushu padu un skeitus mana speele uzlabosies. Un arii pads ir daudz labaax nekaa galds precizitaates zinjaa wink.gif

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

uz drēbinieka var mierīgi bez skeitiem maukt, nekāda vaina, pele slīd labi!

A tu domā pro uz drēbinieka spēle? Nēe tatad tas nav labi & tapēc arī goili & mr kils grib iepirkt norm aparatūru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tur tu gan kļudies, ka pro nespēlē uz drēbinieka. SteelPad Qck un Qck+ ir drēbes palikņi un daudzi pro pasaulē spēlē uz šādiem palikņiem smile.gif

Ali, tu domā visi pro spēlē uz fankiem un trunderiem u.c. plastikāta vai kkādas citas cietās virsmas padiem? ja tā, tad tu smagi kļūdies, jo cilvēki ir dažādi un gaumes ir dažādas. es nesmu spēlējis uz cietajiem palikņiem, bet es mūžīgi palikšu pie drēbes, jo jūtos ērti uz drēbes palikņa!

atradu stīlpad kasti un uz tās ir raxtīts:

Mousesports:

"What Steelpad offers with its new (steelpad QCK) is what many gamers have been missing. A smooth, high quality cloth pad which offers soft feeling and control at the same time."

Team3D:

"The (steelpad QCK) provides ar large gaming surface so we never run out of mouse pad whan tracking opponents anda unique, new, smooth surface that ensures maximum precision whan aiming. Unlike other cloth pads, the (steelpad QCK) is durable enough for any gamer and won't wear and tear as easily."

tā lūk smile.gif

P.S>. ali, cik es saprotu, tad man ir jāuzmin, kad tu runā nopietni un kad nē? tas būs diezgan pagrūti, bet centīšos!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

da ladno. Maksāt ~15 ls par palikni nu ir anrīl. Par tām skrituļslidām pelēm vai kā tur vispār l0l būtu domāt. No kādas miskastes tad jums ir pele ka vel kaut kas jāpērk lai slīdētu, vai ar līmlenti aplīmētu ko tik tur vel.

Laikam tomēr palikšu pie sava Rimi varianta pa ls 0:40, un nestiepšu krānu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

da ladno. Maksāt ~15 ls par palikni nu ir anrīl. Par tām skrituļslidām pelēm vai kā tur vispār l0l būtu domāt. No kādas miskastes tad jums ir pele ka vel kaut kas jāpērk lai slīdētu, vai ar līmlenti aplīmētu ko tik tur vel.

Laikam tomēr palikšu pie sava Rimi varianta pa ls 0:40, un nestiepšu krānu. wink.gif

pilniigi piekriitu mans pads pirks par 0.6 Ls un sliidamiiba pilniigi pietiekosha vieniigi dereetu gaming mouse un tas arii viss

Link to comment
Share on other sites

man ir pa 20 santiimiem pirkts visparastaakais veinkraasains paliknis ar zilu dreebi, protams, nav nekaads paskats forshais, netiirs palicis un lobijaas nost.

bet es izmantoju visparastaako PVA liimi un lieta atrisinaata, neliip nost vairs dreebe + takaa man maz vietas pelei, paliknis ir zem klavas mazliet un nekas nekur neshljuuk prom... par sliidamiibu mx518 nesuudzas, vairaak gan par galda vietas truukumu

Link to comment
Share on other sites

A bet flashback , ko tu darīsi , ja pēkšņi izdomāsi piedalīties piemēram WCG . Tu domā tur būs tāda pati galda virsma , kura tev nečakarēs pelīti , ka tevi spēlē pēķšņi nepārmet pa 180 grādiem ??!!! ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...