Jump to content
GIGN Forum

Viens Stulbs Jautajums


GANG
 Share

Recommended Posts

scripts ir taads textinjsh kur uzspiezhot pogu izdara!

piem bhop tu turi space un vinjsh tev leekaa!

tos textinjus var iekopeet! config.cfg faila

piem. veelviens buy scripts uz raksti konsole bind poga "hegren"

kad uzspiediisi pogu tev mopirksies HE[ja buusi buy zonaa]

Link to comment
Share on other sites

aa paldies tikai kur ma jaraksta sitas :

alias go_slot1 "weapon_ak47; weapon_aug; weapon_g3sg1; weapon_m249; weapon_m4a1; weapon_m3; weapon_mac10; weapon_mp5navy; weapon_p90; weapon_scout; weapon_sg552; weapon_sg550; weapon_ump45; weapon_tmp; weapon_xm1014; weapon_awp"

alias go_slot2 "weapon_deagle; weapon_usp; weapon_glock18; weapon_p228; weapon_elite; weapon_fiveseven"

alias go_slot3 "weapon_knife"

alias pist_kni_gun "gun_pist_pist_on"

alias switchweapmsg1 "developer 1; echo FastSwitch Mode:: Gun-Pistol; developer 0"

alias switchweapmsg2 "developer 1; echo FastSwitch Mode:: Pistol-Knife; developer 0"

alias switchweapmsg3 "developer 1; echo FastSwitch Mode:: Gun-Pistol-Knife; developer 0"

alias selectswitch "pist_knife"

alias gun_pist "alias pist_kni_gun gun_pist_pist_on; alias selectswitch pist_knife; go_slot1; switchweapmsg1"

alias pist_knife "alias pist_kni_gun pist_knife_pist_on; alias selectswitch gun_pist_knife; go_slot2; switchweapmsg2"

alias gun_pist_knife "alias pist_kni_gun gun_pist_knife_pist_on; alias selectswitch gun_pist; go_slot1; switchweapmsg3"

alias gun_pist_pist_on "go_slot2; alias pist_kni_gun gun_pist_gun_on"

alias gun_pist_kni_on ""

alias gun_pist_gun_on "go_slot1; alias pist_kni_gun gun_pist_pist_on"

alias pist_knife_pist_on "go_slot2; alias pist_kni_gun pist_knife_kni_on"

alias pist_knife_kni_on "go_slot3; alias pist_kni_gun pist_knife_pist_on"

alias pist_knife_gun_on ""

alias gun_pist_knife_pist_on "go_slot2; alias pist_kni_gun gun_pist_knife_kni_on"

alias gun_pist_knife_kni_on "go_slot3; alias pist_kni_gun gun_pist_knife_gun_on"

alias gun_pist_knife_gun_on "go_slot1; alias pist_kni_gun gun_pist_knife_pist_on"

bind "l" "selectswitch"

bind "MOUSE3" "pist_kni_gun"

Link to comment
Share on other sites

Tev tas jaaraxta config.cfg failaa ieej valve>cstrike un atrodi pectam vnk iekope ieksa un sasejvo un speelee...

neatbildu par tavu banu ja dabuusi banu nemaz neraxti taa buus tevis pasha vaina.

EDIT: Jaa ja vins man saks kautko dzit ka manis delj bans....

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

nu ko jus mizat! pasi nesaprotat, ko tie bindi dara un tagad stomirjat par banu. pilniigi nevainiigi shopinga aliasi... phe..

starpcitu - pats esmu atradis loti noderigu aliasu - tikai izbesijos, ka vajadzeja katru reizi rakstit konsole, jo nezinaju par cfg failu (paldies, tagad zinu).

Karoce - alaisu izdomaju pats - esmu geenijs. Tas ir walka alias un darboja ar a - "speed+;bind key b" b - "speed-;bind key a"; a;

Nu sitads! riktigi paliidz spelet.. nav jaspiez ta stuba walk poga! 4.gifD

Patiesiba norecoil un banyhop bindi butu baigi klovie... gribetos pameginat! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu shis veel jaa.... bet ja cilveex raks taalaak? wink.gif gan jau kkad atdursies...

aa un taakaa es veel nuubs tad beef... wtf? tev gruuti spiest walk pogu? jebshu tev tikai triis pirksti rokai un tu nekaadi nevari iztikt bez taa...? paskaidro kaapeec vajag... 20.gif

Edited by one 'lil AnimaL
Link to comment
Share on other sites

nu shis veel jaa.... bet ja cilveex raks taalaak? wink.gif gan jau kkad atdursies...

aa un taakaa es veel nuubs tad beef... wtf? tev gruuti spiest walk pogu? jebshu tev tikai triis pirksti rokai un tu nekaadi nevari iztikt bez taa...? paskaidro kaapeec vajag... 20.gif

nu kaa! ne taa, ka gruti butu... un tagad kopsh esmu kluvis par profinu un vairs nespeleju ar bultinam, bet esmu pargajis uz wasd vispar daudz vienkarsak turet nospiestu shift un spaidiit taas pogas, bet tas bija riktigi aktuaali kad speleeju ar bultinam! smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu kaa! ne taa, ka gruti butu... un tagad kopsh esmu kluvis par profinu un vairs nespeleju ar bultinam, bet esmu pargajis uz wasd vispar daudz vienkarsak turet nospiestu shift un spaidiit taas pogas, bet tas bija riktigi aktuaali kad speleeju ar bultinam! smile.gif

Beefy

wtf smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif psc man taada reeeka pag.... nee nu lab.. laugh.gif no comments biggrin.gif

Edited by one 'lil AnimaL
Link to comment
Share on other sites

0xDEAD - uztaisi userconfig.cfg, ieķeksē viņam read-only un iekopē tur to aliasu, jo no config.cfg tāpat, ja tev viņš nav read-only, izejot no spēles visi aliasi pazūd.

Par tēmu - jautātājs prasīja, kas ir skripts, te ir atbilde - instrukciju virkne, kas nosaka, kā programmai jāveic kāda specifiska procedūra, piemēram, ieiešana elektroniskā pasta sistēmā. Dažādās programmās skripta iespējas ir jau iebūvētas, dažus skriptus veido automātiski, pierakstot, kādus taustiņus un komandu izvēlnes lietotājs izmanto procedūru laikā. Globālā tīmekļa kontekstā skripts ir programma, kas atrodas kādā tīmekļa serverī un apstrādā no pārlūkprogrammas saņemtos pieprasījumus. ? termini.lv

Tā kā jautājums ir atbildēts - locked.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...