Jump to content
GIGN Forum

Sakars Ar Cs


RIkkY
 Share

Recommended Posts

Nu taa man ir taada lieta, kad mainaas man mape csaa tad mani daudz reiz met araa galiigi no cs un tad kad es eju serwerii mani arii tad met araa daudzas reizes ko man dariit ?? Es maksimums paspeleeju 2 karetes kaa mainaas mape met aaraa citreiz es vispaar newaru ieiet.

Link to comment
Share on other sites

Psc bet newiens nezin artisinaajumu man kautkaa negribas cs paarinstaleet

Reizēm man arī tā ir, bet ja tev ir grūti CS pārinstalēt, tad samierinies ar domu, ka tevi mūžīgi sviedīs ārā! smoke.gif

Link to comment
Share on other sites

cs paarinstalaacija nepaliidz! un tur nav sakara ar dont send error starp citu! vinsh vienk bez nekadam teikshanam izmet uz desktopa araa no speles!

es parinstaleeju csu kadas 4 reizes katru reizi no citurienes ! nas amainiijaas! saku doamt ka aina vareetu buut kompim registraccijaa or smth!

Link to comment
Share on other sites

Nu taa man ir taada lieta, kad mainaas man mape csaa tad mani daudz reiz met araa galiigi no cs un tad kad es eju serwerii mani arii tad met araa daudzas reizes ko man dariit ?? Es maksimums paspeleeju 2 karetes kaa mainaas mape met aaraa citreiz es vispaar newaru ieiet.

Kapec negribi cs parinstalet ? Ja gribi lai tas mapes paliek un skanas un tadi faili kadi tev vajadzigi vienkaresi iznem ara un viss ! Man dazreiz ari kaut kas sapisas ar to cs un es vienkarsi iznemu failus kuri man vajadzigi !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...