Jump to content
GIGN Forum

D3mon Aka H!vemind


miiljaaa
 Share

Recommended Posts

da u chela javno s mozgami ne vsjo vporjadke !!! parenj ti videmo ploho znaesh istoriju 1 i 2 miravoj voini !!! nu i ladno recj ne ob etom, uznaesh poimjosh.. a vot na shot mami ti sovsem pogarjachilsja, viskazal bi ti mne takuju recj v moi adres, na gign party ti bi ne pil vodku s pacanami a vipljovival bi zubi vozle reki ! devil.gif glupishka, bolshe skazatj necigo nemogu po etomu povodu!!! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

da u chela javno s mozgami ne vsjo vporjadke !!! parenj ti videmo ploho znaesh istoriju 1 i 2 miravoj voini !!! nu i ladno recj ne ob etom, uznaesh poimjosh.. a vot na shot mami ti sovsem pogarjachilsja, viskazal bi ti mne takuju recj v moi adres, na gign party ti bi ne pil vodku s pacanami a vipljovival bi zubi vozle reki ! devil.gif glupishka, bolshe skazatj necigo nemogu po etomu povodu!!! rolleyes.gif

nu nu ? pastāsti par pirmo un otro pasaules karu ... gribu kaut ko jaunu uzzināt ...

bet liec arī reālus faktus - nevis izdomājumus...

Link to comment
Share on other sites

nu nu ? pastāsti par pirmo un otro pasaules karu ... gribu kaut ko jaunu uzzināt ...

bet liec arī reālus faktus - nevis izdomājumus...

nu esli ti scitaesh to cto russkije imejut malo otnoshenija k 1 i 2 mirovoj vojne i malo zdelali dlja nashej strani i mnogih drugih to togda vozmi v biblioteke istoriju i prochitaj! rasskazivatj ja nesoberajusj ja govorju fakti... pochemu to ja prostiv latishej necigo prostiv neimeju i nebudu imetj..kto znajet kak moglo obernutsja sobitije so 2mirovoj esli bi ejo nevigrali russkije!!! mozhet bi mi seichas pohljobku zrali a mozhet vobshe bi i nas vovse nebilo... tak cto suditj tak kak sudil H!v ja scitaju cto eto nepravelno....

Link to comment
Share on other sites

k tomu zhe ja znaju, skolka estj sujevernih podonkov russkih kotorije k lat. otnosjatsja neuvazhitelno i ja prizeraju ih, no i latishi tozhe dolzhni ponjatj to cto nas russkih zdesj tozhe nemalo v Latviji i poetomu mi dolzni ne sobachitsja a vesti spokoinij obraz zhizni.. otpor kazdij mozhet datj i sumnichatj tozhe... poetomu ja hocju zakritj vovse etu temu. ja skazal cto po povodu mami on neprav a na shot istoriji takzhe napisal cto recj ne on etom.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif Sye, tu esi loooti informeets vesture, tas nu man ir tagad skaidrs, cik es sapratu no taviem skribelejumiem biggrin.gif Krievi vineeja 2 p.k. Mmm... padomaasim, ka tik ne arii Stalins noveda valsti lidz badam, un pilnigam haosam, 2 p.k iejaucaas Asv, kas suutija milziigus(tieshaam milziigus lidzeklus, soviet union), lai vini varetu karu turpinaat(lielie uzvaretaaji biggrin.gif ) Asv ar sabiedrotajiem izsedinaja karaspeku normandija, slicinaja german kugus, un lika kapituleet Japan. Karoche sye, Soviet union ar uzvaru maz sakara... Vini bija tik vareni, ka pat kad Latvija ienaaca Vacu karaspeeks vini nebija speejigi sutiit paligaa savu armiju, jo tur valdiija haos.

unsure.gif

Protams tad sakaas viskaut kaadas mahinacijas no USSR, un sanak tagad , ka Latvija pati parakstiija savu Aneksiju(labpratiigi piekriit sevis pievienoshanai USSR). Tas ir tas par ko visi stridaas un sranais Putins(lai vinam kranins nokalstu), taagad to min kaa atmasku, mees tak juus neokopejam, mes tak neizvedam dalju Latvijas uz Sibiriju, jus pashi tam piekritaat smiliez.de_2477.gif

Ta ka sye, rakstot, tadus tekstus kaa - labi, ka krievi vinneja, savadak mees takad vel sazin ko dariitu, parada, ka tavs intelekta limenis beidzas ar - headshot, multi kill vai terrorist wins smiliez.de_2428.gif

Tapec arii Latvija ir problemas, ka Latvieshi doma, ka vinji ir galvenie(daleji ari ir), un krievi doma, da ko juus mees jus atbrivojam, pateicoties mums tagad nav zalja zaale jaeed new_silly.gif

P.S. Karoche atvainojos par offtopic, bet man besii shitie neaptestie kaapostgalvas, kas muld te viskaut kaadas mulkkjiibas, varbut es arii kaut kur kluudos, bet viedokli ir dazhaadi, es vnk pec fuji luuguma paradiiju faktos kaa tas bija nevis paris cilveku pratinos tjipa noticis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...