Jump to content
GIGN Forum

Aldis Yo


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

http://www.gign.lv/stats/player.php?id=995

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0608062110-de_inferno.zip

BANNED!11!!1!

peec tam kad bija 6kili/6hs un paarsvaraa visi ar vienu lodi es domaaju - labi , zinaams keks , mosh shara

nakamajaa raundaa sekoja veelviens forsh hedshots man - domaaju , poh jaapaskataas nu un reku rezultaats, nez mosh kljuudos bet esmu diezgan paarliecinaats ka nee, peedeejais raunds pirms sekoja xb bija vnk lol, geks aizskrien pa c uz a un es skatoties spektos redzu ka tur seezj ct stuurii aiz kastes - defaultaa vieta , bet aldis vinju neredz kgan neredzeet bija neiespeejams un saak shaut pa citu kas ir turpat bet aiz kastes , jebkursh no mums shautu pa pirmo bet nu ok, demo noskatiijos veelreiz pats un vienalga velk uz wh dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

kkur ap 13 raundu es vinju nobanoju , bet neesmu paarliecinaats , slinkums atkal to demo veert valjaa , taapat jau 2 reizes skatiijos apnicis...

Link to comment
Share on other sites

mkei...japaluur...

edit. Njaa...8. raundaa vinjsh nevareeja zinaat, ka CT seezh pie balkona...bet shamais jau teemeeja uz to vietu - protams, vinjsh izvilka raundu smile.gif Tad tas uber pro variants ar 5 killiem un 4 hs no tiem biggrin.gif Bet prikols, ka shams beigaas apstaajaas, lai izsleegtu WH, protams, vinju tajaa laikaa noshaava. 13. raund vispaar roflkopterz vinja izpildiijumaa biggrin.gif Iisteniibaa tad, jau banu vareeja likt!

Zheel, bet kaarteejais cilveeks ir kritis chiitu apmaatiibaa sad.gif Aldi - konkreets disrespektzz smiliez.de_2469.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

blody. nu tu blje esi alnis. paskaties to situaaciju, kuraa tu mani nobanoji. tev laikam kaads acis sadauziijis ir. blje ja tev velk uz wh, tad padomaa labaak, mosh tev uz wc vajag. neakd neesmu speeleejis ar wh vai ko tamliidziigu. es nespeeleeju peec kkaadaam suuda pamaaciibaam par kuru pirmo ir jaashauj, es vienkaarshi skrienu un shauju. viss. beigas.

un jaa, nah tu vispaar status iedirsi te iekshaa? pilniigi neko vinji neizsaka.

Edited by aldisyo
Link to comment
Share on other sites

Guest blody
blody. nu tu blje esi alnis. paskaties to situaaciju, kuraa tu mani nobanoji. tev laikam kaads acis sadauziijis ir. blje ja tev velk uz wh, tad padomaa labaak, mosh tev uz wc vajag. neakd neesmu speeleejis ar wh vai ko tamliidziigu. es nespeeleeju peec kkaadaam suuda pamaaciibaam par kuru pirmo ir jaashauj, es vienkaarshi skrienu un shauju. viss. beigas.

un jaa, nah tu vispaar status iedirsi te iekshaa? pilniigi neko vinji neizsaka.

chill un tas ka tu ej ar walku tikai tad kad priekshaa ir peedeejais ct kursh par sevi nav devis nekaadu zinju ka vinjhs tur buutu un ka izskrienot pa trepeem balkonaa tu uzreiz paskatiijies stuurii kgan es skatiitos uz def pusi kur vienmeer kaads kriso, bet zjeel ka wh nevilka caur 2 sienaam un kameer tu liidi lai noshautu pirmo izskreeja otrais sad.gif nez laikam uz vecumu man brilles vajag , pa visu sho laiku kameer man ir xb esmu kljuudiijies tikai 1 reizi nobanojot L-Beast jo nebiju gadu speeleejis un nezinaaju ka bloody nomainijis niku, iespeejams ka tagad buus otraa reize bet nu esmu diezgan paarliecinaats ka nebuus.

Link to comment
Share on other sites

nu blin taa ir tiem Valdiem.

Visu laiku aldis nuuboja bez caur sienu skatamo, bet vienmer visam pienak pirmaa reize un arii aldis iesledz caur sienu skati. Bet neveiksmigi iekrit jau pirmajaa reizee.

Bet domajams, ka drizumaa vajadzetu paradities postiem un n-e-maz no vinja garigajiem braljiem un mentalajiem lideriem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...