Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

Sveiki! Veeleejos luugt tiesiibas uz gign serveri, jo speeleeju tur daudz un lielaako ties pa naktiim. Nav kas nokicko, nobano chiiterus. Nu vismaz es vareetu slay or something izdariit. Speeleeju tieshaam daudz, man liekas visi mani pa naktiim ir redzeejushi, nu taa ap 22:00-06:00.

Nick- Martinsh Yey

Gignaa nospeeleets-140 stundas (d2.molder, [CS-M] molder, [THPS2] molder un Martinsh Yey )

Gadi-18

Luudzu- xslay un xvote

Paldies par uzmaniibu!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

parak maz spele un vel pagaidam parak nepazistams, vismaz nav manits tik daudz, lai kljutu par adminu! Lai gan, es naktis principa vispar nespeleju, normali cilveki gulj smile.gif Bet varbut vinjsh tiesham naktis spele daudz? Ko saka nakts admini?!

Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka Tev būs vēl drusciņ jāpgaida, jo tiešām spēlē salīdzinoši nesen. nēsi tāds keks kuram acc var dot, neskatot status (onlain time).

fin

EDIT:niku palupī manu wink.gif ja nē kļūsi pa skalliju

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Hahahah smile.gif Paldies par viedokliem, laikam jau admina tiesiibas nedabuushu shajaa meigjinaajuma, neskatoties uz to ka juusu domas ir saliidzinoshi masvariigas macho...

Taatad, shiis driiz buus closed topics gribeeju visiem gudriishiem, kas man neteemaa uzdirsa atbildeet smile.gif

Denja- jaa man ir reg niks, mans reg niks smile.gif Speeleeju gignaa jau 3 gadus smile.gif

slow hands- Nee neesmu stulbs kaa admins, suudus nevaariitu, utt. Esmu bijis admins cs.rox.lv cs.stepano.lv (abi ir viens un tas pats tikai ilgaaka laika posmaa) Un esmu tur bijis var teikt viens no labaakajiem adminiem, nekad, nekad- neesmu kljuudiijies par chiiteriem, tas ir nekad neesmu banojis, kikojis neiistos... Kaa arii savaadaak, ljauni izmantojis admina tiesiibas.

Bukucis- pa naktiim speeleeju vairaak kaa tu, nu nez, ja neviens mani neatceraas, tad varbuut diamond, spec_alfa un cita, kas pa iistam naktiis speelee smile.gif Taas niekas 140h ko esmu speeleejis reikjini ir kaads 2 nedeeljas pa naktiim smile.gif!

hollow lofe- jaa saprotu ka buus jaagaida veel un esmu gatavs veel pagaidiit, ja shoreiuz nesanaaks...

Koma[dzirciema]- nu tas nepaliidzeetu kraninja pagarinaashanai, iespeejams tev vienkaarshi nepatiik ka shauju tevi nost smile.gif

Nu tas arii viss...

Link to comment
Share on other sites

Speeleeju gignaa jau 3 gadus smile.gif

Taas niekas 140h ko esmu speeleejis reikjini ir kaads 2 nedeeljas pa naktiim smile.gif!

nu redzi esi speeleejis tikai divas nedeeljas, taa kaa nemelo wink.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

Ja tu kopā GIGN spēlē 3 gadus un esi nospēlējis 140h es domāju ar to jau viss ir pateikts + par to, ka tu naktīs spēlē biežāk es aizvien smīnu, bet nu labi - teiksim, ka tev ir taisnība! smile.gif

p.s the truth is outside

Link to comment
Share on other sites

Ideja neslikta, bet uz mana kompja neiet mirc un es tur iipashi labi ar to nemaaku appieties. Kameer teema veel karsta, gribeeju pateikt, ka nospeeleeju pa nakti kaadas stundas 6-8. UN ap 4 saaka paraadiities chiiteri. Vairaaki, padariit jau nu neko nevareeja, adminu vispaar nebija...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...